Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10000mAh @ ALLBUY 12.24€


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

νομίζω είπαν μέχρι 500 το μήνα γενικά. Αλλά μόνο αν δοκιμάσεις θα ξέρεις. Εγώ πάντως πριν δεν μπορούσα ούτε από bangood που λέγαν πολλοί ότι όλα οκ. Τώρα, με το μέτρο αυτό μου έδωσε έγκριση. Δεν ξέρω τι να σας πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα περνουμε απο banggood κατευθειαν με χρεωστικη; Η θηκη που εβαλα στο δευτερο λινκ ειναι για την καινουργια εκδοση του power bank ετσι;

Αν πληρωσω 4 δολλαρια παραπανω και ερθει με Priority Direct Mail, θα εχω προβλημα στο τελωνειο;

 

http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5_1V-2_1A-10000mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-977406.html

http://www.banggood.com/Silicone-Protective-Back-Cover-Case-For-Xiaomi-10000mAh-Power-Bank-p-983591.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κατευθείαν με χρεωστική. Εγώ το πήρα με προπληρωμένη WeBuy της Πειραιώς, δεν είχα κανένα θέμα. Ναι για την καινούργια είναι λογικά αφού λέει 10000mΑh και όχι 10400. Δεν νομίζω να έχεις θέμα λόγω του shipping, ούτως ή άλλως μιλάμε για μικρό ποσό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια απο κινεζομαγαζα η ebay τι επθλογες εχουμε για θηκη αυτης της εκδωσης; βρηκα αλκα φοβαμαιι μην δεν ταιριαζει

 

εγω την πηρα απο ebay (λογικά μουφα)... πριν μερες την είχε και το tinydeal και μαλιστα γνήσια σε γαλαζιο με <2€ αλλα δε την προλαβα, εκανε φτερά...

γιατι να μην ταιριάξει ομως;

 

παρεπιμπτόντως το εργαλειο οργώνει, ειμαι ήδη στην 4η φορτιση του 5S (30-35% έως 100%) και εχει ακομα 2 λαμπακια...

 

Ποτε το φορτίζουμε; στο 1 λαμπάκι ή οταν σβήσει; Πόσες ώρες περιπου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

banggood εμπιστευόμαστε για να δώσουμε πιστωτική?

 

Ναι αλλα το θεμα ειναι οτι σε περιπτωση που δεν ερθει το δεμα, χαθει ή οτιδηποτε, δεν θα μπορεις να παρεις τα λεφτα σου πισω. Οποτε καλυτερα με paypal αν μπορεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πόσο καιρό έκανε περίπου να σας έρθει το πσκέτο από τη στιγμή που το παραγγείλατε??

Το έχω παραγγείλει από τις 10 Αυγούστου και ακόμη να έρθει..

 

(Επίσης γνωρίζετε αν έρχεται συστημένο ή θα μου έρθει το δέμα απευθείας σπίτι??).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...