Προς το περιεχόμενο

Capital controls στις ελληνικές τραπεζες


kathytherion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φυσικά. Αλλά δεν σε ξέρω, οπότε δεν σε εμπιστεύομαι με το ρευστό :Ρ

 

Αυτο δεν ειναι προβλημα. Κανεις το καρτελ, κανονιζεις συναντηση, και σκοτωνεις τον αλλον για να μεινεις μονος σου.

Problem solved :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω όλες τις παρουσιάσεις και παρατηρώ μια μούγκα για τις ηλεκτρονικές συναλλαγές εξωτερικού (eBay etc)

 

Ναι, λένε αγορές στο εξωτερικό μπορείς να κάνεις, αλλά δεν αναφέρονται αν είναι μόνο για retail ή και για ηλεκτρονικά καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο gearbest που δοκίμασα κατευθείαν απο πειραιώς (όχι paypal) τρώω άκυρα. Δοκίμασε κανείς άλλος/είχε καμια τύχη;

REQUEST χχχχχχχ VALUE -1 OF FIELD ORDER.COUNTRYCODE IS NOT A VALID COUNTRYCODE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απο gearbest που δοκίμασα κατευθείαν απο πειραιώς (όχι paypal) τρώω άκυρα. Δοκίμασε κανείς άλλος/είχε καμια τύχη;

 

REQUEST χχχχχχχ VALUE -1 OF FIELD ORDER.COUNTRYCODE IS NOT A VALID COUNTRYCODE

δοκιμασα ξενοδοχειο και τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω , επειδή επείγει τελικά γίνεται κάποιος που μένει στο εξωτερικό να στείλει λεφτά στο δικό μου paypal ?? γιατί στις αρχές κάπου είχα διαβάσει ότι ούτε αυτό δεν γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο gearbest που δοκίμασα κατευθείαν απο πειραιώς (όχι paypal) τρώω άκυρα. Δοκίμασε κανείς άλλος/είχε καμια τύχη;

 

REQUEST χχχχχχχ VALUE -1 OF FIELD ORDER.COUNTRYCODE IS NOT A VALID COUNTRYCODE

 

 

Ωραία πράγματα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τώρα δοκίμασα για ένα seedhost που έχω απευθείας με κάρτα, έφαγα άκυρο. Και κάτι από το amazon που ήθελα άκυρο με την κάρτα. Και από ebay.co.uk πάλι άκυρο μέσω paypal. Ξέρει κανείς πότε θα μπορέσουμε να κάνουμε αγορές τέτοιου είδους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τώρα δοκίμασα για ένα seedhost που έχω απευθείας με κάρτα, έφαγα άκυρο. Και κάτι από το amazon που ήθελα άκυρο με την κάρτα. Και από ebay.co.uk πάλι άκυρο μέσω paypal. Ξέρει κανείς πότε θα μπορέσουμε να κάνουμε αγορές τέτοιου είδους;

 

Έστω ας βάλλουν όριο 100 ευρώ το μήνα αλλά πρέπει να ανοίξουν οι αγορές από το εξωτερικό ειδικά για αυτούς που πρέπει να πληρώσουν hosters κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστω ας βάλλουν όριο 100 ευρώ το μήνα αλλά πρέπει να ανοίξουν οι αγορές από το εξωτερικό ειδικά για αυτούς που πρέπει να πληρώσουν hosters κλπ.

 Υπαρχει πολυς κοσμος που εχει 'κρεμαστει' στη δουλεια του, δεν μπορει να δουλεψει, του λειπουν υλικα, εξαρτηματα κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 Υπαρχει πολυς κοσμος που εχει 'κρεμαστει' στη δουλεια του, δεν μπορει να δουλεψει, του λειπουν υλικα, εξαρτηματα κλπ

αυτοι ειναι αλλη κατηγορια και θα εχουν διαφορετικη αντιμετωπιση απο τους πολιτες. Αυτοι θα εχουν πιο γρηγορα λυση απο οτι εμεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...