Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

με 15-20€ παιρνεις 64αρα αρχηγε.

 

Σωστά, δεν στην χαρίζουν, την πληρώνεις.

 

Και όχι, δεν έχει €15-20 η 64άρα, ειδικά όταν θέλεις με υψηλή ταχύτητα για gaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Συγνωμη οσοι λετε για 32 καρτα για πειτε μου ποσα gb απαιτουν κατι τιτλοι οπως nk8,doom κλπ

 

Φαντάζομαι ότι εννοείς το NBA 2k18 και το multiplayer του DOOM. Το πρώτο θέλει 16 GB και το δεύτερο 9 GB, επομένως και πάλι αρκεί η 32άρα για να έχεις και κάμποσα indie games μέσα. Και εν τοιαύτη περιπτώσει, έχει και 32 GB μέσα το NSw από τη μαμά του, μην το ξεχνάς.

 

Πάντα μιλάμε για την περίπτωση που κάποιος δίνει προτεραιότητα στις physical αγορές. Αν μιλάμε για digital-only καταστάσεις, ούτε 128 GB δεν φθάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα μιλάμε για την περίπτωση που κάποιος δίνει προτεραιότητα στις physical αγορές. Αν μιλάμε για digital-only καταστάσεις, ούτε 128 GB δεν φθάνουν.

Προσωπικα κοιτα να δεις τι κανω.

Αγοραζω τα single player games σε retail.

Τα multiplayer games πχ mk8,fast rmx και κατι μικρα παιχνιδακια indie τα αγοραζω ψηφιακα για να μη βαζω & βγαζω το κασετακι καθε φορα οταν ειμαι αραχτος στο καναπε με παρεα κλπ.

Τωρα αν καποιος τα θελει ολα ψηφιακα μπορει να τα ξανα κατεβαζει οταν θελει να τα παιξει (τα single player games του).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος τα major updates στο arms μονο balance patches θα εχει πλεον.Θυμαμαι ειχαν πει οτι αν εχει υποστηριξη απο τον κοσμο θα συνεχιζαν να βγαζουν νεο content.Τωρα απετυχε και δεν εκανε τις πωλησεις που επρεπε αν και ξεπερασε το tekken και βγηκε δευτερο,δεν εχει online κοσμο στο game ή το support τους ηταν μονο για 5 μηνες;Παντως ενα story mode θα το χρειαζοταν πολυ το game και πιστευω οτι θα το ολοκληρωνε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πιθανότητες έχουμε να δούμε price Drop σε Mario Kart και Link στο store εντός των εορτών;

 

Είμαι πολύ χαρούμενος με το switch. Έχω φάει ένα 5ωρο στον πρώτο κόσμο στο odyssey. Δεν κάνω κάτι, μαλακιζομαι, χαζεύω γίνομαι trex κ κάνω jumps ε βρίσκω κ κανα αστέρι ανάμεσα σε άλλα. Καλό το witcher αλλά στο odyssey βλεοω5να τρώω κάνα χρόνο - εκτός και αν καώ τώρα που χω άδεια :lol:.

 

Η κόρη μου - 7 μηνών - ενώ δεν κάθεται ποτέ να δει τον μπαμπά της να παίζει ps4, την πάρκαρα προχτές στο αναπαυτικό λαγουδενιο καναπεδακι της κ για μισή ώρα - μέχρι που χεστηκε δηλαδή - χάζευε. Της πέταγα αραιά κ που its a me Mario κ πνιγοταν στα γέλια. Έχουμε νέα Nintendo Fan;

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Rime το έφτιαξαν καθόλου ή ακόμα είναι αίσχος;

Επίσης, στο DB Xenoverse 2 το DLC με το story του 1ου είναι ακόμα δωρεάν;

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα που δεν έπιασε το ARMS.

 

Σε όσα άτομα το έχω βάλει δεν πολυάρεσε και πιστεύω οτι ένα μεγάλο μέρος του λόγου βρίσκεται στο πόσο τους αποξενώνει ο χειρισμός με τα motion controls. Και εμένα η πρώτη εντύπωση που μου έκανε ήταν λίγο απωθητική αλλά όσο άρχισα να μαθαίνω τόσο πιο πολύ μου άρεσε.

 

Νομίζω οτι δεν είναι απο τα games που μπορείς να παίζεις συστηματικά με την παρέα σου, όπως πχ mk8, αλλά σίγουρα δεν είναι και για κλείσιμο!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάποτε το Wii και είχα ξετρελαθείτε με τα παιχνίδια όπως το wii sports και αντίστοιχα...υπάρχει κάτι τέτοιο τώρα στο switch;

Με σπορ, τέννις, πινκ πονκ κλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα που δεν έπιασε το ARMS.

 

Σε όσα άτομα το έχω βάλει δεν πολυάρεσε και πιστεύω οτι ένα μεγάλο μέρος του λόγου βρίσκεται στο πόσο τους αποξενώνει ο χειρισμός με τα motion controls. Και εμένα η πρώτη εντύπωση που μου έκανε ήταν λίγο απωθητική αλλά όσο άρχισα να μαθαίνω τόσο πιο πολύ μου άρεσε.

 

Νομίζω οτι δεν είναι απο τα games που μπορείς να παίζεις συστηματικά με την παρέα σου, όπως πχ mk8, αλλά σίγουρα δεν είναι και για κλείσιμο!

 

μια χαρά έχει πάει το arms σε πωλήσεις συν ότι βρίσκεις πάντα κόσμο για να παίξεις. Μην σου πω ματσάρει ποιο άμεσα ακόμα και από το splatoon. Απλά το ενα pvp και το άλλο είναι mutliplayer.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά έχει πάει το arms σε πωλήσεις συν ότι βρίσκεις πάντα κόσμο για να παίξεις. Μην σου πω ματσάρει ποιο άμεσα ακόμα και από το splatoon. Απλά το ενα pvp και το άλλο είναι mutliplayer.

 

Μακάρι.

Απλά πολύ φοβάμαι οτι οι μια χαρά πωλήσεις που έκανε το ARMS έγεινται στο ότι βγήκε στο launch την περίοδο που ο κόσμος έψαχνε απεγνωσμένα τίτλους να παίξει στην καινούρια του κονσόλα.

 

Το οτι ανακοίνωσαν το τέλος καινούριου content για το ARMS, θα μπορούσε να δείχνει οτι δεν κατάφερε να διατηρήσει το momentum. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...