Προς το περιεχόμενο

[Tablets]MLS iQTab premium 8" 3G - MLS iQTab 10'' 3g :99,00€@Μόνο για Συνδρομητές Forthnet ή Nova


katcos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρελαβα και εγω πριν απο λιγο.Το απογευμα δοκιμες.Καρτα μνημης sd χρειαζεται η θα ειναι μονο για αποθηκευση mp3 ,και φωτο.Μαλλον θα ξαχνωμαστε για ρουταρισμα σε λιγο ωστε να μεταφερουμε μερικες εφαρμογες στην καρτα.

Οσοι το εχουν ειδαν ποσοι μνημη ελευθερη εχει?

Παρελαβα και εγω πριν απο λιγο.Το απογευμα δοκιμες.Καρτα μνημης sd χρειαζεται η θα ειναι μονο για αποθηκευση mp3 ,και φωτο.Μαλλον θα ξαχνωμαστε για ρουταρισμα σε λιγο ωστε να μεταφερουμε μερικες εφαρμογες στην καρτα.

Οσοι το εχουν ειδαν ποσοι μνημη ελευθερη εχει?

Θα θηκη με κοβω σε κανενα κινεζικο μαγαζι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παρελαβει απο εχθες το απογευμα απλα λογω δουλειας δεν το ειχα ανοιξει ακομα.εγω τα ελεγα οτι δεν εχει μεταφορικα και ειναι τελικη τιμη 99 ευρω   ;)   ειχα ρωτηση ξαδερφακι μου που δουλευει forthnet   :)

 

(παιζει να παρελαβα απο τους πρωτους και δεν το ανοιξα το κουτι,και οντως πακεταρισμα του κωλου.σε χαρτοκουτο και μεσα το κουτι του ταμπλετ...ουτε λιγη προστασια ουτε τπτ..τεσπα η τιμη παντως σε αποζημιωνει και με το παραπανω!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα και εγω πριν απο λιγο.Το απογευμα δοκιμες.Καρτα μνημης sd χρειαζεται η θα ειναι μονο για αποθηκευση mp3 ,και φωτο.Μαλλον θα ξαχνωμαστε για ρουταρισμα σε λιγο ωστε να μεταφερουμε μερικες εφαρμογες στην καρτα.

Οσοι το εχουν ειδαν ποσοι μνημη ελευθερη εχει?

Παρελαβα και εγω πριν απο λιγο.Το απογευμα δοκιμες.Καρτα μνημης sd χρειαζεται η θα ειναι μονο για αποθηκευση mp3 ,και φωτο.Μαλλον θα ξαχνωμαστε για ρουταρισμα σε λιγο ωστε να μεταφερουμε μερικες εφαρμογες στην καρτα.

Οσοι το εχουν ειδαν ποσοι μνημη ελευθερη εχει?

Θα θηκη με κοβω σε κανενα κινεζικο μαγαζι....

Αν έχεις το 8άρι επειδή το είχα πάρει από Public πριν κανά μήνα οι εφαρμογές μεταφέρονται στην sd να γνωρίζεις....Αύριο ή Σάββατο επειδή δεν προλαβαίνω τώρα παραλαμβάνω το 10άρι οπότε μαλλον και αυτό παίζει στην sd μεταφορά...θα ενημερώσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις το 8άρι επειδή το είχα πάρει από Public πριν κανά μήνα οι εφαρμογές μεταφέρονται στην sd να γνωρίζεις....Αύριο ή Σάββατο επειδή δεν προλαβαίνω τώρα παραλαμβάνω το 10άρι οπότε μαλλον και αυτό παίζει στην sd μεταφορά...θα ενημερώσω

Εδώ και μία ώρα πειράζω συνέχειά το tablet. Έβαλα μία κάρτα 16 άρα την οποία δεν την θεωρώ και τόσο απαραίτητη λόγω της μεγάλης χωρητικότητας του Tablet.

Το μηχάνημα τελικά είναι πολύ γρήγορα , Και πολύ ποιοτικό ιδιαίτερα το καπάκι πίσω ανάγλυφο μαλακό πλαστικό. Έχω βαλει περίπου καμιά δεκαπενταριά παιχνίδια για την μικρή αλλά βαριά αλλά αλαφριά και 12 εφαρμογές για τη γυναίκα ψώνια supermarket και τα λοιπά και το μηχάνημα μέχρι τώρα δεν έχει καταλάβει Χριστό. Η οθόνη του πολύ Φωτεινή παρόλο που το'χω περίπου στη μέση και αρκετά ωραία χρώματα επίσης πολύ δυνατό ηχείο για μουσική video και λοιπά.

Το πιο εντυπωσιακό από όλα όμως είναι το Πρόγραμμα της MLS με φωνητική αναζήτηση στο YouTube google facebook ή Τηλεφωνική κλήση ή αποστολή SMS . Και όλα αυτά με εκπληκτική ακρίβεια .

Να ευχαριστήσω το φίλο που βρήκε την προσφορά.

Σε λίγο φεύγω για αναζήτηση θηκης και μεμβράνης οθόνης ώστε να το παραλάβουν και τα παιδιά μου το tablet

Για όλο αυτό το κείμενο δε χρησιμοποίησα τα δάκτυλα μόνο τη φωνή μου. Την καλησπέρα σε όλους

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λίγο φεύγω για αναζήτηση θηκης και μεμβράνης οθόνης ώστε να το παραλάβουν και τα παιδιά μου το tablet

Για όλο αυτό το κείμενο δε χρησιμοποίησα τα δάκτυλα μόνο τη φωνή μου. Την καλησπέρα σε όλους

Αν βρεις καμια κανε μια ενημερωση γι'αυτους που πηραν το 10αρι.

