Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2016


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δηλαδη αξιζει η αγορα πιστευετε ? η θα βαρεθω παλι να στελνω email στην κοναμι , λεγοντας τους το ποσο αποτυχημενοι ειναι οι προγραμματιστες τους που δεν μπορουν να φτιαξουν κατι σωστο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 299
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν ειναι δυνατον να βγαλανε αυτο το εκτρωμα στο pc. Απολαμβανα το demo στο Ps4 και λεω παιζει μετα απο χρονια να αγορασω pro στο pc εννοειται,και "κατεβαζω" για να δω αν ειναι ιδιο με το Ps4 και πραγματικα δεν πιστευα στα ματια μου! Θολουρες,λιγοτερα animations,δεν υποστηριζει πανω απο 1080p,γενικα φαινοταν μια δουλεια του ποδαριου,και ελεγα κατι λαθος θα εκανα εγω δεν παιζει να ειναι αυτο το release για pc. 

 

Ωσπου το ψαχνω λιγο και βλεπω εδω http://store.steampowered.com/app/375960/και εδω http://www.metacritic.com/game/pc/pro-evolution-soccer-2016 τι παιζει με το game αυτο.. Ενα port του ps3/xbox360 ειναι με καποια extra features που παρουσιαστηκαν στο pro 2016! Α ρε Κonami...Shame και παλι Shame... Δεν ξερω πως θα εκανα αν ειχα αγορασει το game για pc.. Μακρυα παιδες,μονο Ps4/xboxOne μιας και φανηκε πως δεν δινουν ΔΕΚΑΡΑ τσακιστη για το pc...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το mgs v λόγω Kojima το έχεις στο pc, μην νομίζεις.. Και στο περσινό pes btw το ίδιο πράγμα έκαναν. Οι τύποι είναι άθλιοι. (δεν αναφέρομαι στο πασίγνωστο μιούζικαλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι δυνατον να βγαλανε αυτο το εκτρωμα στο pc. Απολαμβανα το demo στο Ps4 και λεω παιζει μετα απο χρονια να αγορασω pro στο pc εννοειται,και "κατεβαζω" για να δω αν ειναι ιδιο με το Ps4 και πραγματικα δεν πιστευα στα ματια μου! Θολουρες,λιγοτερα animations,δεν υποστηριζει πανω απο 1080p,γενικα φαινοταν μια δουλεια του ποδαριου,και ελεγα κατι λαθος θα εκανα εγω δεν παιζει να ειναι αυτο το release για pc. 

 

Ωσπου το ψαχνω λιγο και βλεπω εδω http://store.steampowered.com/app/375960/και εδω http://www.metacritic.com/game/pc/pro-evolution-soccer-2016 τι παιζει με το game αυτο.. Ενα port του ps3/xbox360 ειναι με καποια extra features που παρουσιαστηκαν στο pro 2016! Α ρε Κonami...Shame και παλι Shame... Δεν ξερω πως θα εκανα αν ειχα αγορασει το game για pc.. Μακρυα παιδες,μονο Ps4/xboxOne μιας και φανηκε πως δεν δινουν ΔΕΚΑΡΑ τσακιστη για το pc...

 

Told ya.. ;p

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει?

 

http://unboxholics.com/news/gaming/10650-parapona-gia-thn-pc-ekdosh-toy-pes-2016


Εdit: Τελικά ισχύει.. 

 

Αν ειναι δυνατον να βγαλανε αυτο το εκτρωμα στο pc. Απολαμβανα το demo στο Ps4 και λεω παιζει μετα απο χρονια να αγορασω pro στο pc εννοειται,και "κατεβαζω" για να δω αν ειναι ιδιο με το Ps4 και πραγματικα δεν πιστευα στα ματια μου! Θολουρες,λιγοτερα animations,δεν υποστηριζει πανω απο 1080p,γενικα φαινοταν μια δουλεια του ποδαριου,και ελεγα κατι λαθος θα εκανα εγω δεν παιζει να ειναι αυτο το release για pc. 

 

Ωσπου το ψαχνω λιγο και βλεπω εδω http://store.steampowered.com/app/375960/και εδω http://www.metacritic.com/game/pc/pro-evolution-soccer-2016 τι παιζει με το game αυτο.. Ενα port του ps3/xbox360 ειναι με καποια extra features που παρουσιαστηκαν στο pro 2016! Α ρε Κonami...Shame και παλι Shame... Δεν ξερω πως θα εκανα αν ειχα αγορασει το game για pc.. Μακρυα παιδες,μονο Ps4/xboxOne μιας και φανηκε πως δεν δινουν ΔΕΚΑΡΑ τσακιστη για το pc...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν ειπώθηκε στα προηγούμενα ποστ αλλά απ οτι διάβασα θα υπάρχει και ο Παναθηναϊκός (σε κάποιο έξτρα πακέτο/patch/dlc λογικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και βλέπω κακές κριτικές στο παιχνίδι όσο αναφορά την έκδοση υπολογιστή το μόνο που έχω να πω είναι ευχαριστώ την konami που έδωσε τον τίτλο για pc. Σαν εταιρία ξέρει πολύ καλά δυο πράγματα, ότι ένα μεγάλο ποσοστό θα το κατεβάσουν απ τον θείο και ότι μπορούσε άνετα να τα πάρει απ τις εταιρίες κονσόλων Και να είναι και αυτό ένα exclusive παιχνίδι.

