Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα. Γνωρίζει κανείς άν υπάρχει ακόμα η προσφορά;

αν όχι ενδιαφέρομαι για μαύρο χρώμα οπότε αν πήρε κάποιος και δεν το θέλει μπορώ να το αγοράσω.

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 958
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια και αναφέρθηκε το θέμα της SIM...

 

Η παλιά κόβεται; (σε ένα Alcatel One Touch την είχα κόψει)...

 

Το έκανε κανείς σε αυτό;

 

Καινούρια SIM γιατί χρειάζεται @coyote2; Για το 4G;

Δε ξέρω φίλε, μετά απο 3 μέρες δούλεψε με καινούργια

Βαλερτην σιμ σου σε αλλο τηλ, εχεις 4g

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα. Γνωρίζει κανείς άν υπάρχει ακόμα η προσφορά;

αν όχι ενδιαφέρομαι για μαύρο χρώμα οπότε αν πήρε κάποιος και δεν το θέλει μπορώ να το αγοράσω.

ευχαριστώ

http://www.cosmote.com/cosmoportal/cosmote.portal?_nfpb=true&_pageLabel=HDV&sku=20302687

http://somon.gr/index.php?route=product/product&product_id=8305

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι βλάκες είναι αυτοί ρε παιδιά...Να βρίσκεις τι συσκευή να έχεις και επιδότηση και να σου λένε δεν ισχύει η προσφορά με χρήση επιδότησης...Φταίω τώρα να φύγω για βοντα???Οποίος θέλει τι συσκευή υπάρχει ένα κομμάτι στον Γερμανό στην Αγίου Δημητρίου 77 στον Άγιο Δημήτριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι βλάκες είναι αυτοί ρε παιδιά...Να βρίσκεις τι συσκευή να έχεις και επιδότηση και να σου λένε δεν ισχύει η προσφορά με χρήση επιδότησης...Φταίω τώρα να φύγω για βοντα???Οποίος θέλει τι συσκευή υπάρχει ένα κομμάτι στον Γερμανό στην Αγίου Δημητρίου 77 στον Άγιο Δημήτριο...

Δεν μπορείς να πάρεις την επιδότηση σαν επιστροφή στο λογαριασμό σου;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα τηλ. στα παμπλικ για ενα εκθεσιακό,

και μου ειπαν οτι είναι κρατημένο για κάποιον

που θα το πάρει με συμβόλαιο(!!!).....

Ξανά Ρώτησα μήπως δεν άκουσα καλά αλλά

μου είπε ακριβώς το ίδιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς να πάρεις την επιδότηση σαν επιστροφή στο λογαριασμό σου;

Πως το εννοείς σε χανω  :shock: ...Εμενα μου ειπανε οτι η τιμη αυτη ειναι προσφορα και δεν συνδιάζεται με αλλες εκπτωσεις... Δηλαδη μου κανει οτι με την επιδοτηση πρεπει να στο χρεωσω 269 μείον το ποσο της επιδοτησης... Αυτο το πραγμα με τις εκπτωσεις υπο προϋποθέσεις δε μπορω να το καταλάβω, μας περνανε για ζωα μου φαίνεται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως το εννοείς σε χανω  :shock: ...Εμενα μου ειπανε οτι η τιμη αυτη ειναι προσφορα και δεν συνδιάζεται με αλλες εκπτωσεις... Δηλαδη μου κανει οτι με την επιδοτηση πρεπει να στο χρεωσω 269 μείον το ποσο της επιδοτησης... Αυτο το πραγμα με τις εκπτωσεις υπο προϋποθέσεις δε μπορω να το καταλάβω, μας περνανε για ζωα μου φαίνεται....

Όσο ξέρω, την επιδότηση (πχ 60ευρώ) μπορείς να την πάρεις είτε σαν έκπτωση σε κάτι που αγοράζεις (κινητό), είτε στο λογαριασμό σου ανά μήνα... δλδ για 12μηνο συμβόλαιο έκπτωση 5ευρώ/ μήνα στο λογαριασμό.

Τουλάχιστο σε εμάς στα εταιρικά αυτό γίνεται.

 

ΥΓ. Τελικά με τις microSIM λύθηκε με αγορά! 5 ευρώ έχουν μόνο, οπότε δεν άξιζε τον κόπο ή τον "κίνδυνο" αν υπάρχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβε κανείς από cosmote ;

Ξέρουμε περίπου σε πόσες μέρες θα έρθει;

η cosmote στέλνει με δωρεάν μεταφορικά; 169 ευρώ με χρέωσε μόνο

Το παράγγειλα Πέμπτη πρωί , Παρασκευή ήρθε (Κρήτη) . Δωρεάν μεταφορικά
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το παρήγγειλα απο cosmote. Ευχαριστώ τον TS Και τον vagsvr για τα τελευταία λινκς.

κάτσε να παραλάβεις πρώτα! μόλις μου ήρθε οριστικά άκυρο από public!!! η παραγγελία μου έγινε 20/7. μου αρέσει που είχα άγχος αν θα πάρω και το power bank...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μόλις το παρήγγειλα απο cosmote. Ευχαριστώ τον TS Και τον vagsvr για τα τελευταία λινκς.

κάτσε να παραλάβεις πρώτα! μόλις μου ήρθε οριστικά άκυρο από public!!! η παραγγελία μου έγινε 20/7. μου αρέσει που είχα άγχος αν θα πάρω και το power bank...
Φίλε την ίδια μέρα παραγγείλαμε και μένα μου ήρθε στις 22/7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...