Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φίλε περιμένω και εγω απο βόντα και πέρασαν ήδη δύο μέρες. πώς ξέρεις οτι ακύρωσαν την παραγγελία??? θα πάω απο εκει να παίξουμε μπουνιές μου φαίνετε γιατι πήγα ήδη χθές και δεν ξέρουν  τιποτα. να περιμένω μειλ μου είπανε 5 φορές. μονο αυτό.

 

 

Χθες που έκανα την παραγγελία από το net την είδα μετά τις παραγγελίες μου ενώ σήμερα εκεί δεν υπήρχε τίποτα ... έστειλα με κάθε δυνατό τρόπο στην εταιρία ( εκτός από τηλεφωνική επικοινωνία που την χρεώνουν!!!! :devil: ) και τελικά μου απάντηση με mail ότι θα μου στείλουν ξανά όταν βρούνε κάποιο ! και το δρομολογήσουν για το κατάστημα.

 

 

Λέω ξανά αν κάποιος έχει κλείσει από public ( Αιγάλεω -Κορυδαλλού άντε και βαριά βαριά Περιστέρι )  1 τεμ. με τον φορτιστή δώρο με ενδιαφέρει ( πμ και δίνω το δικό μου σε άλλο μέλος αν το θέλει! )....θέλω απαραίτητα κλειστή συσκευή (όχι το πήρα το άνοιξα να δω αν δουλεύει ή αν τα έχει όλα μέσα :blink:  ..δεν είστε δοκιμαστές  η δοκιμή έχει γίνει από την εταιρία ! άσε που στο public και ΜΜ έχουν συσκευές να δείτε πώς είναι .

 

Μακάρι να το βάλουν και φθηνότερα κανένα 10€ να χάσουν και λεφτά από την αγορά οι κομπογιανίτες του φόρουμ!!!  

 

Ααα και κάτι ακόμα η αρχική τιμή του κινητού είναι μάλλον αστεία λογικά θα παίζει και στο μέλλον κάπου κοντά στα 200€ γιατί στην πάνω κατηγορία υπάρχουν αντίστοιχα επώνυμα μοντέλα και δεν έχει μέλλον με αρχική 270!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα το μεσημέρι άσπρο από cosmote αν κάποιος το θέλει ας μου στείλει μήνυμα να το πάρει. Έπεσε στα χέρια μου ένα λίγο πιο δυνατό...

 

Το έχω ανοίξει και πέρασα και το λογισμικό για χρήση 2 καρτών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε σημερα το κινητο απο vodafone (η παραγγελια εγινε Τεταρτη απογευμα και εβαλα παραλαβη απο καταστημα)

 

Δεν το εχω ψαχουλεψει ακομα...

 

1-2 πραγματακια που μου κακοφανηκαν.

Αντιγραφει καποιες απο τις μ@λ@κιες της apple. Οι καρτες βγαινουν με βελονα και την μπαταρια δεν μπορεις να την βγαλεις μονος σου αλλα πρεπει να πας σε εξουσιοδοτημενο service.

 

Επισης μια ερωτηση.

Στο παλιο κινητο εχω απο τις παλιες καρτες sim. Το p8 παιρνει micro sim. 

Να παω στον γερμανο να μου την αλλαξουν (εχω cosmote)? Ποσο θα κοστισει και σε ποσο χρονο θα ειναι ετοιμη? Θα μου την δωσουν αμεσω ή πρεπει να περιμενω μερες για να ερθει?

η καινούργια βγαίνει άμεσα και κοστίζει 5 ευρώ(σε κατάστημα cosmote,σε γερμανο δεν ξέρω αλλά δε νομίζω σε κάτι διαφορετικό) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα από vodafone σήμερα το κινητό είναι άψογο για τα λεφτά του ακόμα και περισσότερα να έκανε πάλι θα άξιζε η αγορά του.

Πήρα micro sim 4g από ΟΤΕ με 5€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα συνέβη το εξής περίεργο ενώ αρχικά απ έξω από τη ρύθμιση έδειχνε "LTE/WCDMA/GSM" όταν μπήκα μέσα από περιέργεια είχε 2 διαθέσιμες επιλογές "WCDMA/GSM" και "Μόνο GSM" και ο μλκας πήγα και διάλεξα την πρώτη "LTE/WCDMA/GSM" και τώρα δεν μπορώ να πιάσω 4G γιατί δεν υπάρχει διαθέσιμη επιλογή 4G/LTE.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και αναφέρθηκε το θέμα της SIM...

 

Η παλιά κόβεται; (σε ένα Alcatel One Touch την είχα κόψει)...

 

Το έκανε κανείς σε αυτό;

 

Καινούρια SIM γιατί χρειάζεται @coyote2; Για το 4G;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks @Dodro.

 

Τα ξέρω τα βιντεάκια, απλά αποκλειεται να το κάνω εγώ αυτό. Ούτως ή άλλως θα πάω στον "Γερμανό" όπου και το πήρα.

 

Απλά ρωτάω αν στο συγκεκριμένο τηλέφωνο έχει κάποιος κόψει την παλιά σου SIM, γιατί μερικές φορές "άκουσα" ότι υπάρχει πρόβλημα με τις κομμένες, όχι ως προς το πόσο σωστά κόβονται, αλλά ως προς το voltage κλπ...

 

Για αυτό ρώτησα για το συγκεκριμένο το οποίο παίρνει microSIM (αν έχει κόψει κανείς την παλιά SIM (όσο πιο παλιά γίνεται!)...

 

Με το Alcatel One Touch όταν μου έκοψαν την SIM, η μία υποδοχή δεν την αναγνώριζε και την τοποθέτησα στην 2η που είχε.

Η δικιά μου είναι παμπάλαια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...