Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για χορτοκοπτικό


Anurak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, LouCi4er είπε

Το eEcho ειναι πολυ καλο,δυνατο και σκυλι.Απλα ειναι ακριβο αλλα αφου εισαι επαγγελματιας θα τα βγαλει τα λεφτα του πολυ γρηγορα.

Καλημερα. Ναι το παράγγειλα από μαγαζι της περιοχής μου.Με αυτο θα δουλέυω όσα χρόνια πάει (καμμιά 10ετία πρώτα ο Θεός)και μετα θα αποσυρθω από την ενεργό δραση. Ευχαριστω.

Επεξ/σία από giorgos1966
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επαναφέρω το θέμα καθώς θα χρειαστεί να καθαρίσω (μόνος μου) περίπου 5 στρέμματα αγριοχορτα σε εξοχικό στη περιοχή της Εύβοιας. Έχετε κάποια πρόταση σε τί συσκευή θα πρέπει να πάω; Χειρός ή την παραδοσιακή μηχανή γκαζόν; Μπαταρίας έχει νόημα;  Έχω δει αυτό το πολυεργαλείο χειρός της Stil (αντίστοιχο έχει και η Husqvarna & η Makita) αλλά δεν ξέρω αν θα αντέχουν οι μπαταρίες.. Έχει κάποιος αντίστοιχη εμπειρία; Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, invisiblesurfer είπε

Επαναφέρω το θέμα καθώς θα χρειαστεί να καθαρίσω (μόνος μου) περίπου 5 στρέμματα αγριοχορτα σε εξοχικό στη περιοχή της Εύβοιας. Έχετε κάποια πρόταση σε τί συσκευή θα πρέπει να πάω; Χειρός ή την παραδοσιακή μηχανή γκαζόν; Μπαταρίας έχει νόημα;  Έχω δει αυτό το πολυεργαλείο χειρός της Stil (αντίστοιχο έχει και η Husqvarna & η Makita) αλλά δεν ξέρω αν θα αντέχουν οι μπαταρίες.. Έχει κάποιος αντίστοιχη εμπειρία; Ευχαριστώ.

Μια βενζινοκινητη μισινεζα. Αν ειναι και πλατης ακομα καλυτερα. Δουλεψα τελευταια μια, και ειναι πολυ ξεκουραστο να βρισκεται ο κινητηρας στην πλατη και οχι στα χερια σου. Φθηνη κινεζικη με 100€ αγορα. Μια χαρα ηταν. Τσακμακι στο να παρει μπροστα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, invisiblesurfer είπε

Επαναφέρω το θέμα καθώς θα χρειαστεί να καθαρίσω (μόνος μου) περίπου 5 στρέμματα αγριοχορτα σε εξοχικό στη περιοχή της Εύβοιας. Έχετε κάποια πρόταση σε τί συσκευή θα πρέπει να πάω; Χειρός ή την παραδοσιακή μηχανή γκαζόν; Μπαταρίας έχει νόημα;  Έχω δει αυτό το πολυεργαλείο χειρός της Stil (αντίστοιχο έχει και η Husqvarna & η Makita) αλλά δεν ξέρω αν θα αντέχουν οι μπαταρίες.. Έχει κάποιος αντίστοιχη εμπειρία; Ευχαριστώ.

Πάρε χορτοκοπτικό βενζίνης . Έχω χρόνια της mcculloch ήταν σε μέση τιμή  σε σύγκριση με άλλα . Με τον ιμάντα δε σε κουράζει καθόλου .

Απλώς άλλαξε τη κεφαλή και βάλε με 4 κορδόνια μεσηνεζα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...