Προς το περιεχόμενο

Intenso 500GB Usb 3 29.00 [ΤΕΛΟΣ]


VonLoutsos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρκετά προβλήματα. Παρέλαβα σήμερα, τον έβαλα πριν λίγη ώρα πάνω, σε usb 2.0 δεν αναγνωρίζεται καν και παραμένει κολλημένο

το sentinel, σε usb 3.0 αναγνωρίζεται με 0Β χώρο και δε μου επιτρέπουν τα windows να κάνω διαμόρφωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά προβλήματα. Παρέλαβα σήμερα, τον έβαλα πριν λίγη ώρα πάνω, σε usb 2.0 δεν αναγνωρίζεται καν και παραμένει κολλημένο

το sentinel, σε usb 3.0 αναγνωρίζεται με 0Β χώρο και δε μου επιτρέπουν τα windows να κάνω διαμόρφωση...

Πιο πανω εχει αναφερθεί καποια ασυμβατοτητα με το sentinel, καποιοι που το ξυλωσαν το πρόγραμμα αυτό, τους δουλεψε κανονικα ο δισκος μετα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το sentinel δημιουργει το προβλημα.Δεν εχει προβλημα ο δισκος.

Το sentinel δημιουργεί πρόβλημα αλλά και ο δίσκος ή η θήκη του είναι προβληματικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιο bug ειναι.3 μερες εχω τον δισκο και του εβγαλα το ζουμι.Δουλευει σε ps3 xbox 360 στο pc αριστα.περασε ολα τεστ απο sentinel και απο το επισημο διαγνωστικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

75mb/s δεν είναι λίγα για usb3.0?

 

Αναλογα το μοντελο δισκου (πολυ πιθανον 5700-5900RPM) και φυσικα τον USB 3.0 controller που εχει η θηκη. Η Intenso γενικα δεν ειναι απο τις καλες εταιρειες στον χωρο αν και φανταζομαι πως για δισκο θα χρησιμοποιει ειτε WD ειτε Samsung/Seagate..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Τον πήρα σήμερα μεταχειρισμένο/καινούριο από παιδί. 

Μου κάνει και εμένα τα ίδια με το hd sentinel. Με το hd tune, τα ίδια επίσης.Λαγκάρει όλο το σύστημα.

 

Αν δεν ανοίξω κάποιο από τα 2 προγράμματα, τρέχει κανονικά. Σε usb 3.0 σταθερή ταχύτητα αντιγραφής τα 106mb.

 

Λύση υπάρχει για το θέμα με τα διαγνωστικά προγράμματα ή να τον πάω πίσω; Σε όλους τα ίδια γίνονται;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον πήρα σήμερα μεταχειρισμένο/καινούριο από παιδί. 

Μου κάνει και εμένα τα ίδια με το hd sentinel. Με το hd tune, τα ίδια επίσης.Λαγκάρει όλο το σύστημα.

 

Αν δεν ανοίξω κάποιο από τα 2 προγράμματα, τρέχει κανονικά. Σε usb 3.0 σταθερή ταχύτητα αντιγραφής τα 106mb.

 

Λύση υπάρχει για το θέμα με τα διαγνωστικά προγράμματα ή να τον πάω πίσω; Σε όλους τα ίδια γίνονται;

Αν σου παρουσιαζει θεματακια ο εν λογω σκληρος και ειναι και μεσα στην εγγυηση,εφυγες για αλλαγη/πιστωτικο.Ισως και το παιδι για αυτο τον λογο να τον πουλησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε εννοείται πως θα τον πάω πίσω. Άλλωστε στα 200 μέτρα από την σχολή είναι το πάμπλικ.

Το θέμα είναι το εξής. Τον αλλάζω συνεχώς μέχρι να πέσω σε νορμαλ κομμάτι ή είναι προβληματική όλη η σειρά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...