Προς το περιεχόμενο

[Tablets]MLS iQTab premium 8" 3G - MLS iQTab 10'' 3g :99,00€@Μόνο για Συνδρομητές Forthnet ή Nova


katcos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογικα το 10,1 θα εχει μεγαλυτερο χρονο,λογου της 7000mah μπαταρια.Η mls δινει 9ωρες χρηση (δεν μιλαμε για παιχνιδια η ταινιες) και 480 ωρες αναμονης.Τα μισα να πιασει και λιγο παραπανω θα ειναι σουπερ.

Το 8 δυστυχώς ειναι με πολυ μικρη μπαταρια 3200mah (την θεωρό μικρη αφου βγαινουν κινητα με 3500-4000mah).Εκει ο χρονος αν και με μικροτερη οθονη αρα λιγοτερη ενεργεια θα ειναι αρκετα ποιο κατω.

Πανω απο ολα ομως παιζει πολυ ρολο σωστη διαχειρηση που θα κανει το λειτουργικο......Νομιζω οτι η εκδοση android 4.4.2

ειναι λιγο φαγανει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκανα παραγγελια κι εγω για 2 10αρια και με πηρανε τηλεφωνο σημερα και μου το επιβεβαιωσαν. Το αναφερω για οσους θελουν το 10αρι (καπου ειχε αναφερθει οτι ειχε τελειωσει) 

thanks ts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια παρελαβα ενα 8' αλλα δεν με ενθουσιασε....υπαρχει δυνατοτητα επιστροφης και να μου δωσουν τα χρηματα πισω?

Δεν νομιζω φιλε μου αλλα πιστευω οτι ευκολα μπορεις να το πουλήσεις στην τιμη που το πηρες.

Τι ειναι αυτο που δεν σε ενθουσιασε φιλε μου?Μιλαμε παντα για ενα ταμπλετ με 99 ευρω αγορα (σε προσφορα). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ ενα φιλο, που πηρε το 10αρι, η πρωτη φορτιση απ το 5% στο 100% χωρις χρηση, του πηρε 16 ωρες,φυσικα με τον δικο του φορτιστη.  Ειναι νορμαλ αυτο ; καποιος που εχει το 10αρι σε ποση ωρα φορτιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ ενα φιλο, που πηρε το 10αρι, η πρωτη φορτιση απ το 5% στο 100% χωρις χρηση, του πηρε 16 ωρες,φυσικα με τον δικο του φορτιστη.  Ειναι νορμαλ αυτο ; καποιος που εχει το 10αρι σε ποση ωρα φορτιζει;

 

Καθολου νορμαλ φιλε μου δεν ακουγεται.Λογικα καπου κανει νερα ο φορτιστης.Αν υπαρχει καποιος αλλος φορτιστης  5v 2mah η 2.5mah για τεσταρισμα θα βρισκατε μια άκρη.Μηπως λεω εγω καταλαθος φορτισε ο φιλος απο κανενα κινητο γιατι (απο lg που εχω εγω ειναι καρπον) αυτοι ειναι απο 0,5 ως 1mah με αποτελεσμα να περιμενεις αφανταστα για το 100%.Στο play store μπορει να βρει αρκετες εφαρμογες για να δει την κατασταση της μπαταριας και ακομα να την κανει ενα calibration.

 

Τελικα για θηκη παιδες αγορασα την δικια του σε μαυρο-πορτοκαλι χρωμα ,με ολα τα κοψιματα για τα κουμπια-καμερα απο media market.Η τιμη της στα 22 ευρω ( ποναει το ξερω) αλλα λογου οτι ειχα 4000 ποντους στην  καρτα go4more επεσε κατα 10ευρω.

Το ωραιο ειναι οτι πιανει την οθονη γυρω γυρω και οχι οπως  πχ μια hama στα 14 ευρω στης γωνιες.Το μονο κακο ειναι οτι εχει μονο μια θεση για να στεκεται το ταμπλετ.Επισης εχει μεσα θηκη για καποια καρτα και για στυλο.Το μεσημέρι θα ανεβασω και φωτο.Ακριβως την ιδια την βρηκα και στο σαιτ της mls στα 19,90 ευρω αλλα εκτος αποθεμα.

 

Και τελος να αναφερω οτι η μπαταρια του  ειναι τερας σε σχεση με το onda v919.Παρολου που εχουν την ιδια μπαταρια το mls με περισσοτερη χρηση (απο 3 παιδια) κραταει ανετα 2 ημερες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή εννοείς μάλλον:

 

 

case-10_3g_01.png?itok=gAN6H8JS

 

Επιμένω όμως σ΄αυτή που έγραψα εδώ: http://www.insomnia.gr/topic/573450-tabletsmls-iqtab-premium-8-3g-mls-iqtab-10-3g-9900€μόνο-για-συνδρομητές-forthnet-ή-nova/?p=54103860

Που θα τη βρούμε όμως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή εννοείς μάλλον:

 

 

case-10_3g_01.png?itok=gAN6H8JS

 

Επιμένω όμως σ΄αυτή που έγραψα εδώ: http://www.insomnia.gr/topic/573450-tabletsmls-iqtab-premium-8-3g-mls-iqtab-10-3g-9900€μόνο-για-συνδρομητές-forthnet-ή-nova/?p=54103860

Που θα τη βρούμε όμως;

Ναι αυτην ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα για θηκη παιδες αγορασα την δικια του σε μαυρο-πορτοκαλι χρωμα ,με ολα τα κοψιματα για τα κουμπια-καμερα απο media market.Η τιμη της στα 22 ευρω ( ποναει το ξερω) αλλα λογου οτι ειχα 4000 ποντους στην  καρτα go4more επεσε κατα 10ευρω.

gkarabid ποιο ειναι αυτο το media market?

Μηπως εννοεις το media markt γιατι κοιταξα στο site αν υπαρχει αλλα δεν εχει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...