Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2016


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Του PS4/One, αλλα με επιλογες γραφικων ωστε να παιζει και σε laptop 5ετιας αν επιθυμει ο παικτης. Αλλωστε το hardware των PS4/One δεν ειναι ιδιαιτερα καλυτερο απο laptop 5ετιας...

 

Ρε φίλε δεν παίζει μόνο το hardware. Όταν όλα τα games είναι κομμένα και ραμμένα στα μέτρα τους εννοείται θα τρέχουν τέλεια. Μπορεί PCs με καλύτερο hardware να παίζουν χειρότερα από τη στιγμή που είναι κακογραμμένα ports.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 299
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To  θιεμα πως ενω εφτιαξαν την pc εκδοση του MGS5 ανωτερη απο των κονσολων κατι το οποιο φαινεται και απο τις κριτικες στο steam που οι περισσοτερες  απο αυτες ειναι θετικες, εβγαλαν το pes σε αυτη την κατασταση. Οπως εφτιαξαν το MGS5 τελειο στο pc δεν μπορουσαν να κανουν το ιδιο και για το pro?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα θα μπορούσαν, το θέμα είναι οτι μάλλον δεν ήθελαν.

 

Πάντως πρόκειται για μια απο τις χειρότερες χρήσεις την FOX engine..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε για οσους σιχαινονται τα pes απο 2010 κ μετα, παιξτε pes 6 με ελληνικο πατς, συνθηματα, γηπεδα κλπ και τελος η γκρινια :ρ

 

Ολοι το ξερουμε οτι η Konami ειναι ετοιμη για κλεισιμο, τουλάχιστον προσπαθει να κρατησει τους console gamers με το προ..

 

Και btw τρ πια το θεωρω σιγουρο οτι σε 2 χρονια θα υπάρχει μονοπωλιο του φιφα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πω ρε παιδες εμενα μου αρεσαν τα γραφικα εβαλα το sweetfx και μου μοιαζουν οπως το 15

απο gameplay κατα βαση ειναι το ιδιο σε λεπτομερια αλλαζει πραγμα που το κανει σπαστικο μεχρι να το μαθεις.

 

  τωρα δεν ξερω περιμενω να βγει το φιφα να το παιξω  σπασμενο και οποτε εχω λευτα αν μαρεσει να το τσιμπησω και αυτο για το online..αλλα με το pes16 μεχρι στιγμης ειμαι ικανοποιημενος (ημουν φιφα φαν)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφέρομαι στην αρχη στο βιντεο που ειχα κανει με το review και εξοργιστηκανε ορισμενοι και συνεχιζω με ενα ματσακι...

 

https://www.youtube.com/watch?v=J9WQB2D57BA

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι καλο φιλε.Ευτυχως το φιφα δεν θα γινει ποτε αυτο το εκτρωμα και θα παραμεινει φιφα.Αν κοιτουσες και λιγο στην απεναντι πλευρα και δεν ησουν τοσο φανατισμενος με το προ,ισως καταλαβαινες περισσοτερα.

Αυτα με καλη διαθεση απο εναν που ειχε το ιδιο κολλημα.Δεν μαρεσε ποτε το φιφα και ουτε καν το δοκιμαζα.Μεγαλο λαθος...

 

βασικα ουτε ποδοσφαιρακια παιζω αλλα ουτε μπαλα βλεπω.....

 

και απο οσα ατομα ξερω που παιζουν fifa και pro ολοι στο τελος καταλήγουν στο pro.... 

ειτε κονσόλα ειτε υπολογιστής..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έχω εγκαταλείψει τις κονσόλες από το ps2 αναγκαστικά θα το πάρω. Δυστυχώς με το fifa ούτε να το δοκιμάσω δεν μου κάνει αίσθηση. Όλοι γνωστοί παρέα, αδελφός το pro παίζουν. Η μόνη μαλάκια του περσινού ήταν ότι η το online είναι αργό με αποτέλεσμα να είναι πολύ δύσκολο ή εγώ μεγάλωσα (30) και δεν μπορώ να κερδίσω τους πιτσιρικάδες. Με το 2015 έσπασα 3 χειριστήρια. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έχω εγκαταλείψει τις κονσόλες από το ps2 αναγκαστικά θα το πάρω. Δυστυχώς με το fifa ούτε να το δοκιμάσω δεν μου κάνει αίσθηση. Όλοι γνωστοί παρέα, αδελφός το pro παίζουν. Η μόνη μαλάκια του περσινού ήταν ότι η το online είναι αργό με αποτέλεσμα να είναι πολύ δύσκολο ή εγώ μεγάλωσα (30) και δεν μπορώ να κερδίσω τους πιτσιρικάδες. Με το 2015 έσπασα 3 χειριστήρια. :)

τωρα με το 16 θα σπασεις πανω απο  5 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανω κατι λαθος ή το φετινο ειναι τοσο για τον λουτσο που δεν μ αφηνει να επιλεξω την ''υψηλη ποιοτητα'' στα γραφικα???? Επισης δεν υπαρχει καν επιλογη για full hd.

 

Σαν να μην αναγνωριζει την καρτα γραφικων και να χρεισiμοποιει την ενσωματομενη,πραγμα που συμβαινει ΜΟΝΟ  σ αυτο το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι τα ίδια και φέτος το γνωστό input lag στο online. Έσκασα 43 ευρώ αποκλειστικά για το online. Και απλά το έχω μετανιώσει...δεν μπορώ να βρω καμιά λύση...

 

Αναφέρομαι γοα την έκδοση pc

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι υψηλοτερες απαιτησεις εχει μωρε το Pro πλακα μας κανεις.

 

https://www.easports.com/fifa/news/2015/fifa-16-pc-system-requirements

Δες πχ το Fifa 16 τι απαιτησεις εχει.

 

Τι ειναι ακριβο τα 8gb ram που τωρα κοστιζουν κοντα 40ευρω ????

ή η Gtx 750 και R7 260x των 100ευρω μην τρελαθουμε τωρα.

 

Μα το κόλπο είναι να παίξει σε πολύ παλιά συστήματα, δλδ παντού. 

Αυτό εννοώ, τι δεν καταλαβαίνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...