Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2016


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα το κόλπο είναι να παίξει σε πολύ παλιά συστήματα, δλδ παντού. 

Αυτό εννοώ, τι δεν καταλαβαίνεις;

 

 

Ναι αλλά το "κόλπο" κοστίζει και σε αυτους με τούμπανα PCs. Το ΚΟΛΠΟ θα ηταν να άλλαζαν τα γραφικά ανάλογα το PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 299
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάλι τα ίδια και φέτος το γνωστό input lag στο online. Έσκασα 43 ευρώ αποκλειστικά για το online. Και απλά το έχω μετανιώσει...δεν μπορώ να βρω καμιά λύση...

 

Αναφέρομαι γοα την έκδοση pc

input lag? rly? τοσους αγωνες που εχω παιξει ουτε μια φορα δν εχω input lag

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά είναι τραγικοί...

 

Ώρες ώρες σκέφτομαι ότι εκεί στην Κόναμι είναι 2 τύποι που φτιάχνουν όλο το πρό.. τι να πρωτοπρολάβουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι υπολογιστή έχεις και τι σύνδεση;

δες την υπογραφη μου τι pc εχω..24ara εχω..

αν και με ατα που γραφεις οτι παλι εχει λαγκ και οτι φταιει η κοναμι και με την ερωτηση σου τι pc εχω και συνδεση,δεν νομιζω να φταιει τοτε η κοναμι αλλα εσυ :)

 

δεν ξερω αν καταλαβες αλλα βαζεις 2 πραγματα τα οποια στο συγκεκριμενο θεμα δεν εχουν σχεση μεταξυ του.

την στιγμη που λες οτι η κοναμι φταιει τι με ρωτας τι pc εχω και συνδεση? :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία και γιατί αρπάζεσαι;

 

Μπαίνω από κινητό και δεν μου βγάζει υπογραφές.

 

Και ρώτησα τι σύνδεση έχεις και τι pc για να δω μήπως φταίει τίποτα από μένα. Που δεν φταει. Με σύνδεση που κλειδώνει στα 18652 και up στα 1018 δεν νομίζω πως το πρόβλημα είναι στην σύνδεση. Και αν έφταιγε το PC μου που έχω amd a6-6600k και dual graphics (r5 230+αυτη του επεξεργαστη) δεν θα ήταν κομπλέ χωρίς lag χωρίς το παραμικρο. Απλά έχω input lag. Καθυστερεί να δώσει την πάτα κτλ. Εντάξει παίζω δεν είναι όπως πέρυσι σε καμιά περιπτωση. Αλλά είναι λιγάκι εκνευριστικό ούτε ένα sec δεν είναι η καθυστέρηση. Αλλά δεν είναι όμως όπως στο offline που κάνει πάσα πριν καν πατήσεις το κουμπάκι από το gamepad.

 

Και να πω κιόλας οτι παίζω και με windowed mode. Και έχω δοκιμάσει και τα πάντα ακόμα και low graphics.

 

Αυτό εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά άρχισα να παίζω το παιχνίδι μέσω family share από τον κολλητό που το αγόρασε αλλά έχω το εξής πρόβλημα,πέρασα το sweet fx αλλά πολλές φορές όταν μπω στο παιχνίδι μετά από λίγο απενεργοποιειται από μόνο του και γυρνάει στα φυσικά χρώματα του παιχνιδιου. Μήπως ξέρει κανείς τι φταίει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά άρχισα να παίζω το παιχνίδι μέσω family share από τον κολλητό που το αγόρασε αλλά έχω το εξής πρόβλημα,πέρασα το sweet fx αλλά πολλές φορές όταν μπω στο παιχνίδι μετά από λίγο απενεργοποιειται από μόνο του και γυρνάει στα φυσικά χρώματα του παιχνιδιου. Μήπως ξέρει κανείς τι φταίει;

  μπορεις να μοιραστεις το αυθεντικο και να παιζεις ταυτοχρονα με τον φιλο σου; πως γινεται;

 

 

@BloodDonor89  δεν αρπαχτηκα απλα δεν κολλαγαν οι ερωτησεις..anyway δεν νμζ ναναι το pc σου την στιγμη που εισαι στα 60fps;) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  μπορεις να μοιραστεις το αυθεντικο και να παιζεις ταυτοχρονα με τον φιλο σου; πως γινεται;

 

 

@BloodDonor89  δεν αρπαχτηκα απλα δεν κολλαγαν οι ερωτησεις..anyway δεν νμζ ναναι το pc σου την στιγμη που εισαι στα 60fps;) 

Δεν γινεται απλα αγορασε την retail δεν του αρεσε καθολου και ετσι βρηκα την ευκαιρια να παιξω εγω. Και ενω πηγαινε καλα το sweet fx κλεινει απο μονο του και δεν ξερω τι φταιει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γινεται απλα αγορασε την retail δεν του αρεσε καθολου και ετσι βρηκα την ευκαιρια να παιξω εγω. Και ενω πηγαινε καλα το sweet fx κλεινει απο μονο του και δεν ξερω τι φταιει

μα και εγω την retail εκδοση εχω..

