Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κάτσε να παραλάβεις πρώτα! μόλις μου ήρθε οριστικά άκυρο από public!!! η παραγγελία μου έγινε 20/7. μου αρέσει που είχα άγχος αν θα πάρω και το power bank...

 

Και εγω 20/7 αλλά περάλαβα ήδη κανονικά με κούριερ.. και τωρα περιμένω την απάντηση τους για το αν θε μου στείλουν το power bank..

 

Το έχω κοντά μιαμιση μέρα.. Για τα λευτά του το κινητό είναι μια χαρα.. τα μόνα του μειονεκτήματα είναι η μπαταρία (1 μερα εμενα μου βγαζει με μόνο WIfi ανοιχτό και 1 sim) και η φωτεινότητα οθόνης. 

 

 

Φίλε την ίδια μέρα παραγγείλαμε και μένα μου ήρθε στις 22/7

με το power bank τι έκανες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί κάποιος να δει στις προεγκατεστημένες φωτό αν υπάρχει κάποια καθυστέρηση μέχρι να τις "καθαρίσει"? γυρίζω τις φωτογραφίες και ειδικά σε αυτή με το βιολί κάνει σχεδόν ενα δευτερόλεπτο να την καθαρίσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω 20/7 αλλά περάλαβα ήδη κανονικά με κούριερ.. και τωρα περιμένω την απάντηση τους για το αν θε μου στείλουν το power bank..

 

Το έχω κοντά μιαμιση μέρα.. Για τα λευτά του το κινητό είναι μια χαρα.. τα μόνα του μειονεκτήματα είναι η μπαταρία (1 μερα εμενα μου βγαζει με μόνο WIfi ανοιχτό και 1 sim) και η φωτεινότητα οθόνης. 

 

 

με το power bank τι έκανες?

θα μου το στείλουν είπαν από την τρίτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τηλεφωνο τους πηρες?? 

 

γιατι εγω με το online και εμαιλ δεν έχω βγάλει ακρη

Ναι και ήταν μία εξυπηρετική κοπέλα!Αν δεν έρθει την τρίτη θα ξαναπάρω τηλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ που είχα το κινητό και τώρα έχω s60 λέω ότι το s60 με τον snapdragon 64bit πάει πιο γρήγορα και έχει πολύ καλύτερη μπαταρία. Μου έβγαλε σήμερα 4 ώρες οθόνη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...