Προς το περιεχόμενο

[Tablet] Chuwi Hi8 Dual Boot (Windows/Android) 8 inch 2Gb/32Gb 1920X1200 - Τελική < €80 (με κουπόνι)


karasardelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια να ρωτισω εαν το παρεις με win8 για να εχεις το office 365 μπορεις να πας στα 10 ..; επισης ξερει κανεις εαν με τα 10 εχει office ..;


αα ξερει κανεις κανα κουπονι που να δουλευει....;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 505
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Η κάμερα από το 1 έως το 10 πόσο άθλια είναι;Δεν έχω διαβάσει και τα καλύτερα.Ειδικότερα η μπροστινή για skype παλεύεται καθόλου;

 

καμερα ξεχασε τη. γενικα συγκρινεται με κινητο φαση δεκαετιας και βαλε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μια ασχετη-σχετικη ερωτηση:

 

Εμενα γιατι δεν ανοιγει τον Browser για να παει σε activation webpage αλλα μου ανοιγει ενα νεο pop up window στο οποιο μου λεει να βαλω το email μου;;;;

 

Αρχικα το πρωτο pop up λεει enter your product key και εχει εναλλακτικη λυση (αντι να βαλω καποιο κλειδι) να κανω sign in με active account. Οταν προχωρησω, απλα μου εχει ενα πεδιο για να συμπληρωσω μειλ ή τηλεφωνο και απο κατω ενα υπεροχο, πανεμορφο, κατακοκκινο next :D Browser παντως δεν ανοιγει...

 

 

Mε windows 8.1 ή με 10 το πηρες;

Μηπως δεν ειχε συνδρομη το δικο σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε windows 8.1 ή με 10 το πηρες;

Μηπως δεν ειχε συνδρομη το δικο σου;

 

Βασικα το Λενοβο Μιιξ 3 εχω, απλα σκεφτηκα να σπαμαρω εδω που ηδη αρχισε η κουβεντα για τα 365 και τα κλειδια του. Γουιν 8.1 εχει αυτη τη στιγμη, αλλα δεν ξερω αν τα πηρε απο καποια αναβαθμιση (δλδ αν ηρθε με Γουιν 8) ή απο τηνα αρχη ηταν ετσι. Παντως εχει συνδρομη συμφωνα με τον Γερμανο απ' οπου το αγορασα. Απλα δεν το δουλεψα καθολου διοτι η χρηση που θα του κανω ειναι ελαχιστη και χθες αποφασισα να ασχοληθω μαζι του. Τοτε ειδα και το παραπανω ποστ για τα 365 και μου μπηκαν ιδεες :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Βασικα το Λενοβο Μιιξ 3 εχω, απλα σκεφτηκα να σπαμαρω εδω που ηδη αρχισε η κουβεντα για τα 365 και τα κλειδια του. Γουιν 8.1 εχει αυτη τη στιγμη, αλλα δεν ξερω αν τα πηρε απο καποια αναβαθμιση (δλδ αν ηρθε με Γουιν 8) ή απο τηνα αρχη ηταν ετσι. Παντως εχει συνδρομη συμφωνα με τον Γερμανο απ' οπου το αγορασα. Απλα δεν το δουλεψα καθολου διοτι η χρηση που θα του κανω ειναι ελαχιστη και χθες αποφασισα να ασχοληθω μαζι του. Τοτε ειδα και το παραπανω ποστ για τα 365 και μου μπηκαν ιδεες :D

 

Μπορει να εχει τον κωδικο στην συσκευασια του τοτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να εχει τον κωδικο στην συσκευασια του τοτε.

 

Στη συσκευασια δεν εχει κωδικο, απλα ενα αυτοκολλητο που λεει οτι "για περιορισμενο χρονικο διαστημα" περιλαμβανεται η ενεργοποιηση των 365.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα ! μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με το πως να παραγγειλω απο εξωτερικό - ebay εχω μια προπληρωμένη εθνικης και    paypal με συνδεδεμένη με debit εθνικης και τα δυο τιποτα .επειδή ειμαι εκτός θεματος κάποιος με pm ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αποτι ειδα και στο forum του gearbest που εδωσε απαντηση το gearbest στα sta win10 δεν υπαρχουν δεν ξερω στα win8.1 εαν τα δινει... 

μπορεις να μου πεις που υπαρχει το φορουμ του gearbest?

 

γενικα εχει παρει κανενος το ματι το νεο μοντελο? εκτος αλι εννοω

Επεξ/σία από kostass__
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια αλλο ρωταω εαν το παρω τωρα το ταμλετακι με τα windows 8.1 θα εχει μεσα το office 365 .... και εαν γνωριζει κανεις εαν το εχει και με τα win10

Λοιπον ακου, ειχα και εγω την ιδια απορια και ρωτησα την microsoft,    μου ειπανε οτι θα φτιαξεις εναν λογαριασμο ηλεκτρονικα οποτε και σε εργοστασιακες ρυθμισεις να το γυρισεις μην φοβασαι, θα τα ξανακατεβασεις απο το λογαριασμο σου στη microsoft, κλειδια και προγραμματα θα ειναι εκει και θα σε περιμενουν, απλα θα τα ξανακεβασεις. Ρωτα τους και εσυ αν θες.

 

Τωρα αν ρωτας, αν ταβλετ με 10αρια, περιλαμβανει τα office δεν ξερω, αν πας παντως απο 8 σε 10, και τα εχεις, δεν προκειται να τα χασεις.,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να μου πεις που υπαρχει το φορουμ του gearbest?

 

γενικα εχει παρει κανενος το ματι το νεο μοντελο? εκτος αλι εννοω

βασικα κοιτας τις ερωτησεις απαντησεις των χρηστων για το προιον που σε ενδιαφερει....το εχει στο κατω μερος της σελιδας περιγραφης του προιοντος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα κοιτας τις ερωτησεις απαντησεις των χρηστων για το προιον που σε ενδιαφερει....το εχει στο κατω μερος της σελιδας περιγραφης του προιοντος..

εννοεις τα σχολια κατω κατω στην σελιδα του ειδους.

οκ απλα επειδη ειπες φορουμ γιαυτο ρωτησα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...