Προς το περιεχόμενο

Προσφορές σε φακούς (flashlights)


taxtax

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειν

 

 

ειναι διαφορετικα lumen ,ο s30 ειναι πιο φωτεινος και πιο μεγαλος.

 

εγω για τον S30 πηρα αυτην την μπαταρια απο banggood

 

http://www.banggood.com/NCR-3100mAH-18650-3_7-V-Lithium-Rechargeable-Battery-For-Panasonic-p-72905.html

 

που πιανει και το κουπονι στα 4.30 ευρω με πολλα πολλα Mah και επωνυμη panasonic με καλα λογια

Aν παρω αυτη την μπαταρια κανει για τον δικο μου s15R ;;

Θα εχω κανενα προβλημα;

Εχει ιδια τιμη με την αλλη που μου προτιναν αλλα αυτη ειναι πιο δυνατη

Αν μπαινει χωρις κανενα θεμα στον s15R να παρω αυτη να εχω καβα μια μπαταρια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν παρω αυτη την μπαταρια κανει για τον δικο μου s15R ;;

Θα εχω κανενα προβλημα;

Εχει ιδια τιμη με την αλλη που μου προτιναν αλλα αυτη ειναι πιο δυνατη

Αν μπαινει χωρις κανενα θεμα στον s15R να παρω αυτη να εχω καβα μια μπαταρια :)

 

Αυτη που ανεφερες ειναι 18650 , ο olight s15r παιρνει 14500 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω για τον S30 πηρα αυτην την μπαταρια απο banggood

 

http://www.banggood.com/NCR-3100mAH-18650-3_7-V-Lithium-Rechargeable-Battery-For-Panasonic-p-72905.html

 

που πιανει και το κουπονι στα 4.30 ευρω με πολλα πολλα Mah και επωνυμη panasonic με καλα λογια

 

Unprotected δεν είναι αυτή; Γιατί δεν προτίμησες protected?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ, παίζει.

 

Αν ξέρεις και τι διαφορές έχουν οι 2 παρακάτω...?

Nitecore MH20 CREE XM-L2 U2 1000LM

και

Olight S15R Baton CREE XM-L2 4Modes

 

θα με βοηθούσες πολύ?

Thanks

Μιλαμε για 2 πολυ διαφορετικους φακους. O mh20 ειναι κλασης ανωτερος σε θεμα φωτεινοτητας και φωτισμου σε σχεση με την αποσταση.Καποιος που ξερει τα "πρακτικα" , ας βοηθησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Unprotected δεν είναι αυτή; Γιατί δεν προτίμησες protected?

 

ειναι πιο φθηνη και η χρηση που θα κανω στον φακο ειναι πολυ τυπικη και μικρη και μακρυα απο θαλασσες κτλ που δεν δικαιολογει για μενα να παρω (προς το παρον) καποια protected + ο,τι ηθελα να ερθει γρηγορα και τα εξτρα λεφτα τα εβαλα στα ταχυδρομικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τους φακούς/μπαταρίες/φορτιστές που μας "έχωσε" ο taxtax, ξεχάσαμε & τον ΑΒ & τα ψώνια για το σπίτι!  :lol:

 

Απ' το GearBest μου είπαν ότι ο S30 δεν υπάρχει σε stock, αναμένεται στο τέλος της επόμενης βδομάδας. Τους έριξα για το γμτ άκυρο όλη την παραγγελία & ξαναψάχνω τώρα για protected & unprotected μπαταρίες.

 

Για φακούς πάω κατά bg μεριά, αλλά τον BLF A6 που μ' ενδιαφέρει ούτε αυτοί τον έχουν σε stock. Θα ξεπέσω μου φαίνεται κι εγώ στον Olight S15R & θα πάρω κανένα S30 που θα περιμένει πότε θα διαλέξω μπαταρία!  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι πιο φθηνη και η χρηση που θα κανω στον φακο ειναι πολυ τυπικη και μικρη και μακρυα απο θαλασσες κτλ που δεν δικαιολογει για μενα να παρω (προς το παρον) καποια protected + ο,τι ηθελα να ερθει γρηγορα και τα εξτρα λεφτα τα εβαλα στα ταχυδρομικα.

Παντως, κι επειδη δεν ειχα δει οτι ηταν unprotected, εγω την εκανα cancel μεσω του live chat. Eιχα θρονιαστει και λεω ποιος ξερει ποσο θα περιμενω.....σε 30 δευτερολεπτα μου απαντησε operator και μεσα σε 1 λεπτο συνολικα ακυρωθηκε η παραγγελια, και επειτα παρηγγειλα την ιδια σε protected. 

Ταπεινη μου αποψη, αν δεν εχει φυγει ακυρωσε την και πηγαινε σε protected

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...