Προς το περιεχόμενο

Παραλία: Ομπρέλα ή σκίαστρο?


Dark_son20

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα επαναφερω το θεμα για το εξης

https://www.outdoorway.gr/product/14125/TE-231211?dfv=_1_5&skr_prm=WyIyYzIzZmE5YS0zMjNlLTQ2NGMtYjA0OS1jZjgxMGYxOGRiZmIiLDE1OTEyNjc0NjExODIseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsImNwIjoiZiIsInRhZ3MiOiIifV0

Το εχει κανεις να μου πει μια αποψη ? Καλη κατασκευη ? 

Το θελω κυριως για να μη με απασχολει ο αερας στην παραλια γιατι με ομπρελα οταν φυσαει δεν γινεται δουλεια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για αέρα κάτι τέτοιο μάλλον είναι καλύτερο.

https://terra-nation.com/roa-kohu.html
 

btw, τι μέγιστο ξέθαμα έκανες 😛

Επεξ/σία από marios32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, marios32 είπε

Για αέρα κάτι τέτοιο μάλλον είναι καλύτερο.

https://terra-nation.com/roa-kohu.html
 

btw, τι μέγιστο ξέθαμα έκανες 😛

κριμα να ανοιγαμε αλλο thread 😎

Το εχω δει και το roa kohu αλλα μου φαινεται στον αερα θα εχει και αυτο προβληματα. Τα σκιαστρα-σκηνες της Terra φαινονται πιο ανθεκτικα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς έχουμε το Hare kohu εδώ και 2 χρόνια και το μόνο αρνητικό είναι ότι πιάνει άλατα το φερμουάρ της τσάντας του και δεν ανοίγει το επόμενο καλοκαίρι 🤣🤣

 

Στα θετικά είναι ότι δεν το παίρνει ο αέρας ποτέ, δεδομένου ότι το έχεις σωστά προσανατολισμένο. Ακόμα και 10 μποφώρ να φυσήξουν, αυτό θα διπλωθεί προς τα κάτω (παθών και μαθών).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κοίτα να δεις! δικό μου θέμα του 2015! 

από το 2015 μέχρι πέρσι πάλευα με ομπρέλες :P 

πέρσι το πήρα απόφαση και τα έσκασα για το REKA KOHU ULTRA.

και ήταν όλα υπέροχα! νότια κρήτη, το έδενα άμα χρειαζότανε και ο αέρας δεν το κούναγε! ποτέ ξανά ομπρέλα! 

από την εταιρία την ίδια έχει 15% πρώτη αγορά στο λέει με το που μπαίνεις στο site ή αν πατήσεις πάνω στο Newsletter Signup και δωρεάν μεταφορικά άνω των 60€

Επεξ/σία από Dark_son20
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/7/2015 στις 10:52 ΠΜ, Spect~ είπε

φαντασου ενα κοσμο στον οποιο πας στη παραλια για μπανιο και οχι για τη γκλαμουρια

 

Στις 20/7/2015 στις 10:55 ΠΜ, Nahock είπε

Φαντάσου να γνωρίζεις νέους ανθρώπους στη παραλία που πας για μπάνιο μέσα στα τσαντίρια.

 

Στις 20/7/2015 στις 11:00 ΠΜ, revolver1990 είπε

Φαντασου έναν κόσμο που πας στις 7πμ στο μπάνιο και δεν έχεις ανάγκη να κρατάς τίποτα μαζί σου. 

...

♬♫♩♭

Φαντάσου
Την ώρα που θα πίνω στην υγειά σου
Και θα 'ναι το ποτήρι μου
ένας μικρός σεισμός

...

δικό σας ....

  • Like 1
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/6/2020 στις 4:44 ΜΜ, Dark_son20 είπε

κοίτα να δεις! δικό μου θέμα του 2015! 

από το 2015 μέχρι πέρσι πάλευα με ομπρέλες :P 

πέρσι το πήρα απόφαση και τα έσκασα για το REKA KOHU ULTRA.

και ήταν όλα υπέροχα! νότια κρήτη, το έδενα άμα χρειαζότανε και ο αέρας δεν το κούναγε! ποτέ ξανά ομπρέλα! 

από την εταιρία την ίδια έχει 15% πρώτη αγορά στο λέει με το που μπαίνεις στο site ή αν πατήσεις πάνω στο Newsletter Signup και δωρεάν μεταφορικά άνω των 60€

Την ίδια έχω, 1 φορά σκάλωσε και δεν έκλεινε με τίποτα, ήμουν μισή ώρα στην παραλία σαν τον κακομοίρη και προσπαθούσα να την κλείσω. Πέρυσι την αγόρασα και την χρησιμοποίησα 4,5 φορές μόνο, δεν κάναμε πολλά μπάνια, λόγω του μωρού. Δεν ξέρω τι και πως.. Τώρα πάλι θέλει εξάσκηση, πέρασε ένας χρόνος από τότε που την είχα χρησιμοποιήσει.  Είναι ζόρικη. 

Επεξ/σία από Luxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λόγος που δεν κλείνει είναι τα 2 μακρύτερα "πόδια".

Αυτα δηλαδή που είναι η κορυφές στην είσοδο.

Αν προσέξεις έχουν μια κλειδωση, αν αυτή κλείσει στραβά  όταν πατήσεις τα πορτοκάλι στρώνει μόνο με ξανατράβηγμα του σχοινιου και άνοιγμα της.

Κάνε προπονηση σε έναν ανοιχτό χώρο, και αφού βρεις που είναι αυτές οι 2 κλειδωσεις δεν θα ξαναεχεις θέμα ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κατι με τις κλειδωσεις επαιζε, εβαζα τετοια δυναμη, ελεγα θα σπασουν. Θελει προπονηση σπιτι, οντως..

Επισης μια-δυο φορες ειχα θεμα και στο στησιμο, δλδ επιανα τα σχοινια, τραβουσα, αλλα ανοιγε στραβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

είμαι μεταξύ 2ης ομπρέλας και αυτού το σκίαστρου,  αλλά σκέφτομαι μηπως ενοχλεί. Δεν λέω να πάς να μπείς σφήνα σε άλλους, ούτε να είσαι στο ένα μέτρο απο την θάλασσα, αλλά στην μέση της παραλίας δεν θα ενοχλούσε οπτικά; τι λέτε? ύψος 1,20 και είναι πο τα πιο κοντά που έχω δεί....

Επεξ/σία από rubadub
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκέφτομαι ότι αλλο να έχεις στα 2 μέτρα μια ομπρέλα με καρέλκες, και άλλο μια πλάτη όπως ενός σκίαστρου... αλλα ομολογουμένως το σκίαστρο θα με βολέψει πολύ με τα παιδιά... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...