Προς το περιεχόμενο

Πλυστικό Carrefour 1500W @ 35.60€


Shadowjump

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα cf μακεδονία δεν είχε  χθές ούτε για δείγμα παλιό/καινούριο πάντως. Σκέφτομαι να πάω ευκαρπία που διάβολο έχει αλλα φοβάμαι μη τζάμπα τραβηχτώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα το καινουργιο καθαρα απο αποψη σχεδιου και μεγεθους.....Συν το οτι εχει 105bar max πιεση και 360 λιτρα νερο την ωρα εναντι των 100 bar / 340 του παλιου....Τωρα βεβαια αν τα χαρακτηριστικα ειναι αληθινα ενας θεος ξερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα σήμερα το παλιό, πήγα να το βάλλω μπρος, πλημύρα μέσα. Ψάχνοντας είδα ένα άσπρο εξάρτημα να είναι μέσα σπασμένο. Το πήρα από την Κηφισίας. Τηλεφώνησα στον Αλιμο που είμαι πιο κοντά και μου είπαν πρέπει να το πάω στην Κηφισίας. Απαράδεκτοι. Δλδ αν είχα πάει Λαμία και είχε εκεί κατάστημα θα έπρεπε να το φέρω Αθήνα; Για να μην πω ότι το μηχάνημα πρέπει να ήταν ματσακονιασμένο ήδη. Άντε τώρα να βγάλω άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Valet pro neutral ή advanced. Επαναλάβω, μη περιμένετε σωστό αφρό με το δοχείο που περιέχει η συσκευασία.

Το συγκεκριμένο το βρίσκω μόνο από εξωτερικό, έχεις κατα νου κάποιο μαγαζί Ελλάδα και ειδικότερα Θεσσαλονίκη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο το βρίσκω μόνο από εξωτερικό, έχεις κατα νου κάποιο μαγαζί Ελλάδα και ειδικότερα Θεσσαλονίκη;

Εδώ είσαι. www.dazzle-car.gr/manufacturers.php?manid=6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα λοιπόν και γω τις συμβουλές των παλιών και πήρα το προηγούμενο μοντέλο από τα καρφουρ, μάλιστα μου είπε η ταμιας ότι το καινούριο το είχαν 25€ την περασμένη βδομάδα.

Τώρα για πείτε μου, για αφρό τι προϊόν να προμηθευτούμε;

Αν πήρες το παλιό έχει και αφροποιητη μέσα, εγώ στο δικό μου χρησιμοποιώ το απλό sonax το πορτοκαλί το οποίο έχει 3€ και βγάζει τίγκα αφρό, σαν χιόνι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πήρες το παλιό έχει και αφροποιητη μέσα, εγώ στο δικό μου χρησιμοποιώ το απλό sonax το πορτοκαλί το οποίο έχει 3€ και βγάζει τίγκα αφρό, σαν χιόνι.

Αυτό εννοείς ; 

Στη Βέροια έχει μόνο το παλιό μοντέλο

Για χαλιά μπορεί να μας πει κάποιος άν αξίζει ή όχι τελικά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, αυτα τα φθηνα πλυστικα αντεχουν στο χρονο για πλυσιμο αμαξιου/μηχανης? απο οτι ακουω το θεμα ειναι η αντλια που αν δεν ειναι μεταλικη χαλαει ευκολα... πιστευω οτι για το αμαξι πανω απο 10 λεπτα συνεχομενης λειτουργιας δεν χρειαζονται. η πιεση που βγαζουν αρκει για να φυγουν ας πουμε τα μυγακια που κολανε στο ταξιδι και ξερενονται? ή οι κουτσουλιες? το λεω σαν παραδειγμα γιατι εγω με το λαστιχο και το πιστολι πεδευομαι και αν δε τριψω με σφουγγαρι δεν φευγει τιποτα....

αφροποιητης απο ebay ή απο καποιο εδω μαγαζι συνδεεται ευκολα με αυτα τα πλυστικα? ειναι universal δηλαδη ή χρειαζεται καθε πλυστικο το δικο του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα σήμερα το παλιό, πήγα να το βάλλω μπρος, πλημύρα μέσα. Ψάχνοντας είδα ένα άσπρο εξάρτημα να είναι μέσα σπασμένο. Το πήρα από την Κηφισίας. Τηλεφώνησα στον Αλιμο που είμαι πιο κοντά και μου είπαν πρέπει να το πάω στην Κηφισίας. Απαράδεκτοι. Δλδ αν είχα πάει Λαμία και είχε εκεί κατάστημα θα έπρεπε να το φέρω Αθήνα; Για να μην πω ότι το μηχάνημα πρέπει να ήταν ματσακονιασμένο ήδη. Άντε τώρα να βγάλω άκρη.

Το πήγα πίσω σήμερα, μου έδωσαν πιστωτικό (καλή αντιμετώπιση δλδ), κρίμα που δεν κράτησα κάνα εξάρτημα, ούτε που το ελέγξανε, και με το πιστωτικό πήγα και πήρα το καινούργιο. Μετά την τραυματική εμπειρία του παλιού, αν και θα τόθελα, δε μπορούσα να ξαναπάρω το ίδιο. Το απόγευμα δοκιμή με το καινούργιο λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...