Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10000mAh @ ALLBUY 12.24€


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά πόσο καιρό έκανε περίπου να σας έρθει το πσκέτο από τη στιγμή που το παραγγείλατε??

Το έχω παραγγείλει από τις 10 Αυγούστου και ακόμη να έρθει..

 

(Επίσης γνωρίζετε αν έρχεται συστημένο ή θα μου έρθει το δέμα απευθείας σπίτι??).

Εμένα μου ήρθε σήμερα απο banggood το Xiaomi yi sport band(το είχα παραγγείλει 21 του μήνα με το priority direct mail 7-10 εργάσιμες) Κι περιμένω κι το Power Band (είδα μέσω tracker ότι είναι αυτή τη στιγμή στην Αθήνα). Μου το έφερε ο ταχυδρόμος σπίτι κι επειδή δεν με βρήκε μου άφησε ειδοποιητήριο κι πήγα κι το πήρα απο το ταχυδρομίο(όταν τα παραλαμβάνεις εμένα μου ζήτησαν ταυτότητα κι μια υπογραφή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ήρθε σήμερα απο banggood το Xiaomi yi sport band(το είχα παραγγείλει 21 του μήνα με το priority direct mail 7-10 εργάσιμες) Κι περιμένω κι το Power Band (είδα μέσω tracker ότι είναι αυτή τη στιγμή στην Αθήνα). Μου το έφερε ο ταχυδρόμος σπίτι κι επειδή δεν με βρήκε μου άφησε ειδοποιητήριο κι πήγα κι το πήρα απο το ταχυδρομίο(όταν τα παραλαμβάνεις εμένα μου ζήτησαν ταυτότητα κι μια υπογραφή)

αυτό το prioritu direct mail τί είναι ακριβώς; Με τί το στέλνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα δυο power bank σημερα αλλα δεν εχει στοκ και αναμενουν παραλαβη στις 12/9. Με 1.70$ εβαλα και priority mail για να ερθουν πιο γρηγορα (ελπιζω τουλαχιστον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πήγε Ολλανδία κι απο εκεί αεροπορικός Αθήνα.

Και η άλλη επιλογή (η πρώτη) με NLpost Πάει.. Εγώ πήρα 23 ένα Miband και μου ήρθε σήμερα.. (με την πρώτη επιλογή) Λογικά τα ίδια είναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις απαντήσεις καταλαβαίνω ότι είτε έχει αργήσει πάρα πολύ σε μένα, μιας και δεν το παρήγγειλα με "priority mail", είτε μου το "φάγανε" αν το αφήσανε "χύμα" στην πολυκατοικία .. :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις απαντήσεις καταλαβαίνω ότι είτε έχει αργήσει πάρα πολύ σε μένα, μιας και δεν το παρήγγειλα με "priority mail", είτε μου το "φάγανε" αν το αφήσανε "χύμα" στην πολυκατοικία .. :unsure:

Ο "αργός" τρόπος παίρνει απο 7 μέχρι 25 εργάσιμες οπότε εγώ πιστεύω θα σου έρθει οπου να'ναι dont worry ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από τις απαντήσεις καταλαβαίνω ότι είτε έχει αργήσει πάρα πολύ σε μένα, μιας και δεν το παρήγγειλα με "priority mail", είτε μου το "φάγανε" αν το αφήσανε "χύμα" στην πολυκατοικία .. :unsure:

Παραγγελία απο Bangood στις 18 Αυγούστου απλό, ήρθε σήμερα σε μένα.

 

Επι της ευκαιρίας, να ρωτησω, φακο και θηκη σιλικονης original, για Xiaomi Powerbank 10000, απο που να παρω για σιγουρια (και καλη τιμη);

Επεξ/σία από fou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελια απο gearbest, ηρθε σημερα. Δεν θυμαμαι αν εφυγε απο Κινα (μεσω Σουηδικων Ταχυδρομειων) στις 17 Αυγουστου ή αν τα παρηγγειλα 17 Αυγουστου (και περιμενα σιγουρα 3 μερες να εκτελεστει η παραγγελια). Στο τρακινγκ εβλεπα οτι ειχε μπει Ελλαδα στις 28 Αυγουστου, αν ισχυει αυτο τοτε μονο 14 μερες εκαναν τα ΕΛΤΑ να μου το φερουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο 10.000 πολυ πιο βολικο σε φορμα/μεγεθος.

Το 10.400 εχει λιγο περισσοτερο juice.

Ενδεικτικα το 10.400 φορτιζει σχεδον 3 φορες το νοτε4

Το 10.000 2μιση.

Αν θα ξαναγοραζα, το 10.000 θα επαιρνα...αρκετα πιο portable

Απο αξιοπιστια αψογη, αν ειναι original.

Προσωπικα ειχα παρει τπ 10.400 απο tinydeal και το 10.000 απο banggood.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα το 10000 απο banggood στα ~11 ευρω περιπου original(το checkara) με το κουτακι του , εκανε καμια 25αρια μερες να ερθει επαρχια .

 

απο οτι υπολογισα με φουλ φορτισμα εβγαλε περιπου ~6000mah στα κινητα. Δεν ξερω αν στρωνει με τον καιρο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...