Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eμενα ο υπευθυνος με ρωτησε τι ηθελα να κρατησω. :P Του επεστρεψα σκελαια και κατι πετσετες αν θυμαμαι καλα. Yπογραφη εννοειται πως εβαλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ο υπευθυνος του ιματισμου που παραδιδεις τα συμπραγκαλα

Στο προηγούμενό σου post εννοούσες ότι θα έρθει αφού έχεις απολυθεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ναι μετα την απολυση ερχεται το ραβασακι

 

Δεν υποτίθεται ότι βάζει υπογραφή για να μπορείς να πάρεις το απολυτήριο μόνο όταν έχεις γυρίσει πίσω ότι σου ζητάνε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για οποιον λεει για το τι κανουν μεταχειρισμενα αρβυλα, σε μεγαλες σειρες που δεν φτανουν δινουν και απο μεταχειρισμενα αρβυλα καλης καταστασης σε νεοσυλλεκτους ποντικαραδες...

το κυριοτερο ομως ειναι οτι τα κρατανε για περιπτωση επιστρατευσης,ειτε για ασκηση ειτε για χτυπα ξυλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

opcorsa τι χρωμα εχεις εσυ?

εγω το "βυσμα" δυστυχεστατα εχω πρασινο, αν και ακουσα οτι αλλαζουν αυτα κατα την θητεια μας...

τεσπα , φαντασου συφανταρος με το ιδιο ι (ι1) ιδια ειδικοτητα, ιδιο ποστο στην μοναδα, ιδιο αριθμο σκοπιων/υπηρεσιων και του εδωσαν βυσινι... ΠΩΣ ΓΕΝΙΝ ΑΥΤΟ??????

πραγματικα δεν ξερω δεν μπορω ουτε να φανταστω...

αεροπορια νομιζω πανε πρασινο βυσινι πορτοκαλι μπλε λευκο.. καπως ετσι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου ηρθε χαρτι και εδωσα το παλιο και πηρα αλλο χρωμα

ναι ελπιζω να γινει και σε εμενα αυτο γιατι δεν λεει πρασινο, ειδικα αν ο αλλος με ιδια θητεια περνει αλλο χρωμα..

μαρεσει κατι πουστονεα που οταν απολυθηκαμε με κοροιδευαν γιατι ειχαν λευκο χαρτι ενω ηταν ι1 ... ελπιζω να ισχυει το γελα καλυτερα οποιος γελα τελευταιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...