Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2016


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε εχω να αγγιξω το προ πολυ καιρο..Δευτερον αν δεις το πρωτο βιντεο που εχω κανει για το fifa στο καναλι μου αναφερω οτι ειμαι μετριος παιχτης γενικα και το καναλι δε το χω κανει για να δειξω τις ικανοτητες μου στο gaming...Οσον αφορα τη γνωμη μου που για το game, αυτη ειναι και νομιζω εχω καθε δικαιωμα να την αναφερω ελευθερα μιας και ακομα εχουμε δημοκρατια...Αυτο δε το λεω για εσενα αλλα για να προλαβω αλλους πριν γραψουν οτι ειμαι κραχτης και εχω μισος για το προ, οπως εγινε σε ενα αλλο forum που αφορα το παιχνιδι και μονο που δε με εκτελεσαν...

 

 

Ενδιαφέρον video και χωρίς να θέλω να θίξω το παλικάρι , μου κάνει εντύπωση πως κάνει ένα είδος review αν μπορούμε να το πούμε , χωρίς να ξέρει να παίζει το παιχνίδι. Μόνος του επανειλημμένα το είπε πως το βαθμό δυσκολίας το χει στο εύκολο. Στο εύκολο, κάνεις review  , έχεις Real και παίζεις χειρότερα από τον Αετό Πυλαίας , για να μας πεις τι? Και τα καλύτερα λόγια να λεγε, ακόμα και σε εμετικό βαθμό fanboy του προ με παρωπίδες, παίζοντας έτσι δείχνει πως δεν έχει καμία σχέση με το game για να κάνει έστω και mini review.

Παρόλα αυτά σέβομαι την προσπάθειά του να φτιάξει και να ανεβάσει το videaki,και την άποψή του. Αλλά όταν μπαίνεις στο κόπο να φτιάξεις  video , να το ανεβάσεις , για να εκ φέρεις άποψη για κάτι, το σωστό είναι να γνωρίζεις και να κατέχεις το αντικείμενο πρώτα.

Τα ίδια θα έλεγα αν έπαιζε έτσι fifa και με οποιαδήποτε σχόλια , είτε θετικά , είτε αρνητικά.

Θέλω να πιστεύω πως διάβασες ολόκληρο το post, οπότε τα περί δημοκρατίας και ελευθερία που λες είναι παντελώς άκυρα.

Τώρα για τα υπόλοιπα που περιγράφεις για να καταλάβεις καλύτερα τι θέλω να πω, είναι σα να κάνω review για κάποιο νέο αμάξι, να μιλάω για τυχόν καλές ή κακές επιταχύνσεις και οδηγική συμπεριφορά, χωρίς να ξέρω να οδήγηση !!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 299
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φιλε αυτα που λεω για δημοκρατια το αναφερω κιολας, δεν αφορουν το ποστ σου σε καμια περιπτωση. Απλα το ανεφερα προσθετα στην απαντηση για να προλαβω αλλους γιατι σε ενα αλλο φορουμ με κατακρινανε για τη γνωμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε αυτα που λεω για δημοκρατια το αναφερω κιολας, δεν αφορουν το ποστ σου σε καμια περιπτωση. Απλα το ανεφερα προσθετα στην απαντηση για να προλαβω αλλους γιατι σε ενα αλλο φορουμ με κατακρινανε για τη γνωμη μου.

Ζητώ συγνώμη τότε, και πραγματικά δε θα θελα η άποψή μου να σε αποθαρρύνει ή να σε επηρεάσει αρνητικά στο να φτιάχνεις videakia.

Κάντω όπως  εσύ γουστάρεις αλλά ταυτόχρονα να σε έτοιμος και να δεχτείς και  τη κριτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος που εφτιαξε το video-review-παρωδια γραφει με διπλους λογαριασμους ή κανω λαθος?

 

 

Φιλε εχω να αγγιξω το προ πολυ καιρο..Δευτερον αν δεις το πρωτο βιντεο που εχω κανει για το fifa στο καναλι μου αναφερω οτι ειμαι μετριος παιχτης γενικα και το καναλι δε το χω κανει για να δειξω τις ικανοτητες μου στο gaming...Οσον αφορα τη γνωμη μου που για το game, αυτη ειναι και νομιζω εχω καθε δικαιωμα να την αναφερω ελευθερα μιας και ακομα εχουμε δημοκρατια...Αυτο δε το λεω για εσενα αλλα για να προλαβω αλλους πριν γραψουν οτι ειμαι κραχτης και εχω μισος για το προ, οπως εγινε σε ενα αλλο forum που αφορα το παιχνιδι και μονο που δε με εκτελεσαν...

