Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10000mAh @ ALLBUY 12.24€


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 434
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το xiaomi 10000mah στο Banggood βγαίνει 9,95€ με το κουπόνι "35E9A1"

http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5_1V-2_1A-10000mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-977406.html

 

Δεν βλέπω να παίζει το κουπόνι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια οταν το βαζω στο ταμπλετ να φορτισει παταω το κουμπι ξεκιναει φορτιζει και μετα απο καπια δευτερα σταματαει.Γιατι γινετε αυτο?δεν ειναι φορτισμενο εχει ενα λαμπακι υποψην..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια οταν το βαζω στο ταμπλετ να φορτισει παταω το κουμπι ξεκιναει φορτιζει και μετα απο καπια δευτερα σταματαει.Γιατι γινετε αυτο?δεν ειναι φορτισμενο εχει ενα λαμπακι υποψην..

 

στο αυθεντικό powerbank δεν χρειάζεται να πατάς το κουμπί για να ξεκινήσει η φόρτιση. και μάλιστα είναι από τα ένα σημάδια αν έχεις αυθεντικό ή μαιμού. από που το πήρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bangood.Το θεμα ειναι οτι μου το κανει μονο στο ταμπλετνενω το κινητο το lg 3 μου το φορτισε φουλ σε 1ωρα και 20λεπτα απο 10% επομενος γνησιο ειναι....γτ ειναι με το κουτακι του με τις ταινιες γνησιοτητας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μενα κάποιες φορές θελει πάτημα για να ξεκινήσει στο iPhone (99% με μούφα καλώδια). Δεν νομιζω οτι τίθεται θέμα γνησιότητας, προσωπικά του πέρασα ολα τα τεστ κ βγήκε κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν καταλαβα ακομη αυτο το power κουμπι τι το χρειαζεται , αφου οταν το συνδεουμε ξεκινα την φορτιση

 

Πρόχειρα αυτά που μπορώ να σκεφτώ:

 

1) Για να ενεργοποιείς/απενεργοποιείς τις διάφορες xiaomi συσκευές που συνδέεις πάνω

 

2) Να τσεκάρεις πόσο φορτισμένο είναι 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν καταλαβα ακομη αυτο το power κουμπι τι το χρειαζεται , αφου οταν το συνδεουμε ξεκινα την φορτιση

Μπορείς να βάλεις φωτάκια (LED) και ανεμιστηράκια :) Ε, να μην καίνε όλη την ώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόχειρα αυτά που μπορώ να σκεφτώ:

 

1) Για να ενεργοποιείς/απενεργοποιείς τις διάφορες xiaomi συσκευές που συνδέεις πάνω

 

2) Να τσεκάρεις πόσο φορτισμένο είναι 

 

 

Μπορείς να βάλεις φωτάκια (LED) και ανεμιστηράκια :) Ε, να μην καίνε όλη την ώρα.

ωραια, μου εφυγε η απορια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...