Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2016


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν πέσει η τιμή του. Αν κατεβάσεις το ντεμο του φίφα, έχει πατσάκι που σου βάζει όλες τις ομάδες, όλα τα σήματα, τις αποστολές των ομάδων, τα γήπεδα κομπλέ.

 

Για να παίζεις ματσάκια με τα φιλαράκια είναι ότι πρέπει.

 

Απλά δεν έχει πρωταθλήματα, διοργανώσεις κτλ.

Όλα τ΄αλλα είναι εκει.

 

(άστα είναι 3 και....)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 299
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα παιδια

Εγκατέστησα το pes2016 και μου βγάζει αυτο, μια βοηθεια

εχει να κανει με το directx η καντο εγκατασταση το διρεξτ η πατα στο google "download +το ονομα του αρχειου που λειπει" και βαλτο στον φακελο εγκαταστασης τ παιχνιδιου!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει να κανει με το directx η καντο εγκατασταση το διρεξτ η πατα στο google "download +το ονομα του αρχειου που λειπει" και βαλτο στον φακελο εγκαταστασης τ παιχνιδιου!

κατεβασα το dirext9 άλλα τιποτα, πως το βάζω στο φακελο εγκαταστασης του παιχνιδιου, σε ποιο φακελο το βαζω?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ντιρεξτ ρο κανεις οπου λεει...το αλλο τ αρχειο το βαζεις στον φακελο εγκαταστασης του προ...απλα σ εδωσα 2 λυσεις...η κανεις το ντιρεξτ η περνας τ αρχειακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατεβασα το dirext9 άλλα τιποτα, πως το βάζω στο φακελο εγκαταστασης του παιχνιδιου, σε ποιο φακελο το βαζω?

 

Κατέβασε το τελευταίο directx και καντο εγκατάσταση στο σύστημα σου, απλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασε το τελευταίο directx και καντο εγκατάσταση στο σύστημα σου, απλά.

φιλαρακι thanks, κατεβασα το directx 11 γιατι το 12 που πηγα να κατεβάσω σαν τελευταιο directx με πηγαινε στo λινκ για κατεβασμα των win10 και εγω εχω τα win 7, ετσι κατεβασα το 11 και λυθηκε και το προβλημα με τον ηχο που ειχα, διότι δεν ειχα ουτε ηχο.

Πάντως ακόμη και τωρα που το κατεβασα πρεπει να διπλοπατησω το εικονιδιο exe, διοτι με την 1η φορα μου βγάζει συνεχεια αυτο που εχω επισυναψει, μόλις το κλείσω και ξαναπατησω το exe εικονιδιο του πες στην επιφανεια εργασίας ξεκιναει, άλλα πάντα με την 2η δοκιμη οπως προειπα,  τωρα γιατι δεν ξερω.

 

υ.γ: προχθες εκανα φορματ και δεν θυμηθηκα να περασω  τα directx

post-106565-0-38286100-1443381090_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...