Προς το περιεχόμενο

[Tablets]MLS iQTab premium 8" 3G - MLS iQTab 10'' 3g :99,00€@Μόνο για Συνδρομητές Forthnet ή Nova


katcos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταφερα να βγαλω γραμμη πριν απο λιγο και μου ειπαν μεχρι παρασκευη θα το παραλαβω.Επισης πηγα να κανω παραγγελια για ακομα ενα 10 για το καρδασι και μου εβγαλε μηνυμα οτι εξαντληθηκε .Δεν ειναι για 2 κοματια απο το ιδιο προιον για καθε συνδρομητη?

Μετα απο δυο προσπαθειες παραγγειλα τελικα το 8 για τον αδελφο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις παρέλαβα από courier το 8". 99€ πλήρωσα και μέσα στη συσκευασία είχε θήκη, βάση στήριξης αυτοκινήτου και το tablet. Από συνοδευτικά είχε ένα δελτίο αποστολής και ένα δελτίο παραγγελίας. Απόδειξη μάλλον θα έρθει ταχυδρομικά https://dl.dropboxusercontent.com/u/9839102/IMG_20150625_102338.jpg

Επεξ/σία από lambros1976
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγειά !!!

Τελικά είναι και με θήκη  . Φορτιστή αυτοκινήτου δεν είχε;

Υπήρχε έντυπο για περιορισμένη εγγύηση ενός έτους (αντί για δύο) ;

To link της φωτογραφίας που έβαλες δεν ανοίγει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα στο κουτί της βάσης στήριξης, έχει και φορτιστή αυτοκινήτου. Διόρθωσα το link και τώρα νομίζω ότι δουλεύει...

Το έβαλα να κάνει συγχρονισμό με το λογαριασμό μου και περιμένω να το χρησιμοποιήσω. Πρώτες εντυπώσεις θετικές, και νομίζω ότι ειδικά με τα καλούδια που δίνει έξτρα στην τιμή, η προσφορά είναι πολύ καλή. Πρέπει να πάρω και μία κάρτα sim γιατί η έξτρα που είχα της cosmote είναι κανονική, ενώ το tablet δέχεται micro sim. Ή κάνω κάποιο λάθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα στο κουτί της βάσης στήριξης, έχει και φορτιστή αυτοκινήτου. Διόρθωσα το link και τώρα νομίζω ότι δουλεύει...

Το έβαλα να κάνει συγχρονισμό με το λογαριασμό μου και περιμένω να το χρησιμοποιήσω. Πρώτες εντυπώσεις θετικές, και νομίζω ότι ειδικά με τα καλούδια που δίνει έξτρα στην τιμή, η προσφορά είναι πολύ καλή. Πρέπει να πάρω και μία κάρτα sim γιατί η έξτρα που είχα της cosmote είναι κανονική, ενώ το tablet δέχεται micro sim. Ή κάνω κάποιο λάθος?

Μπορείς να την κόψεις με ένα ψαλίδι. Γκουγκλ ιτ!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος με το που ποσταρω μετα χτυπαει κουδουνι και τσουπ..........tablet 10αρακι 99,00 κι εφυγε ο μαγκας το αλανι ο καραμπουζουκλης ο courier. :-D

 

Δεν εχει μεσα θηκη μονο το tablet.

 

 

Y.Γ. Πακεταρισμα του ΚΩΛΟΥ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος με το που ποσταρω μετα χτυπαει κουδουνι και τσουπ..........tablet 10αρακι 99,00 κι εφυγε ο μαγκας το αλανι ο καραμπουζουκλης ο courier. :-D

 

Δεν εχει μεσα θηκη μονο το tablet.

 

 

Y.Γ. Πακεταρισμα του ΚΩΛΟΥ.

και λιγα λες...το gps κλειδωνει?Εδώ το δοκιμασα κανα 2λεπτο και δεν..ολα τα αλλα μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και λιγα λες...το gps κλειδωνει?Εδώ το δοκιμασα κανα 2λεπτο και δεν..ολα τα αλλα μια χαρα

Δεν το ανοιξα καν παει κατευθειαν για δωρο στον αδερφο μου.

Δεν μου χρειάζεται αλλά 99 ευρώ με 3g είναι πολύ καλή τιμή. Ποιο λέτε από τα 2?

Το 10αρι αν διαβασεις προηγουμενα post μαλλον εχει τελειωσει οποτε θ'αρκεστεις στο 8αρι που δινει και τα δωρακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω μια απο τα ιδια.

Κοιταξα για την γνησια (με της τρυπες για την καμερα και πληκτρα )αλλα ειναι εξατλημενη στο site mls.Η υπολοιπες για ολα τα ταμπλετ 10 ξεκινανε απο 8 ευρω.Παντως πλαισιο - παβλικ εχουν με καμια 13 ευρω.

Φιλε μου για την καρτα sim υπαρχουν σελιδες με pdf αρχεια (μακετα της μικροsim) που μπορεις να την κοψεις με ακριβεια.Μονο μην πας σε γερμανο οπως εγω αφου σε ενα καταστημα με πηραν 3 ευρω και στο αλλο 5 ευρω για δουλεια 7''.Το ψαλιδι να αγορασεις απο ebay δεν εχει πανω απο 3 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...