 
 

Φιλε αυτα που λεω για δημοκρατια το αναφερω κιολας, δεν αφορουν το ποστ σου σε καμια περιπτωση. Απλα το ανεφερα προσθετα στην απαντηση για να προλαβω αλλους γιατι σε ενα αλλο φορουμ με κατακρινανε για τη γνωμη μου.

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας παίξει και τις δύο εκδόσεις ps4/ pc , η έκδοση του pc δυστυχώς είναι τραγικά χειρότερη από του ps4 κυρίως σε γραφικά/lighting κτλ. αλλά νομίζω και σε animations.

Βέβαια η βελτίωση σε σχέση με το 2015 είναι αισθητή οπότε ..its something..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wiznick ο αδερφος μου ειναι ο αλλος απλα μπαινουμε απο ενα πισι και εκεινη την ωρα που απαντησα δεν ειχε αποσυνδεθει απτο δικο του λογαριασμο. Οσον αφορα το παρωδια γνωμη σου. Οπως γνωμη μου κ αυτη που λεω στο βιντεο. Δημοκρατια εχουμε αποτι ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τη PC έκδοση:

 

1. όντως έφτιαξαν το lag

2. αλλάξαν και τον κλασικό σπίκερ. τα ίδια λέει πάλι.

3. είναι πανδύσκολο. πάιζω πάνω από 10 χρόνια, παίζω online, είμαι κατηγορία 700-800 στα τελευταία 2 προ και μου φαίνεται τραγικά δύσκολο.

4. είναι όντως σαν πατσάκι στο προηγούμενο (που με άρεσε πολύ)

5. έχει όντως μόνο αυτή την ομάδα από τον Πειραιά. Κρίμας.

 

Τέλος, χρειάζομαι βοήθεια.

Θέλω μια απλή και χρήσιμη ντρίπλα στο ένας εναντίον ενός

όποιος έχει πρόταση παρακαλώ να αναφέρει και με ποιο χειρισμό την πετυχαίνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνησω και εγω με τον federacion..

να προσθεσω οτι εμενα αυτο που με χαλασε ηταν οτι πλεον στα ημιχρονα η πριν την εναρξη του αγωνα δεν εχεις

την δυνατοτητα να συνομιλησεις με τον αντιπαλο σου..

 

   και ενα αλλο που παρατηρησα πως για να παει εστω στα ''μισα'' η δυναμη της πασας θελει πολυ ωρα :/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχούλη καμια ντρίπλα της προκοπής βρήκες;

 

πως θα σπάσουν αυτές οι άμυνες, αν δεν μπορείς να περάσεις έναν τύπο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχούλη καμια ντρίπλα της προκοπής βρήκες;

 

πως θα σπάσουν αυτές οι άμυνες, αν δεν μπορείς να περάσεις έναν τύπο...

δυστηχως ξερω τις κλασσικες τρυπλες πατωντας τον δεξι μοχλο μεσα...

και τις τριπλες οποια τυχει πατωντας αν θυμαμαι το LT+δεξι μοχλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι το βρισκω πολυ ευκολο , τουλαχιστον οταν παιζω με το παιχνιδι , ακομα και στο super star με την ομαδα του πειραια , αν χασω, χανω δυσκολα.. ( με αντιπαλους μεγαλους και οχι ομαδουλες..)  

το online θα δειξει στην πορεια , μιας και αν δεν παρω γνωμες δεν προκειτε να το αγορασω ξανα...

 

το περσινο Online ηταν απογοητευση παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο online παραδοξως μπορει να ετυχε βεβαια 5 ματασακια χθες πηγαν νερο λες και επαιζα με την cpu...Μια χαρα ταχυτητα ειχε!

ειναι απο τα καλα που εφτιαξαν :) και εγω 3-4 ματς σε ονλινε και φιλικα και διοργανωσει νερο..

απλα με εκνεριζει ο τροπος της δυναμης της πασας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...