Προς το περιεχόμενο

Προσφορές σε φακούς (flashlights)


taxtax

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρατήρησα ανεξαρτήτου κουπονιού οτι ενας φακός που παρήγγειλα χθες ανέβηκε 3 δολλάρια απο 7.50 σε 10.50 περίπου ενω έλεγε οτι η προσφορά θα λήξει σε 3 ημέρες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

 

Αν παλι με το "κεντρικους δρομους" εννοουμε την Κηφισιας, οκ... προφανως εκει ΔΕΝ βγαινει κανεις με το ποδηλατο, ειναι τρελλα. Εθνικη οδο (εχω δει στον Κηφισσο ποδηλατες χωρις κρανος και θα τολμουσα να πω "χωρις ποδηλατο" αφου ηταν ετοιμο να διαλυθει) ειναι απλα ενας ωραιος τροπος για να γλιτωσει κανεις τις δυσκολιες της ζωης στη συγχρονη Ελλαδα.

 

 

 

 

 

Πάρα πολλοί βγαίνουν στην Κηφισίας.. και εγώ την χρησιμοποιώ πολλές φορές , στην κάθοδο δεν υπάρχει πρόβλημα στην άνοδο είναι επικίνδυνη .

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Πάρα πολλοί βγαίνουν στην Κηφισίας.. και εγώ την χρησιμοποιώ πολλές φορές , στην κάθοδο δεν υπάρχει πρόβλημα στην άνοδο είναι επικίνδυνη .

 

 

 

Μια περιοδο δουλευα κηφισιας στο υψος της κατεχακη.7-8 το πρωι με τα ποδηλατα  και να περνανε ολα τα κοκκινα μεσα στον χαμο απο αμαξια.Απορω μερικες φορες αν φταιει μετα ο αγουροξυπνημενος οδηγος ,τασεις αυτοκτονιας εχουν μερικοι?

 

offtopic αλλα το εφερε η συζητηση.Ας σβηστει αν χρειαστει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μια περιοδο δουλευα κηφισιας στο υψος της κατεχακη.7-8 το πρωι με τα ποδηλατα  και να περνανε ολα τα κοκκινα μεσα στον χαμο απο αμαξια.Απορω μερικες φορες αν φταιει μετα ο αγουροξυπνημενος οδηγος ,τασεις αυτοκτονιας εχουν μερικοι?

 

offtopic αλλα το εφερε η συζητηση.Ας σβηστει αν χρειαστει.

 

 

 

 

Ε μερικοί υπολογίζουν πως θα τους προσέξουν οι άλλοι και θα φρενάρουν..προσωπικά έχω περάσει κόκκινα αλλά όχι να κόψω τα διερχόμενα οχήματα για να περάσω .. προφανώς μερικά φανάρια δεν επιχειρείς σε καμία περίπτωση να τα περάσεις με κόκκινο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και δεν παίρνεις τις πράσινες επαναφορτιζόμενες του λιντλ που είναι φτηνές και απ'οτι λένε τα παιδιά κρατάνε μια χαρά.(και ενα καλό φορτιστή)

 

Είχα πάρει πιο παλιά επαναφορτιζόμενες απο τo lidl και μετα απο ενα χρόνο τις πέταξα γιατι είτε είχαν βγάλει υγρά, είτε δε φόρτιζαν πλέον...Μήπως άλλαξαν ποιότητα τώρα και δεν το ξέρω?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκπτωση Black Friday στο hkequipment:

 

http://www.hkequipment.net/dealoftheday.asp

 

Ακριβό το είδα το hkequipment σε είδη που έχουμε συζητήσει & θυμάμαι. Έχουν στο sale τους τον XTAR MC1 & τους Olight S15R & S30 (που έχουμε συζητήσει) σε αρκετά ακριβότερες τιμές ($: 8 / 35 / 30) από τo bg ($: 6 / 27 / 27 χωρίς κουπόνια). Για τις τιμές των ειδών του BF δεν γνωρίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει πιο παλιά επαναφορτιζόμενες απο τo lidl και μετα απο ενα χρόνο τις πέταξα γιατι είτε είχαν βγάλει υγρά, είτε δε φόρτιζαν πλέον...Μήπως άλλαξαν ποιότητα τώρα και δεν το ξέρω?

για τις πράσινες λεω...οχι για τις άπλες.

βέβαια μην συγκρίνουμε με eneloop υπάρχει μια διαφορα τιμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά από τις επαναφορτιζομενες του lidl για σοβαρές δουλειές. Έχω ένα συρτάρι από αυτές. Μικρός χρόνος ζωής κακή χωρητικότητα. Όλα τα χρώματα έχω πάρει. Μετά από μερικές φορτώσεις εκφορτισεις βραχυκυκλωνουν και πάνε για πέταμα.

Για φορτιστές 18650 18350 έχει αναφερθεί κάτι; Ψάχνω κάποιον που να κάνει και έλεγχο όχι μόνο φόρτιση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά από τις επαναφορτιζομενες του lidl για σοβαρές δουλειές. Έχω ένα συρτάρι από αυτές. Μικρός χρόνος ζωής κακή χωρητικότητα. Όλα τα χρώματα έχω πάρει. Μετά από μερικές φορτώσεις εκφορτισεις βραχυκυκλωνουν και πάνε για πέταμα.

Για φορτιστές 18650 18350 έχει αναφερθεί κάτι; Ψάχνω κάποιον που να κάνει και έλεγχο όχι μόνο φόρτιση.

 

Δες αυτούς τους δύο:

 

http://www.insomnia.gr/topic/583247-προσφορές-σε-φακούς-flashlights/?p=54417643

 

Xtar και Opus.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...