Προς το περιεχόμενο

[Tablet] Chuwi Hi8 Dual Boot (Windows/Android) 8 inch 2Gb/32Gb 1920X1200 - Τελική < €80 (με κουπόνι)


karasardelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδες εχω παραγγειλει και γω απο gearbest to συγκεκριμενο tablet στις 30/10 και απο τοτε ακομα δε μου εχουν κανει processing.Εκανα τη παραγγελια μεσω paypal,αλλα δεν ειχα επαληθευσει την καρτα μου.Εκανα μετα απο 2 μερες verify την καρτα και ενω στο τραπεζικο μου λογαριασμο φαινεται οτι εχει γινει η πληρωμη(οπως και στο gearbest) στο paypal δεν υπαρχει καμια συναλλαγη.Εστειλα μηνυμα στο gearbest και μου ειπαν να περιμενω 3-10 μερες.Εχουν περασει 13-14 μερες και αυτοι δε μου απαντανε πλεον(εσβησαν και το help ticket μου).Παιζει να χασω τα χρηματα μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 505
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδες εχω παραγγειλει και γω απο gearbest to συγκεκριμενο tablet στις 30/10 και απο τοτε ακομα δε μου εχουν κανει processing.Εκανα τη παραγγελια μεσω paypal,αλλα δεν ειχα επαληθευσει την καρτα μου.Εκανα μετα απο 2 μερες verify την καρτα και ενω στο τραπεζικο μου λογαριασμο φαινεται οτι εχει γινει η πληρωμη(οπως και στο gearbest) στο paypal δεν υπαρχει καμια συναλλαγη.Εστειλα μηνυμα στο gearbest και μου ειπαν να περιμενω 3-10 μερες.Εχουν περασει 13-14 μερες και αυτοι δε μου απαντανε πλεον(εσβησαν και το help ticket μου).Παιζει να χασω τα χρηματα μου?

ποιο ταμπλετ παρηγγειλες?

το hi8 η το hi8 pro? (που ειναι presale)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι το έχουν αγοράσει από χώρο έχουν μείνει ευχαριστημένοι; Φτάνουν τα 32 gb; Πόσο χώρο ελεύθερο έχει όταν το ανοίξετε για πρώτη φορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω μπερδευτεί, ο επεξεργαστής σε τι ταχύτητες δουλεύει; Στα specs γράφουν 1.33,πιο κάτω σε μια φωτογραφία 2.16,σε screenshot από τα Windows 1.33 και σε screenshot από Android 2.16.Τελικα τι ισχύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώντας το χρήστη vdeseris, μεταφέρω εδώ την επισήμανσή του:
 
Chuwi HI8 Intel Z3736F Quad Core 8 Inch Dual Boot Tablet στα 62.85€ (από 83.80€) με χρήση του κωδικού έκπτωσης 35E9A1.

 

Ο κωδικός ισχύει και για άλλα προϊόντα, αναφέρω μόνο αυτό επειδή εδώ αυτό συζητείται (για όποιον ενδιαφέρεται).

 

Πηγή: http://www.insomnia.gr/topic/589087-banggood-%CE%BA%CF%89%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%82-%CE%AD%CE%BA%CF%80%CF%84%CF%89%CF%83%CE%B7%CF%82/

 

Σημείωση: αλλαγή πηγής, λόγω συγχώνευσης θεμάτων: http://www.insomnia.gr/topic/556115-megathread-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B5%CF%83-no-name-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B5%CE%B6%CE%B9%CE%B5%CF%82-tablets-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-smartphones-ver2-%CF%80%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B1%CF%81%CE%B5%CF%84%CE%B5-%CE%BC%CE%BF/page-63?do=findComment&comment=54416902

