Προς το περιεχόμενο

Capital controls στις ελληνικές τραπεζες


kathytherion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε δε πα να γίνει η οθόνη του κινητού μου σαν να έχει περάσει απο 100αρι γυαλόχαρτο αλλά ευρώ δεν θα δώσω σε public και τέτοια μαγαζιά (ιδικά public με τέτοια εξυπηρέτηση).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10. Μπορώ να χρησιμοποιήσω την πιστωτική, χρεωστική ή/και προπληρωμένη μου κάρτα για να κάνω αγορές στο internet;
ΝΑΙ, εφόσον τα ηλεκτρονικά καταστήματα τηρούν λογαριασμό σε τράπεζα που λειτουργεί στην Ελλάδα.
Αντίθετα, δεν επιτρέπεται η χρήση καρτών εάν τα ηλεκτρονικά καταστήματα τηρούν λογαριασμό σε τράπεζα του εξωτερικού.

Και η μ@λακία πάει σύννεφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' τη μια το καταλαβαίνω όλο αυτό, απ' την άλλη βάλε ρε φίλε έστω capital control ανά μήνα αντί ανά μέρα, αντί να το απαγορεύεις. Δεν βρίσκεις τα πάντα από Ελλάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 12€ το seed host και 10€ το ανταλλακτικό για το lumia 520. Ούτε λεπτό δεν σε αφήνει να βγάλεις έξω. Ήμαρτον!

 

Εχουμε γινει η Βορεια Κορεα της ΕΕ.

Με τις υγειες μας.

Φταινε ολοι. ΕΚΤ-Γερμανικη Ευρωζωνη-ελληνικες κυβερνησεις που μας εφτασαν σε αυτα τα χάλια.

:(

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε γινει η Βορεια Κορεα της ΕΕ.

Με τις υγειες μας.

Φταινε ολοι. ΕΚΤ-Γερμανικη Ευρωζωνη-ελληνικες κυβερνησεις που μας εφτασαν σε αυτα τα χάλια.

:(

Όλοι φταίνε εκτός από εμάς.

Πάντα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε δε πα να γίνει η οθόνη του κινητού μου σαν να έχει περάσει απο 100αρι γυαλόχαρτο αλλά ευρώ δεν θα δώσω σε public και τέτοια μαγαζιά (ιδικά public με τέτοια εξυπηρέτηση).

Γιατί έτσι με τα public; Από άποψη εξυπηρέτησης το θεωρώ από τα καλά μαγαζιά! Από τιμές οκ, αν δεν είναι σε προσφορά κάτι συνήθως είναι αρκετά ακριβά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10. Μπορώ να χρησιμοποιήσω την πιστωτική, χρεωστική ή/και προπληρωμένη μου κάρτα για να κάνω αγορές στο internet;

ΝΑΙ, εφόσον τα ηλεκτρονικά καταστήματα τηρούν λογαριασμό σε τράπεζα που λειτουργεί στην Ελλάδα.

Αντίθετα, δεν επιτρέπεται η χρήση καρτών εάν τα ηλεκτρονικά καταστήματα τηρούν λογαριασμό σε τράπεζα του εξωτερικού.

 

Και η μ@λακία πάει σύννεφο.

 

Τους αγωνες ποδοσφαιρου που παιζονται στο εξωτερικο θα τους βλεπουμε ή απαγορευονται και αυτοι?

Τι τραγικα πραγματα ειναι αυτα, απομονωση στυλ Βορειας Κορεας, το 2015!!  :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τους αγωνες ποδοσφαιρου που παιζονται στο εξωτερικο θα τους βλεπουμε ή απαγορευονται και αυτοι?

Τι τραγικα πραγματα ειναι αυτα, απομονωση στυλ Βορειας Κορεας, το 2015!!  :eek:

το ξανα λεμε! Το κανουν για να μενουν τα λεφτα  εντος ελλαδας μπας και ανακαμψει η οικονομια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε παρει ειδηση οτι οι τιμες στα προιοντα αυξανουν;

Λογω της ολοκληρωτικης απαγορευσης των εισαγωγων.

Το φοβομουν κι εγω αυτο. Που εχουν αυξηθει ομως οι τιμες ? Για να ξερω να μην παιρνω απο τα αντιστοιχα προιοντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' τη μια το καταλαβαίνω όλο αυτό, απ' την άλλη βάλε ρε φίλε έστω capital control ανά μήνα αντί ανά μέρα, αντί να το απαγορεύεις. Δεν βρίσκεις τα πάντα από Ελλάδα.

 

Δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει αυτό που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φοβομουν κι εγω αυτο. Που εχουν αυξηθει ομως οι τιμες ? Για να ξερω να μην παιρνω απο τα αντιστοιχα προιοντα...

 

 

http://e-prices.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...