Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10000mAh @ ALLBUY 12.24€


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα και εγω από bangood αλλα ο κωδικος λεει ότι χρησιμοποιηθηκε πρωτη φορα.

Όμως ,το μονο που δεν ηταν όπως πρεπει,  οι υποδοχες ,δηλαδή ηταν και τα 2 usb σε ασπρο χρωμα.

 

 

edit

 

λαλακια ειπα ,μονο το usb φορτισης ηταν σε ασπρο χρωμα στο εσωτερικο του, αντι για μαυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα και εγω από bangood αλλα ο κωδικος λεει ότι χρησιμοποιηθηκε πρωτη φορα.

Όμως ,το μονο που δεν ηταν όπως πρεπει,  οι υποδοχες ,δηλαδή ηταν και τα 2 usb σε ασπρο χρωμα.

 

 

edit

 

λαλακια ειπα ,μονο το usb φορτισης ηταν σε ασπρο χρωμα στο εσωτερικο του, αντι για μαυρο.

και στο δικο μου που ειναι αυθεντικο,ασπρο ειναι το εσωτερικο απο το usb φορτισης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τι να σας πω εγω εβαλα τον κωδικο στο site της xiaomi και δεν μου το εβγαλε γνησιο βαλτε το λινκ που τσεκαρατε τα δικα σας

http://www.mi.com/verify/

 

εδώ εισαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Untracked παραγγελία?

Ναι, untracked! Και μου έκανε εντύπωση γιατί χθές διάβαζα εδώ στο forum ότι περιμένουν αρκετοί παραγγελίες από banggood πολλές μέρες. Τώρα περιμένω και τα xiaomi ακουστικά που έγιναν shipped στις 15/11

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, untracked! Και μου έκανε εντύπωση γιατί χθές διάβαζα εδώ στο forum ότι περιμένουν αρκετοί παραγγελίες από banggood πολλές μέρες. Τώρα περιμένω και τα xiaomi ακουστικά που έγιναν shipped στις 15/11

Γενικά παίζουν πάρα πολύ οι μέρες παράδοσης από δέμα σε δέμα. Λογικά έρχονται ανά σακους τα δέματα οπότε όσο πιο γρήγορα ανοιχτεί ο σακος που έχεις το δέμα τόσο πιο γρήγορα έρχεται. Σου ήρθε σε 20 μέρες άλλοι έχουμε 38 και ακόμα τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα πριν 20 μέρες τη μπαταρία από το banggood και μου ήρθε χθες και μετά από τη φόρτιση διαπίστωσα ότι λείπει το 4ο ledακι!!!! Μάλλον κάπου μέσα στη μπαταρία είναι χωμένο γιατί στη θέση του υπάρχει μόνο τρύπα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...