Επεξ/σία από thes
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι το έχουν αγοράσει από χώρο έχουν μείνει ευχαριστημένοι; Φτάνουν τα 32 gb; Πόσο χώρο ελεύθερο έχει όταν το ανοίξετε για πρώτη φορά;

out of the box εχει γυρω στα 7 το android και 14 τα win

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες εχω παραγγειλει και γω απο gearbest to συγκεκριμενο tablet στις 30/10 και απο τοτε ακομα δε μου εχουν κανει processing.Εκανα τη παραγγελια μεσω paypal,αλλα δεν ειχα επαληθευσει την καρτα μου.Εκανα μετα απο 2 μερες verify την καρτα και ενω στο τραπεζικο μου λογαριασμο φαινεται οτι εχει γινει η πληρωμη(οπως και στο gearbest) στο paypal δεν υπαρχει καμια συναλλαγη.Εστειλα μηνυμα στο gearbest και μου ειπαν να περιμενω 3-10 μερες.Εχουν περασει 13-14 μερες και αυτοι δε μου απαντανε πλεον(εσβησαν και το help ticket μου).Παιζει να χασω τα χρηματα μου?

Να χασεις χρηματα με paypal, ειναι παρα παρα πολυ δυσκολο.

Να ταλαιπωρηθεις στην διαδικασια με gearbest, ειναι αναμενομενο, αφου τελευταια εχει γεμισει το ιντερνετ με παραπονα μαζι τους.

Το περιεργο στην περιπτωση σου, ειναι που σου δειχνει η τρπεζα οτι εγινε συναλλαγη και το paypal δεν την "δειχνει"... για κοιτα το ξανα ανα ημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω εκανα αγορα χωρις verify την καρτα μου και εχει κολησει.Ποσο καιρο θα κανει για να κανω verify?γιατι ακομα δεν μου εχει ερ8ει η πληρωμη για το 1.5ε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω εκανα αγορα χωρις verify την καρτα μου και εχει κολησει.Ποσο καιρο θα κανει για να κανω verify?γιατι ακομα δεν μου εχει ερ8ει η πληρωμη για το 1.5ε...

 Στην Alpha bank που έκανα πρόσφατα verify στην κάρτα, μου έκανε 4 εργάσιμες! (αν και αυτοί από μέσα στην τράπεζα λένε για 2)  ** ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ άδικα μέσα και στο τέλος στην ενημέρωση στο βιβλιάριο σου πουν ότι ακόμα δεν λέει τίποτα, πρώτα να κάνεις ενημέρωση με την κάρτα σου από το μηχάνημα! Αν δεις εκεί το 1.5 ευρώ (που δυστυχώς εκεί δεν φαίνεται ο 4ψήφιος), τότε πας μέσα και στο λένε από το κομπιούτερ!

Γενικά έχει γίνει μπάχαλο με τις Ελληνικές τράπεζες και δυστυχώς όπως πάει το πράγμα θα γίνουν ακόμα χειρότερα!

Στο τέλος θα μας απομονώσουν όλοι από το εξωτερικό και στο τέλος θα επιτρέπονται μόνο αγορές από τα ... LIDL!  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώντας το χρήστη vdeseris, μεταφέρω εδώ την επισήμανσή του:

 

Chuwi HI8 Intel Z3736F Quad Core 8 Inch Dual Boot Tablet στα 62.85€ (από 83.80€) με χρήση του κωδικού έκπτωσης 35E9A1.

 

 

Γαμωτο δεν το εχει σε μαυρο; πολυ καλη η τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.banggood.com/CHUWI-VI10-3G-Intel-Z3735F-Quad-Core-10_6-Inch-Dual-OS-Tablet-p-975800.html

100$ για φτηνο

 

μετα δες teclast χ98

κλασικα θα πω πως βγαινουν και νεα με τα cherry trail.

αν και θεωρητικα ειναι καλυτερα ακομα ουτε dual εχουν βγει ουτε υπαρχει κανενα review.

 

 

να τονισω εδω οτι διαβασα οτι καποιος περιμενε απο την chuwi hi10 (το μεγαλο αδελφακι του hi8 pro)

και ο πωλητης του απαντησε οτι δεν το εστειλε η εταιρια για το review λογω προβληματος θερμοκρασιας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...