Προς το περιεχόμενο

Doom [2016]


Alithinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε αλλο θέμα λεγαμε για το amazon αμερικης, που τους τελευταιους μήνες απο τις συνολικές gpu που πουλησε, ανω του 50% ειναι GTX 1080/1070 άρα γινεται ακομη μεγαλύτερο το ποσοστό αν βάλουμε μέσα και GTX 1060. Δεν ειναι λιγοι δηλαδη οι κατοχoι μιας συγχρονης και δυνατης gpu. Λεμε εμεις ειναι μεν θηρια Gpus αλλα ειναι ακριβές δε, ωστοσο οπως φαινεται υπάρχει σημαντικη αγορά, αλλιως σιγα μην μπαιναν στον κοπο να ξοδέψουν τεραστια ποσα σε ερευνα/αναπτυξη για να βγαλουν τις pascal και την καθε pascal. Οι άνθρωποι πουλάνε κανονικά και με το νομο.

 

τωρα για το DOOM ξαναλέω και εξαιρετικά γραφικά έχει και εξαιρετικά τρέχει και εξαιρετικο shooter ειναι, πραγματικο DOOM με φρενηρη δράση.

 

 

Ηταν ερευνα που εγινε με βαση τις αγορες τον τελευταιο μηνα(και αρα αρκετοι τσιμπησαν καρτες λογω και του δωρεαν bundle),αλλα και παλι καλα τα ψεμματα για 1080p 144hz monitor,1440p 60hz ultra και πανω μονο οποιος εχει 980ti δεν θα κοιταζε στις νεες καρτες ή κατοχοι Sli.

 

Αλλωστε σε αυτο φταιει και το γεγονος οτι παιζει και ψιλο μονοπωλειο στην παρουσα φαση η πρασινη εταιρια και επισης μην ξεχναμε οτι στο εξωτερικο δεν εχουν τα χαλια που εχουμε εμεις στην Ελλαδα με μισθους,φορους κλπ

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αλλο θέμα λεγαμε για το amazon αμερικης, που τους τελευταιους μήνες απο τις συνολικές gpu που πουλησε, ανω του 50% ειναι GTX 1080/1070 άρα γινεται ακομη μεγαλύτερο το ποσοστό αν βάλουμε μέσα και GTX 1060. Δεν ειναι λιγοι δηλαδη οι κατοχoι μιας συγχρονης και δυνατης gpu. Λεμε εμεις ειναι μεν θηρια Gpus αλλα ειναι ακριβές δε, ωστοσο οπως φαινεται υπάρχει σημαντικη αγορά, αλλιως σιγα μην μπαιναν στον κοπο να ξοδέψουν τεραστια ποσα σε ερευνα/αναπτυξη για να βγαλουν τις pascal και την καθε pascal. Οι άνθρωποι πουλάνε κανονικά και με το νομο.

 

τωρα για το DOOM ξαναλέω και εξαιρετικά γραφικά έχει και εξαιρετικά τρέχει και εξαιρετικο shooter ειναι, πραγματικο DOOM με φρενηρη δράση.

Το δείγμα που αναφέρθηκε απ το λττ είναι πολύ συγκεκριμένο για να είναι ενδεικτικό της συνολικής αγοράς 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Επιασα παλι το παιχνιδι να ασχοληθω αλλα εχω κολλησει στο argent facility συγκεκριμενα πρεπει να κανω disable argent filters δε ξερω εχω σκοτωσει οτι δαιμονα βρηκα και κολλησα γυρνοντας την πιστα ξανα και ξανα και ειναι καπως βαρετο εχει κατι chalenges αλλα δεν ασχοληθηκα μαζι τους ειναι υποχρεωτικα για να συνεχισω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιασα παλι το παιχνιδι να ασχοληθω αλλα εχω κολλησει στο argent facility συγκεκριμενα πρεπει να κανω disable argent filters δε ξερω εχω σκοτωσει οτι δαιμονα βρηκα και κολλησα γυρνοντας την πιστα ξανα και ξανα και ειναι καπως βαρετο εχει κατι chalenges αλλα δεν ασχοληθηκα μαζι τους ειναι υποχρεωτικα για να συνεχισω?

Τα chalenges δεν ειναι υποχρεωτικά απλα πρέπει να απενεργοποιησεις ή να καταστρέψεις αυτά που σου λεει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Τι έπος είναι αυτό; Έχω πάθει πλάκα.

Κατσε να πεσει λιγο ακομα η τιμη στα επομενα ή μεθεπομενα sales και θα δεις πως θα το εχουν ολοι πλεον στην συλλογη τους :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσε να πεσει λιγο ακομα η τιμη στα επομενα ή μεθεπομενα sales και θα δεις πως θα το εχουν ολοι πλεον στην συλλογη τους :P

Ποσο πιο κατω? :P

 

http://www.cdkeys.com/pc/games/doom-pc-cd-key-steam 11.49λιρες μου το δειχνει εμενα και με κωδικο  cdkeysxmas10 παει ακριβως 10λιρες :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο πιο κατω? :P

 

http://www.cdkeys.com/pc/games/doom-pc-cd-key-steam 11.49λιρες μου το δειχνει εμενα και με κωδικο  cdkeysxmas10 παει ακριβως 10λιρες :P 

Λεω συγκεκριμενα απο steam γιατι δεν ψαχνονται αρκετοι(καλως ή κακως)με τα κλειδαδικα.

Επισης δεν ειναι και λιγοι αυτοι που αγοραζουν γνωστα(δημοφιλη)παιχνιδια στα 10ευρω και δεν τα αγγιζουν καν,ενω αν ειναι ακριβοτερα το σκεφτονται λιγο παραπανω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χαρίζουν πλέον.Τετοια παιχνιδαρα και με τέτοια τιμή είναι αδιανόητο.

Αυτοι υπολογιζαν παρα πολυ στο Multiplayer του να γινει ενα νεο Quake ξερω γω,γιαυτο και εχει 40ευρω Season pass αποκλειστικα για το Multiplayer αλλα δεν τους βγηκε γιαυτο και επειδη κυριως για το single player πουλαει το παιχνιδι,λογικο να πεφτει και η τιμη του.

 

Οπως βλεπεις μαλιστα πωλειται ακριβα απο το steam οταν πωλειται κουτατο στα ιδια χρηματα

https://www.skroutz.gr/s/8308190/DOOM-PC.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά το αγόρασα στα sales. Δεν έχω hardware που να το τρέχει καλά (με low το πάω στα 30fps κολλημένο και για αυτό μάλλον θα το αφήσω για όταν μπορώ να το τρέξω σωστά) αλλά είναι ότι πιο fun έχω παίξει σε fps (μου είχε αρέσει και το bulletstorm πάρα πολύ).

Πραγματικά όταν ξαναπέσει (ή ακόμα και full price) αγοράστε το με κλειστά μάτια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ στο παιχνίδι έψαχνα να βρω κάτι αρνητικό και δε βρήκα.Βεβαια είναι κρίμα να το παίζεις στα 30 fps.Ασ'το κάβα για οταν αναβαθμίσεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...