Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10000mAh @ ALLBUY 12.24€


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι, οταν ειναι φουλ. οταν ειναι στα 3/4 αναβοσβηνουν τα 3, κλπ

 

Και κατι αλλο. Εχω ενα μικρο λαμ πακι λεντ απειροελαχιστου καταναλωσεως. Οταν το συνδεω αναβει για ολιγα σεκοντ και μετα σβηνει μονο του. Μαλλον επειδη εχει πολυ μικρη καταναλωση σταματαει τη παραχη ρευματος η τραπεζα. Το ηθελα για φωτακι νυκτος. Το λεντ της ξιαομι τρωει δεκαπλασια ενεργεια αν οχι περισσοτερη και ειναι εκτυφλωτικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, σήμερα παρέλαβα το δικό μου και είμαι λίγο μπερδεμένος με τη λειτουργεία του power button. Κλείνει αυτόματα ή απενεργοποιείται απο το κουμπί, και αν ναι, πως; Επίσης στη σελίδα τους κάτι διάβασα για concealed buttons, εχει κρυφα κουμπια δηλαδη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εναν οικονομικο Ανταπτορα μπριζας για να φορτιζει πιο γρηγορα απο που μπορω να παρω απο ελλαδα;γιατι με αυτους που εχω απο τα διαφορα κινητα κανει 10-11 ωρες για να φορτισει πληρως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλεινει αυτοματα. δε χρειαζεται να κανεις κατι.

το κουμπι υπαρχει αλλα για να ενημερωνεσαι για το υπολοιπο της μπαταριας(οκ και για τα ανεμηστηρακια, λαμπακια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις παραγγειλα και εγω απο banggood ολα ενταξει με την καρτα, απο geardbest δεν γινοταν η συναλαγη.. για να δουμε ποσο καιρο θα κανει να ερθει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κατι αλλο. Εχω ενα μικρο λαμ πακι λεντ απειροελαχιστου καταναλωσεως. Οταν το συνδεω αναβει για ολιγα σεκοντ και μετα σβηνει μονο του. Μαλλον επειδη εχει πολυ μικρη καταναλωση σταματαει τη παραχη ρευματος η τραπεζα. Το ηθελα για φωτακι νυκτος. Το λεντ της ξιαομι τρωει δεκαπλασια ενεργεια αν οχι περισσοτερη και ειναι εκτυφλωτικο.

Πάρε αυτο http://m.ikea.gr/fotismos/fotismos-led/fotistika-led/fwtistiko-usb-51451/76581/ είναι πολυ καλο με τη μισή κατανάλωση και πιο μακρύ/ευκαμπτο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης αλλο ένα θεμα.. 2 φορες που συνδεσα το κινητο για φορτιση και αφου ηταν γεματο το powerbank, αντι να το φτασει 100% σταματησε τη πρωτη φορα στο 97% και τη δευτερη στο 88%. Μολις εβγαλα και ξαναεβαλα το καλωδιο ξαναενεργοποιηθηκε και το πηγε 100%. Τι μπορει να συμβαινει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις παραγγειλα και εγω απο banggood ολα ενταξει με την καρτα, απο geardbest δεν γινοταν η συναλαγη.. για να δουμε ποσο καιρο θα κανει να ερθει :)

Sorry για το off topic, αλλά με ποιας τράπεζας κάρτα πέρασες τη συναλλαγή; Εγώ με mastercard efg τρώω συνεχώς πόρτα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Sorry για το off topic, αλλά με ποιας τράπεζας κάρτα πέρασες τη συναλλαγή; Εγώ με mastercard efg τρώω συνεχώς πόρτα! 

 

 

me peiraiws file! apo gearbest den me afhnw pantws!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη τρωω συνεχως ακυρο και απο gearbest και απο bangood αν εχει καποιος ενα και του περισευει ας μου στειλει ενα π.μ επισης με ενδιαφερει και η θηκη του σιλικονης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου στάλθηκε και εμένα οτι έγινε αποστολή απο gearbest το xiaomi και η θηκη του στα 15 δολλάρια. Με paypal balance το αγόρασα. Με πιστωτική/paypal έτρωγα πόρτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...