Προς το περιεχόμενο

semi casual ανδρική χειμερινή ένδυση


Titus_Labienus_secondo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Ο Βαμβακούλας με τον Τσιαντακη και τον Χ'παναγή δε θα ναι ποτέ πασέ. Έχουν δικό τους σεξτιον στην ντουλάπα δίπλα στη ρώσικη ολόσωμη σινσιλά γούνα με το ασορτί καπέλο.

 

 

Τον Κωφίδη ξέχασες

 

6_27lezanta.jpg?0.78824047166558

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 103
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κακίες για τις μπότες ρε; :P τστστστς

Συμπληρώνουν ωραιότατα τα χειμερινά ροκ/μέταλ λουκ.

Και καλοκαιρινά, αρκεί να έχεις και την αντίστοιχη μηχανή και να μην πίνεις περιπτερόμπυρα σε παγκάκι :·$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγγνωμη μονο εμενα μου φαινεται φλωρικο να γυριζουν το παντελονι πανω απο τον αστραγαλο? και γενικα να ναι το παντελονι σωληνας πιο πολυ και απο τα γυναικεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ όλους για τις ιδέες. Προς το γούστο/στύλ της νενύας κλίνω. Θα βγω στα μαγαζιά μόλις πληρωθώ και βλέπουμε. Ενημερωτικά είμαι 24, αλλά βλέπω ότι οι συνομήλικοί μου πλέον ντύνονται πιο κομψά. Το μέταλ λούκ το χω αφήσει στο γυμνάσιο (όπως όλοι σχεδόν). Επίσης θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια αξιόλογη μάρκα για πουκάμισα, όχι τίποτα τόμμυ και ράλφ που είναι πανάκριβα (τιμή γύρω στα 50ε είναι καλά πιστεύω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θες να εχει καποιο λογοτυπο μαρκας? γιατι και στα συνοικιακα μαγαζακια της γειτονιας σου να πας πλεον θα βρεις πολυ ωραια πουκαμισα χωρις απαραιτητα να ειναι μαρκα max 20-25 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγγνωμη μονο εμενα μου φαινεται φλωρικο να γυριζουν το παντελονι πανω απο τον αστραγαλο? και γενικα να ναι το παντελονι σωληνας πιο πολυ και απο τα γυναικεια?

Είναι επιστροφη των έητις, πλάκα έχει. Θα το συνηθίσουμε.

 

Ο Σάββας Κωφίδης πάντα μου άρεσε, έχει κάτι αθώο προλεταριακό που με φτιάχνει. Και παιχταράς εννοείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ όλους για τις ιδέες. Προς το γούστο/στύλ της νενύας κλίνω. Θα βγω στα μαγαζιά μόλις πληρωθώ και βλέπουμε. Ενημερωτικά είμαι 24, αλλά βλέπω ότι οι συνομήλικοί μου πλέον ντύνονται πιο κομψά. Το μέταλ λούκ το χω αφήσει στο γυμνάσιο (όπως όλοι σχεδόν). Επίσης θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια αξιόλογη μάρκα για πουκάμισα, όχι τίποτα τόμμυ και ράλφ που είναι πανάκριβα (τιμή γύρω στα 50ε είναι καλά πιστεύω).

 

αν εισαι αθηνα περνα απο τη ραλφ λορεν στο εκπτωτικο χωριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ όλους για τις ιδέες. Προς το γούστο/στύλ της νενύας κλίνω. Θα βγω στα μαγαζιά μόλις πληρωθώ και βλέπουμε. Ενημερωτικά είμαι 24, αλλά βλέπω ότι οι συνομήλικοί μου πλέον ντύνονται πιο κομψά. Το μέταλ λούκ το χω αφήσει στο γυμνάσιο (όπως όλοι σχεδόν). Επίσης θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια αξιόλογη μάρκα για πουκάμισα, όχι τίποτα τόμμυ και ράλφ που είναι πανάκριβα (τιμή γύρω στα 50ε είναι καλά πιστεύω).

Takeshy kurosawa, ωραία ρούχα.κοίταξε τα, έχω κάψει καρδιές με αυτά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Κάποιο μέλος να προτείνει γαντάκι για χειμώνα;

 

Θέλω να'ναι λεπτό, ωστε να μπορώ να χρησιμοποιώ και τη φωτογραφική, δηλ να έχει αίσθηση αφής ως ένα σημείο, φυσικά.

 

Επίσης, να αντέχουν στο κρύο, διοτι αυτές οι λαλακίες της adidas που χω, ειναι σα φτυάρια, και προστασία μηδέν.

 

Κατι τέτοιο; http://www.extremepro.gr/camping-main/skines/skines-camping/details/16047/1796/odlo-fw16/odlo-intensity-gloves-black?vmcchk=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

https://www.thenorthface.com/shop/mens-accessories-gloves

 

ειχα τα etip και εχασα το αριστερο προχτες.! ΓιαΚρυο ελλαδας λογικα θα ειναι κομπλε αν θες πιο ζεστα παρε apex + etip

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα και λεπτο και μεγαλη αντοχη στο κρυο λιγο δυσκολο.

Παντως σειρα για χρηση οθονων αφης εχει η north face εκει θα κοιταγα

 

Μαργαρίτα, όλα έχουν κάνουν με τις στρώσεις-layers, τύπο και αριθμό που έχουν τα τυχον χειμερινά ρούχα! (παράδειγμα μπουφάν φίλου εξωπραγματικής τιμής, αλλα δε πιάνει στο μάτι οτι ειναι ζεστο-άλλη κουβέντα όμως-).

 

Οπότε δε μπορει να μην υπάρχουν λεπτά (και προφανώς ακριβά) γάντια ζεστά. Οπως ειπε ο φίλος τουλάχιστο για το δικο μας κρύο, δεν είμαστε και στην αλάσκα. Ολα θαρρώ πως έχουν να κάνουν με τα διαολοlayers

 

 

https://www.thenorthface.com/shop/mens-accessories-gloves

 

ειχα τα etip και εχασα το αριστερο προχτες.! ΓιαΚρυο ελλαδας λογικα θα ειναι κομπλε αν θες πιο ζεστα παρε apex + etip

 

Αυτά τα etip οπτικά τα θεωρώ λεπτά! είναι όντως έτσι όπως τα βλέπω; απο κίνηση χεριού; ναι ειδα οτι κάνουν για για οθονες αφής, τα ποδηλάτου μου είναι ακριβώς ετσι στα δάχτυλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μετα πας σε αυτα

https://www.thenorthface.com/shop/mens-accessories-gloves/mens-apex-etip-glove-2?variationId=JK3

 

εγω παντως με τα etip στην Εσθονια ημουν κομπλε. Οκ αν τα ειχα για καμποση ωρα εξω παγωνα αλλα εδω ειχε και -30! Με γαντια στην τσεπη ημουν κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ αμφότερους! ελπίζω να τα βρω για να τα δώ απο κοντα, μιας και βρήκα ενα eshop, αλλά κομοτηνή :(

 

http://v15.gr/?id=101090140200000108

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...