Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αστον μαλλον δεν γνωριζει οτι σχεδον καθε χρονο γινεται απογραφη στους συνταξιουχους και αν εσυ δεν εχεις χαρτι να προσκομισεις να δω τι θα κανεις...ποσο ακομα αμα εισαι φανταρος και εισαι στου διαολου την μανα και χαρτι να εχεις πως θα το στειλεις? με περιστερι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι εννοεις φιλε μου?

 

Ειτε πατας ειτε οχι αν γραφεσε στα 6μηνα δεν σε διαγραφουν..

Δηλαδη εσυ τωρα σπουδαζεις μονο και μονο για να δικαιολογησεις την αναβολη?Γιατι ετσι οπως το γραφεις δεν ειμαι καν σιγουρος αν πολυ πατας και στην σχολη καθολου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη εσυ τωρα σπουδαζεις μονο και μονο για να δικαιολογησεις την αναβολη?Γιατι ετσι οπως το γραφεις δεν ειμαι καν σιγουρος αν πολυ πατας και στην σχολη καθολου.

αφου ειπε οτι παει ΠΑΝΕΠΗΣΤΗΜΙΟ τι δεν καταλαβες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη εσυ τωρα σπουδαζεις μονο και μονο για να δικαιολογησεις την αναβολη?Γιατι ετσι οπως το γραφεις δεν ειμαι καν σιγουρος αν πολυ πατας και στην σχολη καθολου.

ιστορικο αρχαιολογικο σπουδαζει 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα... μια ερωτηση μου ηρθε χαρτι για υγειονομικο (λόγω σχολης ) στο ΚΕΕΜ σπαρτης...τι φάσης? τι θα κανω στους ανεφοδιασμους ακριβως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέρα πενθους για τον στρατό, πέθανε ο παττακος, φαντάζομαι βρήκαν ευκαιρία οι αργοσχολοι καραβαναδες για να μπουρδολογουν υπέρ της χούντας...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια τι ηταν αυτο σημερα στη μαραθωνος, κατα τις 2100,  μπροστα μαυρο τζιπ? ασφαλιτικο, και απο πισω ακολουθουν τρεχοντας 15-20 ατομα με στρατιωτικα παραγγελματα. Το ειδαμε μια παρεα 5-6 ατομα και δεν πιστευαμε τι βλεπαμε :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...