Προς το περιεχόμενο

[Tablet] Chuwi Hi8 Dual Boot (Windows/Android) 8 inch 2Gb/32Gb 1920X1200 - Τελική < €80 (με κουπόνι)


karasardelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 505
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καπαρώνεις την τιμή μέχρι να είναι διαθέσιμο το προιόν 

3-4 εργασιμες ημερες πριν την αποστολή θα χρεωθεις το ποσο 

 

εγω δεν παρακολουθώ τόσο πολύ κινεζομαγαζα.. εσεις που ασχολείστε.. θα ανέβει δηλαδή μετά την προπώληση αυτή η τιμή??

η ίσως μείνει και ίδια.. και βάλλουν και άλλα όπως dual boot?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν παρακολουθώ τόσο πολύ κινεζομαγαζα.. εσεις που ασχολείστε.. θα ανέβει δηλαδή μετά την προπώληση αυτή η τιμή??

η ίσως μείνει και ίδια.. και βάλλουν και άλλα όπως dual boot?

Λογικά ναι αφού ο ανταγωνισμός είναι στα +10 με +15€ , μπορεί και όχι αλλά να προσφέρει στα φορουμ μας (insomnia , myphone.gr κτλ) ένα κουπόνι έκπτωσης που πάλι θα βγαίνει τόσο 

 

Αυτό που θέλει να πετύχει λογικά το κατάστημα (Gearbest) είναι μια καλή τιμή για μεγάλο αριθμό τεμαχίων 

Δηλαδή αν έχει 1000τεμ προπαραγγελίες να δώσει αυτόν τον αριθμό +-100τεμ σαν παραγγελία  στην CHUWI και από πχ 75€/τεμ που θα το έπαιρνε να τα πάρει πχ 70€/τεμ. 

 

 

Edit

Απλά μη μπερδεύεστε το tablet του θέματος (dual boot) υπάρχει σε στοκ ΑΛΛΑ οι προηγούμενοι που ρωτάνε για προπαραγγελία αναφέρονται στην PRO έκδοση που είναι ΜΟΝΟ WIndows 10

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Edit

Απλά μη μπερδεύεστε το tablet του θέματος (dual boot) υπάρχει σε στοκ ΑΛΛΑ οι προηγούμενοι που ρωτάνε για προπαραγγελία αναφέρονται στην PRO έκδοση που είναι ΜΟΝΟ WIndows 10

καλα κανεις και το διευκρινιζεις και το τονιζεις αλλα οπως εχω γραψει και πιο πανω το ταμπελτ αναφερεται ως windows tablet αλλα ολοι μα ολοι λενε οτι το ταμπλετ θα ειναι dual os. και το επισημο leak της chuwi αναφερει dual os.

αναφερουν οπως και για το μεγαλυτερο μοντελο το hi10 οτι θα ερθει σαν αναβαθμιση η σαν flashαρισμα το android, ενω καποιοι αλλοι λενε οτι θα βγει κανονικα και με lollipop. τωρα τι να πιστεψεις κινεζια ειναι μην ξεχνιομαστε.

σε καθε περιτπωση καλα εκανες και το ανεφερες γιατι ετσι εμφανιζεται απλα για οσους θελουν να ξερουν θα ειναι dual.

και στην σελιδα τους εν τω μεταξυ μπερδεμενα τα λενε. μια αναφερουν windows tablet και μετα λενε android/windows tablet.

 

περιμενω απαντηση στο ticket ετσι κι αλλιως οπου μεταξυ αλλων ρωταω και τι γινεται με το λειτουργικο.

σαφως περιμενουμε νεοτερα και καλυτερα να μαθουμε σιγουρα πριν παραγγελει ο καθενας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλικη συμβουλη αφηστε της προπαραγγελιες στα κινεζικα δεν αγοραζουμε ποτε απο τα πρωτα πακετα συνηθως εχουν ελλατωματα κλπ.
Περιμεντε κανα μηνα λεω εγω ετσι και αλλιως θα εχει γινει χαμος οποτε day 1 θα τα παρουν ελαχιστοι στο κοσμο. οποτε στην ουσια θα περιμενετε 2 βδομαδες το περισσοτερο θελω να πιστευω.

Μια απορια επειδη το ψεινω και εγω για το tabletακι , ξερουμε τι γυαλι φοραει μπροστα; ειναι σαν gorila glass ή σπαει με το που το ακουμπησεις στο τραπεζι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι απαντανε στα tickets, εμενα τουλαχιστον μου απαντουν σχεδον σε μια μερα. στο τελευταιο αργησαν καμια 5-6 μερες και δικαιολογηθηκαν πως εκαναν κατι updates.

 

θεωρω πως ειναι ακυρο (με δικη μου ευθυνη γιατι εγω το ξεκινησα) να μιλαμε σε αυτο το θεμα για το νεο ταμπλετ. τελος παντων μου απαντησαν στο τικετ οτι ειναι προπαραγγελια (αυτο φαινεται πλεον) οτι εχουν ενημερωση για σκετα win10 μεχρι τωρα και πως θα μιλησουν με την εταιρια για το θεμα του αυθεντικου office.

τους απαντησα αμεσως να τους ρωτησουν αν προβλεπεται και αναβαθμιση για dual (win/android) απο την εταιρια σε καποια φαση και μου εστειλαν τωρα πως θα τους ρωτησουν και αυτο το θεμα και θα μου απαντησουν σε μερικες μερες. (?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως εκανα αλλαγη την παραγγελια σε http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_257495.html.

Λιγο ακριβοτερο αλλα πας καπως πιο σιγουρα και λιγο μεγαλυτερες ιντσες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο ακριβοτερο αλλα πας καπως πιο σιγουρα και λιγο μεγαλυτερες ιντσες

Δεν είναι 'λίγο' ακριβότερο αλλά για την ακρίβεια σχεδόν +50%. Παρόλα αυτά η μεγάλη διαφορά είναι ότι το δικό σου υποστηρίζει και 3G...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως ειχα πει θα ενημερωσω τι θα μου απαντουσαν στο ticket οι του gearbest.

εδω η απαντηση που μονο σιγουρο δεν με αφηνει

 

.......

I would be happy to answer your question.

 

The product will get double system in the future,please kindly install the 365office in app store.

.........

 

που θα πει τι?

θα γινει dual os σιγουρα?πες ναι...

περι office? 

προσωπικα θα περιμενω να βγει και να δουλευτει κιολας λιγο να δουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...