Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Irinaki βοηθησε με αυτην την επιλογη που θα την πατησω γιατι δεν ειδα πουθενα αυτο το μυνημα..

 

ανοίγεις το ''ασχετο'' email σου, πατάς το ''Pay Now'' και στη σελίδα που ανοίγει πατάς ''Continue''. Στην επόμενη σελίδα πατάς ''Pay with my credit or debit card''

κάτω είναι 

http://www.mediafire.com/view/byx1jf096j89n4x/paypal.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 
 

 

Διάβασε ΕΔΩ  τον τρόπο πληρωμής για το i Herb.

 

Απιστευτος!! Ευχαριστω φιλε!! Οντως ηθελε να το αλλαξω απο Ευρω σε Δολλαριο! Γινονται κανονικα οι παραγγελιες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν,πριν λίγο προσπάθησα να κάνω top up 450€ απευθείας απο λογ/σμο μου στην Εθνική , και πριν την τελική υποβολή μου πέταξε αυτό:ΥΠΕΡΒΑΣΗ ΟΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΚΕΦΑΛΑΙΩΝ.ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΟΡΙΟ 0.00

 

Παπάκια μάντολες λοιπόν το όριο των 500€ το μήνα για μεταφορές χρημάτων στο εξωτερικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν,πριν λίγο προσπάθησα να κάνω top up 450€ απευθείας απο λογ/σμο μου στην Εθνική , και πριν την τελική υποβολή μου πέταξε αυτό:ΥΠΕΡΒΑΣΗ ΟΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΚΕΦΑΛΑΙΩΝ.ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΟΡΙΟ 0.00

 

Παπάκια μάντολες λοιπόν το όριο των 500€ το μήνα για μεταφορές χρημάτων στο εξωτερικό!

Τυχαιο ειναι εγω μετεφερα εχθες στο balance 500$ απο την πειραιως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν,πριν λίγο προσπάθησα να κάνω top up 450€ απευθείας απο λογ/σμο μου στην Εθνική , και πριν την τελική υποβολή μου πέταξε αυτό:ΥΠΕΡΒΑΣΗ ΟΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΚΕΦΑΛΑΙΩΝ.ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΟΡΙΟ 0.00

 

Παπάκια μάντολες λοιπόν το όριο των 500€ το μήνα για μεταφορές χρημάτων στο εξωτερικό!

 

Δεν έχει ακόμα ενεργοποιηθεί η δυνατότητα αυτη. Γιαυτό δε σε αφήνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανοίγεις το ''ασχετο'' email σου, πατάς το ''Pay Now'' και στη σελίδα που ανοίγει πατάς ''Continue''. Στην επόμενη σελίδα πατάς ''Pay with my credit or debit card''

κάτω είναι 

http://www.mediafire.com/view/byx1jf096j89n4x/paypal.png

Irinaki δεν μου βγάζει αυτή την επιλογή όμως πουθενά το εχω ψάξει.μήπως κάνω κάτι λάθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Irinaki δεν μου βγάζει αυτή την επιλογή όμως πουθενά το εχω ψάξει.μήπως κάνω κάτι λάθος?

 

Αποκλείεται, το εχω κανει τρεις φορες, διάβασε καλα τις οδηγίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το τελευταιο σου μυνημα silverage με βοηθησε παρα πολυ . να πω τι εκανα μηπως εχει και κανενας αλλος εδο μεσα καποιο παρομοιο θεμα . καταρχας επειδη τα δουλευω ολα αυτα μεσω tablet σε στοκ browser επρεπε να το γυρισω σε ρυθμηση <<αιτηση ιστοτοπου για υπολογιστη >> ετσι το αναφερει σε μενα . μολις το εκανα αυτο μου εβγαλε αυτη την σελιδα που δειχνει παραπανω ο silverage. Απλα θελο να ρωτησω σε αυτη την σελιδα μου ζηταει το password του δικου μου λογαρισμου δηλαδη της pay pal . να τον βαλω η να πατησω κατευθειαν pay with my credit card? Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις έκανα μια αγορά από Μinideal με Paypal. Δεν είχα μέσα στο balance χρήματα αλλά τα τράβηξε από την κάρτα. Στο Paypal δείχνει την πληρωμή completed και το minideal μου έβγαλε αυτόματο μήνυμα ότι θα γίνει η αποστολή σε λίγες μέρες. Τώρα έγινε κανονικά η αγορά ή θα μου την ακυρώσει η τράπεζα; 

 

Υ.Γ. : Η κάρτα είναι visa της Alphabank

Y.Γ. : Δεν έκανα το "κόλπο" με το request money επειδή διάβασα ότι μερικές αγορές πραγματοποιήθηκαν κανονικά με 0€ Paypal balance.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις έκανα μια αγορά από Μinideal με Paypal. Δεν είχα μέσα στο balance χρήματα αλλά τα τράβηξε από την κάρτα. Στο Paypal δείχνει την πληρωμή completed και το minideal μου έβγαλε αυτόματο μήνυμα ότι θα γίνει η αποστολή σε λίγες μέρες. Τώρα έγινε κανονικά η αγορά ή θα μου την ακυρώσει η τράπεζα; 

 

Υ.Γ. : Η κάρτα είναι visa της Alphabank

Y.Γ. : Δεν έκανα το "κόλπο" με το request money επειδή διάβασα ότι μερικές αγορές πραγματοποιήθηκαν κανονικά με 0€ Paypal balance.

 

Δε θα σου ακυρωθεί εφόσον το paypal σου εβγαλε μήνυμα ότι έγινε η αγορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχαιο ειναι εγω μετεφερα εχθες στο balance 500$ απο την πειραιως

πως το εκανες  φιλε μου και μετεφερες 500$ απο πειραιως?εγω προχτες προσπαθουσα με το ''κολπο'' να μεταφερω στο balance 200 euro απο prepaid πειραιως και δεν με αφηνε. τελικα αλλαξα το ποσο σε 20 ευρω και μετα απο 4 προσπαθειες μου το πηρε. εκτοτε προσπαθω να ξαναβαλω στο balance mou αλλα δεν γινεται τπτ.??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...