Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 958
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε mediamarkt μου είπαν ότι θα παραμείνει σε αυτή την τιμή μέχρι τέλος Αυγούστου.

Και ο γερμανος αυτο γραφει, οτι οι εκπτωσεις θα ειναι μεχρι 31/08..

Το θεμα ειναι κατα ποσο θα το εχουν διαθεσιμο..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση: Και της cosmote είναι κλειδωμένη η 2η sim ? 

Ναι.

 

 

Μόνο του public έχει ξεκλείδωτες και τις 2 sim ? 

Ναι. Και του ΜΜ που όμως δεν υπάρχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.Ενδιαφέρομαι για 1(πιθανόν και για 2ο) όποιος έχει σε εκκρεμότητα παραγγελία από Ηράκλειο Κρήτης θα του ήμουν ευγνώμων αν με ενημέρωνε.Κατά προτίμηση από public για dual sim + power bank.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.Ενδιαφέρομαι για 1(πιθανόν και για 2ο) όποιος έχει σε εκκρεμότητα παραγγελία από Ηράκλειο Κρήτης θα του ήμουν ευγνώμων αν με ενημέρωνε.Κατά προτίμηση από public για dual sim + power bank.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

αν καίγεσαι, τράβα μια βόλτα από τα μαγαζιά.

Στις 12 το μεσημέρι, φίλος βρήκε συσκευή σε κατάστημα Γερμανό.

Πήγαινε ρώτα κι από Πάμπλικ ή έστω πάρε τηλ.

Από Γερμανό, δεν θα έχεις δεύτερη σιμ αλλά αλλάζει εύκολα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα από Γερμανό 14:25, αλλά ήταν κλειστό. Γενικώς, εδώ στο νησί σε θέματα διαθεσιμότητας δεν είμαστε και από τους πρώτους, γι' αυτό ρώτησα αν κάποιος έχει ήδη κλείσει κάποιο κομμάτι και δεν το θέλει,να με ειδοποιήσει να πάω εγώ εγκαίρως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όσοι ενδιαφέρονται ακόμα για τη προσφορά την έχει το eshop της cosmote σε λευκο χρώμα.

 

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/cosmote.portal?_nfpb=true&_pageLabel=HDV&sku=20302683&s=0

Thanks

Το τσίμπησα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες έκανα παραγγελία σήμερα δεν φαίνεται πουθενά στο site ... τι παίζει με αυτούς στην voda ( με ποιο δικαίωμα ακυρώνουν την παραγγελία με το έτσι θέλω ? )

Δεν ξεκινάμε καλά !!! :devil:   με βλέπω να μιλάω με Γ.Γ. αυτές τις μέρες.

φίλε περιμένω και εγω απο βόντα και πέρασαν ήδη δύο μέρες. πώς ξέρεις οτι ακύρωσαν την παραγγελία??? θα πάω απο εκει να παίξουμε μπουνιές μου φαίνετε γιατι πήγα ήδη χθές και δεν ξέρουν  τιποτα. να περιμένω μειλ μου είπανε 5 φορές. μονο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε σημερα το κινητο απο vodafone (η παραγγελια εγινε Τεταρτη απογευμα και εβαλα παραλαβη απο καταστημα)

 

Δεν το εχω ψαχουλεψει ακομα...

 

1-2 πραγματακια που μου κακοφανηκαν.

Αντιγραφει καποιες απο τις μ@λ@κιες της apple. Οι καρτες βγαινουν με βελονα και την μπαταρια δεν μπορεις να την βγαλεις μονος σου αλλα πρεπει να πας σε εξουσιοδοτημενο service.

 

Επισης μια ερωτηση.

Στο παλιο κινητο εχω απο τις παλιες καρτες sim. Το p8 παιρνει micro sim. 

Να παω στον γερμανο να μου την αλλαξουν (εχω cosmote)? Ποσο θα κοστισει και σε ποσο χρονο θα ειναι ετοιμη? Θα μου την δωσουν αμεσω ή πρεπει να περιμενω μερες για να ερθει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε σημερα το κινητο απο vodafone (η παραγγελια εγινε Τεταρτη απογευμα και εβαλα παραλαβη απο καταστημα)

 

Δεν το εχω ψαχουλεψει ακομα...

 

1-2 πραγματακια που μου κακοφανηκαν.

Αντιγραφει καποιες απο τις μ@λ@κιες της apple. Οι καρτες βγαινουν με βελονα και την μπαταρια δεν μπορεις να την βγαλεις μονος σου αλλα πρεπει να πας σε εξουσιοδοτημενο service.

 

Επισης μια ερωτηση.

Στο παλιο κινητο εχω απο τις παλιες καρτες sim. Το p8 παιρνει micro sim. 

Να παω στον γερμανο να μου την αλλαξουν (εχω cosmote)? Ποσο θα κοστισει και σε ποσο χρονο θα ειναι ετοιμη? Θα μου την δωσουν αμεσω ή πρεπει να περιμενω μερες για να ερθει?

μπορείς και να την κόψεις αλλά μετά θέλει και λίγο τροχισμα (ελάχιστα μην φανταστείς) και θα είναι κομπλέ ... εγώ έτσι το έιχα κάνει αλλίώς παίζει να θέλει κανα 10ευρω η αλλαγή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

price matching κι Source.png Πηγή: εδώ για το μαύρο. Βέβαια, δεν είναι ετοιμοπαράδοτο αλλά αναφέρει 2-3 μέρες.

 

Χαχα..

 

Το προϊόν έχει ελάχιστη ποσότητα 20

 

Βαζω 1 τμχ, και οταν παω στο καλαθι λεει:

Το ελάχιστο ποσό για το Huawei P8 Lite Black 16GB είναι 20!

 

Τα κανω 20 τμχ, και στο καλαθι μετα λεει:

Προϊόντα με σήμανση *** δεν είναι διαθέσιμα στην επιθυμητή ποσότητα ή σε απόθεμα!

 

xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...