Δεν χρησιμοποιησα τη φωνη μου απο το pc γραφω. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο gkarabid. Το θέμα είναι ότι δεν πρόλαβα να το δουλέψω και το πήρε ο 8χρονος γιός μου.Αυτό που κατάλαβα είναι ότι το τάμπλετ είναι φασόν κάποιου κινέζικου αφού και το λογότυπο MLS είναι τυπωμένο με μεταξοτυπία στο πίσω μέρος. Ποιό να είναι άραγε το πρωτότυπο κινέζικο τάμπλετ ώστε να βρούμε τη κατάλληλη θήκη και όχι καμιά universal;

Θήκες τέλειες είναι αυτού του είδους: http://www.ebay.com/itm/PU-Leather-Case-Stand-Cover-for-Samsung-Galaxy-Tab-3-10-1-P5200-P5210-Tablet-/311075350745?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item486d8928d9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο gkarabid. Το θέμα είναι ότι δεν πρόλαβα να το δουλέψω και το πήρε ο 8χρονος γιός μου.Αυτό που κατάλαβα είναι ότι το τάμπλετ είναι φασόν κάποιου κινέζικου αφού και το λογότυπο MLS είναι τυπωμένο με μεταξοτυπία στο πίσω μέρος. Ποιό να είναι άραγε το πρωτότυπο κινέζικο τάμπλετ ώστε να βρούμε τη κατάλληλη θήκη και όχι καμιά universal;

Θήκες τέλειες είναι αυτού του είδους: http://www.ebay.com/itm/PU-Leather-Case-Stand-Cover-for-Samsung-Galaxy-Tab-3-10-1-P5200-P5210-Tablet-/311075350745?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item486d8928d9

Λογου οτι το βραδυ θα γινει παραδοση στα παιδια (πολυ καλο το προγραμμα mls pedia με εκφωνηση το κειμενο που βρηκε) δεν υπαρχει χρονος για αγορα απο εξω.Θα κοιταξω μια θηκη σε στυλ βιβλιο (σαν αυτες που εδειξες φιλε μου) και την τρυπα για την καμερα την ανοίγω στο μαγαζι με ενα κοπιδι.Αν οπως ανεφερα σε προηγουμενο ποστ μου δεν βρω σε κινεζο παω για πλαισιο μερια στα 9,90.

Κινεζικο σιγουρα ειναι αλλα καμια σχεση σε ποιοτητα με το προσωπικο μου onda 919,πολυ ανωτερο.Το μονο που μενει ειναι να δοκιμασω το 3g,χωρις να με ενδιαφερει και πολυ.

 

Αν βρεις καμια κανε μια ενημερωση γι'αυτους που πηραν το 10αρι.

Δεν χρησιμοποιησα τη φωνη μου απο το pc γραφω. :-D

Θα ανεβασω φωτο φιλε μου με.

τωρα γραφω και εγω απο ενα tablet onda 919 windows 8. Ξενερωμα  με τα χερια το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή την αγορά του tablet που εχει 3G ποια είναι η καλύτερη κάρτα sim (οποιοδήποτε δίκτυο) που μπορούμε να πάρουμε ωστε να έχουμε άφθονα mb με την χαμηλοτερη δυνατη χρεωση;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή την αγορά του tablet που εχει 3G ποια είναι η καλύτερη κάρτα sim (οποιοδήποτε δίκτυο) που μπορούμε να πάρουμε ωστε να έχουμε άφθονα mb με την χαμηλοτερη δυνατη χρεωση;;;

Αυτην ειναι μια καλη ερωτηση.Αλλα εκεινο που πρεπει να κοιτάξεις ειναι ποια εταιρια εχει το καλυτερο σημα εκει που βρισκεσαι.Τι να το κανω το  1gb το μηνα και να εχω σημα 2 γραμμες (κλασικο παραδειγμα με την φονταφον στα μερη που χρειαζομαι 3g).Πιστευω οτι αν και ακριβη η cosmote ειναι μερικα κλικ επανω της αλλες εταιριες.

 

Για το θεμα της θηκης παιδια πρώτη φορα εκανα τον κινεζο σε κινεζικο μαγαζι,οταν μου ειπε για την θηκη 10 ευρω.Ωραια δεν λεω με ομορφα-αναλαφρα σχεδια αλλα 10ευρω δεν....

Καπακι στο πλαισιο οπου δυο παιζουν στις 10,1'.Η πρωτη με δερματινη (κοκκινη η μαυρη) με καλο πιασιμο το ταμπλετ στα 9,90 ευρω.Με το που την πιανεις σε χαλαει η δερματινη σε υφη και φαινεται (ειναι κιολας)πολυ χονδροκομενη.

Η δευτερη λιγο ποιο ακριβη σε υφασμα (ωραια χρωματα) αλλα χαλια πιασιμο για το ταμπλετ.Ειναι με 4 λαστιχακια που δεν τα δινω πανω απο 3 μηνες ζωης.

Μερα και αυριο ειναι......Αλλοστε η χαρα ειναι στην αναζήτηση του αγαθου και οχι στην ωρα της πληρωμης :-)

 

Για τον φιλο που ρωτησε αν το 8 γινεται τηλεφωνο η απαντηση ειναι ναι οπως φυσικα και το 10,ασχετο τωρα αν βολευει...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...