Προς το περιεχόμενο

[Tablets]MLS iQTab premium 8" 3G - MLS iQTab 10'' 3g :99,00€@Μόνο για Συνδρομητές Forthnet ή Nova


katcos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

επειδη σημερα το πηρα χαμπαρι ,αξιζει να το χτυπησω?

Ναι για 99,00 ευρω πιστευω πως αξιζει.

Λογικά ή πρώτη που στον τίτλο της λέει ότι είναι για το 3g αλλά δεν είναι διαθέσιμη.οπότε δεν θα μπορεσεις να την παρεις.

Θα ριξω μια ματια και πουθενα αλλου μηπως μπορεσω και την βρω.

Αν την βρει κανενας πουθενα ας ανημερωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για 99,00 ευρω πιστευω πως αξιζει.

Θα ριξω μια ματια και πουθενα αλλου μηπως μπορεσω και την βρω.

Αν την βρει κανενας πουθενα ας ανημερωσει.

δεν εχει hdmi ομως ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι εχουν κανει παραγγελια τους ηρθε καποιο email η μηνυμα sms ,γιατι σε εμενα τιποτα και σκεφτομαι μηπως εκανα τιποτα λαθος.Μπορω να παρω κσπου τηλ για πληροφοριες σχετικα με την παραγγελια μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι εχουν κανει παραγγελια τους ηρθε καποιο email η μηνυμα sms ,γιατι σε εμενα τιποτα και σκεφτομαι μηπως εκανα τιποτα λαθος.Μπορω να παρω κσπου τηλ για πληροφοριες σχετικα με την παραγγελια μου

Ουτε και σ'εμενα μου εχει ερθει κανενα email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν αναφερει τιποτα για ανανεωση,πουθενα,πως το βγαλατε αυτο τα συμπερασμα?

ΤΕΛΙΚΟ:   Μιλησα σήμερα με forthnet και δεν θελει ανανεωση αν κανεις την παραγγελία online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα,με πηραν τηλεφωνο  ( το ειχα ζητησει εγω στην φορμα παραγγελιας)και μου ειπαν πως δεν στελνουν επιβεβαιωση παραγγελιας),απλα περιμενεις να παραλαβεις. (τηλ  2119559000 )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε και σ'εμενα μου εχει ερθει κανενα email.

 

Εγώ έδωσα την παραγγελία Παρασκευή πρωί και μετά από καμιά ώρα μου ήρθε το επιβεβαιωτικό e-mail (Ηλεκτρονική Παραγγελία MLS "Αγαπητέ συνδρομητή, Με αυτό το e-mail... Με εκτίμηση, Nova Προνόμια). Δε με έχουν πάρει κάποιο τηλέφωνο (δεν το είχα ζητήσει κιόλας), οπότε απλά περιμένω και βλέπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα παρελαβε κανεις η θα γραψω αυριο πρωτος εντυπωσεις;; με πηρανε τηλ οτι αυριο το πρωι θα μου το φερει η κουριερ

 

Περιμένουμε εντυπώσεις.. Που είναι; Μας τις έταξες!!  :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα το ξερω φιλε μου απλα λογω δουλειας θα κατσω το βραδυ να το επεξεργαστω λεπτομερως και να σας γραψω. :)  περιμενα να παω και στο κιτρινομαγαζο να παρω μια 10'' θηκη και μια ζελατινα που ειχα παραγγειλει οποτε οταν το ανοιξω επιτοπου να του βαλω αυτα για να μην παθει τιποτα :P

 

μην σε νοιαζει θα σας πω εντυπωσεις σημερα το βραδακι αν και οπως το ειδα στον κωτσο που το ειχε (πριν παραγγειλω κατι παντα παω σε καποιο καταστημα και το κοιταω live)  για 99 ευρω αξιζει και με το παραπανω για tablet 10'' με 3g κτλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μας χρεωσουν και μεταφορικά ; Τελική μου έβγαλε 99€ με αντικαταβολη

 

Συχνές ερωτήσεις

Εάν επιλέξω κάποια προσφορά πως γίνεται η αποστολή και πότε γίνεται η παράδοση του προϊόντος που διάλεξα;

Θα παραλάβετε το προϊόν που έχετε επιλέξει με courier, στη διεύθυνση που θα συμπληρώσετε στην φόρμα που θα σας εμφανιστεί όταν πατήσετε την επιλογή "αγορά". Η παραλαβή γίνεται μέσα σε 15 εργάσιμες ημέρες από την ημερομηνία που θα γίνει η παραγγελία σας και τα μεταφορικά κόστη των 5€ επιβαρύνουν τον παραλήπτη.

- Εφόσον παραγγείλω κάποιο προϊόν, με ποιο τρόπο γίνεται η πληρωμή;

Η πληρωμή γίνεται με αντικαταβολή.

 

 

Παιδια που μπορουμε να παρουμε τηλ και να ρωτησουμε σχετικα με την παραγγελια μας?Οχι καποια φωνητική πυλη οπως εδω 2119559000.Δεν κανουν συνδεση με καποιον πωλητή  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, πήγα να πληρώσω λογαριασμό σήμερα και λέω δε ρωτάω να γελάσω λίγο για το τάμπλετ, επιβεβαιώνω ότι Στο μαγαζί σε λένε ότι ισχύει μετά από ανανέωση.αποδίδω τα εύσημα στον φίλο που τους είπε αμπλα ουμπλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...