 

ξέρουμε ποτέ θα βγάλουν αναβάθμιση για ελληνική γλώσσα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για καποιο λογω ενω εχω σχετικα καλα χαρακτηριστικα   το  παιχνιδι κολαει αλλα οχι ακριβως κολαει ειναι αργο και  κουραστικο για το ματι (smoothing)  .ευχαριστω προκαταβολικα 

 

post-267778-0-77655900-1442612678_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα θεωρεις οτι προκαταβαλει την αποψη μας μια εταιρεια δηλαδη αν καταλαβα καλα περι πειρατειας, αρα μια τεραστια πλατφορμα σαν το PC ας πουμε την αφηνουμε στο περιθωριο ουσιαστικα δινοντας της μια υποδεεστερη εκδοση.

Εαν θελει καποιος να βγαλει απο την πλατφορμα αυτη να ειστε σιγουρος οτι μπορει. Ενα καλο κλειδωμα οπως το fifa ή κλειδωνεις καλα το online που ειναι ενα μεγαλο μερος του παιχνιδιου και πιανεις και αυτους που σκεφτονται με αυτο τον τροπο. Μονο που αυτο προυποθετει κατι. Να αξιζει και το προιον σου ή θα φας τα μουτρα σου.Κανεις που του αρεσουν τα sport games δεν θα κατσει να περιμενει να σπασει το fifa16. Αλλωστε ειναι και το online στην μεση..

Αλλιως βγαινεις και το κανεις αποκλειστικο για τις κονσολες εξ αρχης και τελειωνει το παραμυθι. Δεν ειμαστε προηγουμενης γενιας κονσολα να μας πετανε ξεροκομματο και να τσιμπαμε..PC users ειμαστε και εχεις που εχεις υποδεεστεερο (κατα την επικρατουσα αποψη της πλειοψηφιας) προιον στην αγορα απο τον αμεσο ανταγωνιστη σου, αυτο που επρεπε να κοιτας ειναι πως θα τον χτυπησεις με κινησεις marketing οχι να του παραδωσεις τα σκηπτρα ουσιαστικα. Και μην ακουσω περι εξοδων development για το PC port που δεν θα ειχαν καλυφθει, γιατι θα γελασω πραγματικα.

Ευτυχως δεν σκεφτομαστε ολοι ετσι και οτι πραγματικα αξιζει το τιμαμε και το στηριζουμε. Αλλα να στηριξω αυτους που μας κοροιδευουν οχι δεν θα το κανω. Αγοραζω το fifa καθε χρονο επειδη αξιζει τον οβολο μου. Αν τον αξιζε και το pro θα τους τον εδινα.. (τον οβολο μην παρεξηγηθουμε).

Στον αγυριστο λοιπον και τους ευχομαι λουκετο που θα το βαλουν οπως παει μετα τα σημερινα νεα με τους ΑΑΑ τιτλους. 

Ουτε για το ps4 θα το παρω φυσικα παροτι εχω και τις δυο κονσολες γιατι δεν μου αρεσει να με κοροιδευουν και να με θεωρουν χαζο.

Καλη τυχη σε οσους το τιμησουν και τους αρεσει. Και προπαντων υπομονη σε οτι προβλημα προκυψει και σε θεματα υποστηριξης. Κοναμι ειναι αυτη..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γραφικά στο Pc με λίγο sweetfx θα γίνουν καλύτερα από των κονσολών, όπως πέρσι.

Τα animations, αν ισχύει αυτό που λέγεται πως είναι διαφορετικά δεν υπάρχει τρόπος φυσικά να φτιαχτούν.

 

Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα, αλλά αν ο λόγος που η konami γράφει στα παπάρια της την έκδοση για Pc έχει να κάνει με budget περιορισμούς, προβλέπω όχι να παρατάμε εμείς το Pro, αλλά αυτό εμάς, μελλοντικά.

 

 

Τι να πεις, κρίμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστα γραφικα ποδοσφαιρακι ειναι δεν ειναι και ασχημα, για το gameplay μιλαμε που παραμενει "εμετικο" για τα δικα μου γουστα στο PC.. Αρπαχτες κανει αφου ανακοινωσε οτι σταματαει την αναπτυξη ΑΑΑ τιτλων ακομη και για τις κονσολες πλην του PES. Που σημαινει οτι θα μπορουσαν να δωσουν την next gen στο PC και να βαλουν ενα καλο κλειδωμα.. Προφανως δεν θελουν να ασχοληθουν καν με royalties/licences/extra dev και εδωσαν ενα ξαναζεσταμενο φαγητο στο PC.. Μονο το PES πουλαει για αυτους πλεον αρκετα και αυτο μονο στις κονσολες. 

Τον λογο βεβαια τον ξερουν αλλα δεν ασχολουνται.. Ουσιαστικα η Konami για τις μεγαλες πλατφορμες εχει τελειωσει, ριχνει το βαρος στην mobile αγορα..Γιατι λοιπον εγω να τους τιμησω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και βλέπω κακές κριτικές στο παιχνίδι όσο αναφορά την έκδοσ.....

 

ξέρουμε ποτέ θα βγάλουν αναβάθμιση για ελληνική γλώσσα;

 

εχει βγει ηδη ελληνικη εκδοση..εγω που το αγορασα ηταν ελληνικο...αν θες σ στελνω λινκ να κατεβασεις τα ελληνικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...