Προς το περιεχόμενο

[Tablets]MLS iQTab premium 8" 3G - MLS iQTab 10'' 3g :99,00€@Μόνο για Συνδρομητές Forthnet ή Nova


katcos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

gkarabid ποιο ειναι αυτο το media market?

Μηπως εννοεις το media markt γιατι κοιταξα στο site αν υπαρχει αλλα δεν εχει κατι.

 

ι :-) .....Σωστα φιλε μου το media markt ειναι ,καταστημα Λαρισας.Οντως στην σελιδα τους δεν την βλεπω.Τωρα αν θυμαμαι καλα αλλα 1,2 κοματια τα ειχε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το εδωσα δωρο και μου το γυρισαν πισω...ειναι στοιχειωμενο...ενεργοποιει μονο του εφαρμογες ,στο youtube κανει οτι θελει...τωρα τι γινεται?θα καλεσω αυριο την mls και θα το στειλω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vasman υπαρχει περιπτωση να σου επιστραφουν χρηματα κ να το γυρισεις πισω?

Δεν νομιζω,θα μιλησω αυριο και θα ενημερωσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εδωσα δωρο και μου το γυρισαν πισω...ειναι στοιχειωμενο...ενεργοποιει μονο του εφαρμογες ,στο youtube κανει οτι θελει...τωρα τι γινεται?θα καλεσω αυριο την mls και θα το στειλω ...

 

Την πεμπτη φιλε μου πηρα τηλ στην mls Θεσσαλονίκη (στο eshop συνδεση) για ερωτηση αν εχουν θηκη και μεμβρανη οθονης.Αφου πηρα αρνητικη απαντηση των ρωτησα οτι αγορασα το ταμπλετ απο forthnet (δεν γνωριζε τιποτα για την προσφορα) και σε περιπτωση που κατι χαλασει μεσα σε ενα χρονο που το στελνω,μου απαντησε οτι μεσω εγγυησης θα πας στο καταστημα που το αγορασες και μονο εκει.Μονο σε περιπτωση που δεν ισχυει η εγγυηση το στελνεις με δικα σου εξοδα στην εταιρια και σου το στελνουν με δικα τους.

Πιστευω φιλε μου οτι θα πρεπει να τηλ μαλλον στην forthnet -προνομια ωστε να σε βοηθησουν.

Τωρα για το προβλημμα σου ,εκανες επαναφορα της συσκευης?

Αναβαθμιση λογισμικου?

Χθες το ταμπλετ μου εβγαλε μηνυμα για αναβαθμιση mls(αρχεια πανω απο 500 mb),οπου το κατεβασα και το εκανα εγκατασταση.

Διαφορα πριν με μετα παντως δεν ειδα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πεμπτη φιλε μου πηρα τηλ στην mls Θεσσαλονίκη (στο eshop συνδεση) για ερωτηση αν εχουν θηκη και μεμβρανη οθονης.Αφου πηρα αρνητικη απαντηση των ρωτησα οτι αγορασα το ταμπλετ απο forthnet (δεν γνωριζε τιποτα για την προσφορα) και σε περιπτωση που κατι χαλασει μεσα σε ενα χρονο που το στελνω,μου απαντησε οτι μεσω εγγυησης θα πας στο καταστημα που το αγορασες και μονο εκει.Μονο σε περιπτωση που δεν ισχυει η εγγυηση το στελνεις με δικα σου εξοδα στην εταιρια και σου το στελνουν με δικα τους.

Πιστευω φιλε μου οτι θα πρεπει να τηλ μαλλον στην forthnet -προνομια ωστε να σε βοηθησουν.

Τωρα για το προβλημμα σου ,εκανες επαναφορα της συσκευης?

Αναβαθμιση λογισμικου?

Χθες το ταμπλετ μου εβγαλε μηνυμα για αναβαθμιση mls(αρχεια πανω απο 500 mb),οπου το κατεβασα και το εκανα εγκατασταση.

Διαφορα πριν με μετα παντως δεν ειδα....

Φιλε μου ολα αυτα που αναφερεις τα εκανα χωρις αποτελεσμα...καλως θα καλεσω πρωτα forthnet ,αν και δεν ειμαι σιγουρος οτι θα μεξυπηρετησουν συμφωνα με τους ορους τους...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ ενδιαφέρομαι για το 10άρι και παίζει να το χτυπήσω σύντομα γιατί η τιμή είναι άκρως ενδιαφέρουσα. Αλλά το 1 έτος εγγύησης δεν μου κάθεται καλά.. Οι περισσότεροι που παραλάβατε είστε ικανοποιημένοι απ' ότι βλέπω,σωστά ?  ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω το 10άρι,

 

Η ανάλυση της οθόνης είναι το μεγάλο μείον.. (αν μια εικόνα δεν είναι πολύ υψηλής ανάλυσης τότε πέφτει πολύ τετραγωνάκι.)

 

και το flash  στην κάμερα είναι εντελώς διακοσμητικό, δε ξέρω γιατί το έβαλαν. Δε φωτίζει ούτε στα 3 εκατοστά...

 

 

Αλλά κατά τα άλλα πολύ καλό. Καλή διάρκεια μπαταρίας, κολλήματα δεν έχω παρατηρήσει (δεν κάνω και βαριά χρήση), Κάμερα μπρος και πίσω οκ (όχι σπουδαία αλλά όχι και μάπα) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...