Προς το περιεχόμενο

Πλήρης ανανέωση για την εφαρμογή του Insomnia για iPhone και iPad


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από τη μια το tapatalk και από την άλλη οι mobile versions όσων site δεν υποστηρίζουν tapatalk.

ναι, μπλεξαμε τα μπουτια μας, καλα τα νεα και οι αγγελιες, αλλα:

1) δεν ξερω ποσο κοσμο ενδιαφερουν

2) δεν ειναι δυνατον να εχουμε ενα app για καθε site προφανως,

κι εγω στο mobile site θα μεινω μαλλον, αλλα και το tapatalk ειναι στανταρ για τα υπολοιπα, security δεν με αφορα ιδιαιτερα,

δεν μοιραζομαστε και στοιχεια πιστωτικων καρτων μας, ειτε ειναι δικαιολογια ή οχι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 155
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι, μπλεξαμε τα μπουτια μας, καλα τα νεα και οι αγγελιες, αλλα:

1) δεν ξερω ποσο κοσμο ενδιαφερουν

2) δεν ειναι δυνατον να εχουμε ενα app για καθε site προφανως,

κι εγω στο mobile site θα μεινω μαλλον, αλλα και το tapatalk ειναι στανταρ για τα υπολοιπα, security δεν με αφορα ιδιαιτερα,

δεν μοιραζομαστε και στοιχεια πιστωτικων καρτων μας, ειτε ειναι δικαιολογια ή οχι

Ετσι ακριβώς. Μακαρι να έμπαινε και το Insomnia στο tapatalk θα ήταν τρομερή ευκολία. Ακομα και το myphone που λειτουργεί κανονικά δεν λειτουργούν οι ειδοποιήσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ετσι ακριβώς. Μακαρι να έμπαινε και το Insomnia στο tapatalk θα ήταν τρομερή ευκολία. Ακομα και το myphone που λειτουργεί κανονικά δεν λειτουργούν οι ειδοποιήσεις.

 

Μάλλον δεν διάβασες αυτό:

 

http://www.insomnia.gr/topic/572779-πλήρης-ανανέωση-για-την-εφαρμογή-του-insomnia-για-iphone-και-ipad/?view=findpost&p=54073400

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού είναι αμελητέο μπορείς κάλιστα να αναλάβεις το κόστος της διόρθωσης μιας και την επιθυμείς άμεσα ...

Αμέ! Στείλε με όμως στην E3.

Δώσε μου και κανένα gadget να τεστάρω.

Και μετά, ό,τι διορθώσεις θες.

Να έχω και τα καλά, όχι μόνο τις "υποχρεώσεις"...

[Άσχετο] ΥΓ. Η Microsoft [αυτή που δεν θα ασχοληθεί άλλο με τα 8.1] έστειλε χθες, σε Lumia 630, system update...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Να έχω και τα καλά, όχι μόνο τις "υποχρεώσεις"...

τα καλά τα έχεις ήδη, lurking με μηδενική προσφορά βοήθειας/troubleshooting σε άλλα μέλη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην είσαι σίγουρος γι' αυτό, εκτός αν εσύ διαφημίζεις την κάθε περίπτωση χρήστη/ανθρώπου που βοηθάς.

Επίσης εσύ κρίνεις από αυτό το forum και δεν ξέρεις τι και που προσφέρω [όπως αντίστοιχα, κι εγώ για σένα].

Θες να συνεχίσουμε το offtopic ή να το σταματήσουμε κάπου εδώ;

ΥΓ. Μου αρέσει που επέλεξες μια φράση από ό,τι έγραψα, αλλά για τα υπόλοιπα... ησυχία στο ακροατήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

μόνο ότι μπορεί να δει κάποιος από το profile του account, τώρα αν έχεις/είχες κι άλλα δεν μπορεί να το γνωρίζει κάποιος...

 

προφανώς κρίνω από αυτό το forum, σε αυτό βλέπω να έχεις απαιτήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω, πλέον.

Απάντησα σε αυτό.

Απλά επειδή εσύ το συνέχισες λέγοντας να κάνω εγώ τις διορθώσεις, ξανά-απάντησα.

Πιστεύω πως το ξεκαθαρίσαμε, ωστόσο, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ΥΓ. Μου αρέσει που επέλεξες μια φράση από ό,τι έγραψα, αλλά για τα υπόλοιπα... ησυχία στο ακροατήριο.

τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο για αυτο το διαβασαμε προφανως και απαντησαμε καταλληλως, μην γραφουμε παλι τα ιδια, κουραζεται ο κοσμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ πρόχειρη η εφαρμογή και με πολλές ελλείψεις που την κάνει δύσχρηστη πιστεύω ότι βιαστήκατε η παλιά ήταν πιο εύκολη στη χρήση σε σχέση με αύτη που φτιάξατε τώρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα 

πολύ καλή η εφαρμογή αλλά έχει κάποια θέματα 

 

 

πολύ πρόχειρη η εφαρμογή και με πολλές ελλείψεις που την κάνει δύσχρηστη πιστεύω ότι βιαστήκατε η παλιά ήταν πιο εύκολη στη χρήση σε σχέση με αύτη που φτιάξατε τώρα

 

Αποφάσισε μόνο να ξέρουμε και μεις όμως ε, μη μας κρατάς σε αγωνία :-) 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποφάσισε μόνο να ξέρουμε και μεις όμως ε, μη μας κρατάς σε αγωνία :-)

Όχι μην αγωνιείς η εφαρμογή είναι τέλεια εμείς δεν ξέρουμε να την χρησιμοποιούμε  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή προσπάθεια , βέβαια συνήθως από τα κινητά οι περισσότεροι δεν γράφουν σε forum εξαιτίας της περιορισμένης επιφάνειας οθόνης που προσφέρουν η οποία καθιστά συνήθως κουραστική την πληκτρολόγηση σε μεγάλα κείμενα , σίγουρα όμως το app θα λειτουργήσει θεαματικά στις εκδόσεις για iPad , iPhone 6 Plus και iPhone 6 , I suppose :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Παράλληλα προετοιμάζουμε πυρετωδώς και την νέα έκδοση της εφαρμογής για την Android πλατφόρμα και η οποία θα φέρει σχεδόν όλα τα χαρακτηριστικά που υποστηρίζει η έκδοση για iOS.

 

Ελπίζω να κοντοζυγώνει αυτή η ώρα σιγά σιγά μετά από τόσα χρόνια αναμονής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...