Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10000mAh @ ALLBUY 12.24€


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λίγο που έψαξα δεν είναι xiaomi αυτό το powerbank

Η είδηση που γράφεις είναι του 2014 ενώ το μοντέλο είναι νεότερο και έπειτα ακόμα και εμφανισιακά το βλέπεις ότι δεν είναι το ίδιο προϊόν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 434
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η είδηση που γράφεις είναι του 2014 ενώ το μοντέλο είναι νεότερο και έπειτα ακόμα και εμφανισιακά το βλέπεις ότι δεν είναι το ίδιο προϊόν.

Ακριβώς επειδή η είδηση είναι του 2014 καταλαβαίνεις ότι δεν είναι νέο προϊόν όπως ανέφερε ο  Billator.

 

http://www.gearbest.com/iphone-power-bank/pp_230537.htmlΑυτό το λινκ έδωσε ο Billator και λέει μοντέλο PB810. Το ίδιο μοντέλο γράφει και η είδηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στο κεντρικό site http://www.zmifi.com/πουλάει και xiaomi προϊόντα πάντως.

Ίσως είναι καμία θυγατρική και την αγορά της Κίνας...

 

(Όντως το μοντέλο είναι παλιό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς επειδή η είδηση είναι του 2014 καταλαβαίνεις ότι δεν είναι νέο προϊόν όπως ανέφερε ο  Billator.

 

http://www.gearbest.com/iphone-power-bank/pp_230537.htmlΑυτό το λινκ έδωσε ο Billator και λέει μοντέλο PB810. Το ίδιο μοντέλο γράφει και η είδηση

 

Γραψε λαθος μου καθως δεν ειχα ανοιξει το link που ειχε βαλει o Billator. Θεωρουσα οτι μιλαγε για το "κλασικο" πλεον 10.000 της xiaomi. Αυτο που παραθετεις οντως δεν φαινεται να ειναι xiaomi.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γραψε λαθος μου καθως δεν ειχα ανοιξει το link που ειχε βαλει o Billator. Θεωρουσα οτι μιλαγε για το "κλασικο" πλεον 10.000 της xiaomi. Αυτο που παραθετεις οντως δεν φαινεται να ειναι xiaomi.

Ναι το 10000 της xiaomi το έχω παραλάβει από 17/07 είναι αυθεντικότατο και άψογο ως τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μπορώ να φορτίσω iphone 4s με το powerbank που υπάρχει στο αρχικό πόστ? Με την πρώτη ματιά δε το υποστηρίζει, αλλά είναι αρκετά προχειρογραμμένο το site, και απ' ότι βλέπω αναφέρει γενικά "apple".

 

Επίσης, επειδή γενικά το ψιλοβιάζομαι, να βάλω eu warehouse?

 

Ή μήπως να το παραγγείλω απο το official xiaomi eu store?

 

Γενικά θα εκτιμούσα ένα λινκ απ όπου μπορεί να γίνει παράδοση σε εύλογο χρονικό διάστημα, χωρίς να χρειαστεί να στείλω ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μπορώ να φορτίσω iphone 4s με το powerbank που υπάρχει στο αρχικό πόστ? Με την πρώτη ματιά δε το υποστηρίζει, αλλά είναι αρκετά προχειρογραμμένο το site, και απ' ότι βλέπω αναφέρει γενικά "apple".

 

Επίσης, επειδή γενικά το ψιλοβιάζομαι, να βάλω eu warehouse?

 

Ή μήπως να το παραγγείλω απο το official xiaomi eu store?

 

Γενικά θα εκτιμούσα ένα λινκ απ όπου μπορεί να γίνει παράδοση σε εύλογο χρονικό διάστημα, χωρίς να χρειαστεί να στείλω ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα.

 

Ευχαριστώ.

 

Φορτιστης ειναι και αρα θα το φορτιζει. Αυτονοητο ειναι. ;) Δεν ειναι δυνατον να καθονται γραφουν το καθε smartphone/tablet που κυκλοφορει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδιά λύστε μου μια απορία, παρηγγειλα το συγκεκριμένο από χτες. τοτε μου έλεγε ότι έχει 10.88 τα 3 και σήμερα τα βλέπω να τα αντιστοιχεί σε 10.44. Θα χρεωθώ σε δολάρια έτσι? και ότι ισοτημίε έχουν τη μέρα της μετατροπής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το banggood προσφερει τη δυνατοτητα να πληρωσεις και σε € και αν το εκανες ετσι, τοτε θα χρεωθεις κανονικα τα 10,88. Σημερα ομως τα βλεπω 10,88. Που ειναι το 10,44; Ή τα εγραψες αναποδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι στα 3+ οι τιμές που λέω. Μπορώ να τους ζητήσω να μου χρεώσουν σημερινές τιμές που δεν τα έχουν στείλει? πότε χρεώνομαι. Αν είναι να την ακυρώσω και να την ξανακάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...