δεν γινεται; τοτε γτ λες περι family share απο εναν φιλο ? :/ 

δεν καταλαβα καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα κατεβασα προ16 ντεμο για πισι μεσω steam και επαιξα 2 ματσακια στο προφεσιοναλ οπου και κερδισα και στα 2 καθως ειναι ευκολακι. Γρηγορες εντυπωσεις: παιζει να ειναι το καλυτερο προ που εχω παιξει ποτε. Δεν ειμαι σκιλλερ οποτε δεν εκατσα να δω τα κολπα - ντριμπλες πως γινονται.

Γραφικα στο πισι μου μετρια προς κατω του μετριου. Ηχος αδιαφορος. Η ατμοσφαιρα απουσιαζει τουλαχιστον στο ντεμο. 

Ωραια αισθηση του χωρου.

Υπαρχει στιβαροτητα δεν μπορω να πω.

Καμερα εβαλα μια που λεγεται fun κατι δεν θυμαμαι και εβλεπα πολυ γηπεδο.

Η ποδοσφαιριλα που βγαζει η σειρα προ παραμενει κατα την γνωμη μου.

Η ταχυτητα στους αγωνες ηταν 2 μπαρες (δεν την αλλαξα) και μου φανηκε κανονικο προς αργο (ισως εχω παιξει πολυ φιφα βεβαια και γινεται καποια συγκριση).

Η αποκριση καλη αν και καποιες στιγμες λογω της αδρανειας μαλλον καθως κι οτι ειναι καπως slow η ταχυτητα νιωθεις απειροελαχιστη καθυστερηση αλλα παλευεται.

Αυτο που παραμενει και δεν παλευεται ειναι αυτο το ξυλινο (σιγουρα εχει μειωθει αλλα υπαρχει αυτη η αισθηση). Παλι να πω οτι ισως γινεται συγκριση με το φιφα (φιφα 15) που κυλαει, αν και αφυσικα σε σχεση με το προ16, νερακι.

Ξυλινο και Ψοφιο αλλα απο την αλλη σιγουρα εχουν γινει βηματα μπροστα.

Αν εβαζα ενα τιτλο για το φετινο προ θα ηταν αυτος: Καλο ΑΛΛΑ λιγο (κρινοντας απο το ντεμο παντα)

Δεν θα σχολιασω τερματαδες διοτι με 2 ματς και στο προφεσιοναλ δεν βγαινουν τρελα συμπερασματα αλλα υποψιαζομαι οτι τα τρωνε - μπαινουν αρκετα ευκολα γκολ. 

Η ΑΙ δεν με ενδιαφερει αφου παιζω μονο ονλαιν.

Θα ηθελα να μου πειτε οσοι παιζετε ονλαιν τις εντυπωσεις σας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσον αφορα το online πραγματικα ειναι ωρες ωρες να παρεις το χειρηστηριο να το πεταξεις στην οθονη..

στις ψηλες μπαλιες η καποιες πασες οι παικτες τα χανουν (το ιδιο γινοταν και στα προηγουμενα αλλα και στο φιφα)

οι τερματοφυλακες καποιες φορες βγαινουν για αστειο λουτσο λογο με αποτελεσμα να κινδυνευεις..

 

  αυτο που οταν κανει ο αλλος μακρινη μπαλια και δεν ειναι κανενας αμυντικος να τον φυλα ποσο το γουσταρω...NOT!

gameplay ειναι διαφορετικο,μαρεσει περισσοτερο απο το περσυνο.κανενα input lag.

 

Oσον αφορα το myclub μπορει καποιος να μου πει τι παιζει; στο περσυνο δεν ασχοληθηκα καθολου..στο τωρινο επαιξα ενα ματς με H/Y και ενα με αντιπαλο..σκοπος ποιος ειναι ; να παιζε και με η/υ και με αλλους; ή με αλλους μονο; περι συμβολαια ηθικα κτλπ το επιασα.κατι τετοιο ηταν και στα παλια στο master leauge

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παραδέχομαι πρώτη φορά μετά απο καμια 15αριά χρόνια.

 

Έπαιξα το demo του ΦΙΦΑ 16 και κόλλησα, τεράστια βελτίωση από το περυσινο, μάλλον καλύτερο από το προ, φέτος...

 

 

Δυστυχώς εδώ και 15 χρόνια εμπειρίας στο πρό, πάνε λίγο περίπατο, δεν μου κάνει καρδιά ν αρχίσω φίφα φέτος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποφασισα! φιφα 16! Βεβαια δεν ξερω αν θα παω σε αγορα αμεσα ή οταν θα πεσει η τιμη του.

Το προ για κονσολα μπορει να λεει αλλα για πισι οχι ευχαριστω...ασε που οσο 8υμαμαι το προ14 με ολα τα μεγαλα προβληματα, πιστευω ειχε καλυτερη κινηση. Στο 16 λες και λειπουν μερικα καρε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...