Προς το περιεχόμενο

Intenso 500GB Usb 3 29.00 [ΤΕΛΟΣ]


VonLoutsos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν υπάρχει λόγος για καυγάδες.Όλα τα πράγματα έχουν ίσες πιθανότητες να βρεθούν ελαττωματικά ή να χαλάσουν στην πορεία. Αν κάποιος ξέρει κάτι που θα το αγοράσει και είναι σίγουρος ότι δεν θα χαλάσει ποτέ να το πει να το πάρουμε και εμείς.

 

Η δική μου ολιγοήμερη εμπειρία είναι πολύ καλή.Από χθες του πέρασα πολύ υλικό. Ολόκληρο bdfolder 45GB κάνει 7' να το πάρει (με ταχύτητα μεταφοράς από 90MBps-125MBps. Δοκίμασα και extract bdfolder ανάλογου μεγέθους (40GB) και πρέπει να έκανε 11'. Σαν αγορά δεν το μετάνιωσα αν και εδώ και πολύ καιρό προτιμώ μεγέθοι 2-3ΤΒ.Αλλά από την μια έχω ελάχιστους εξωτερικούς, ήταν και το -10%, άρα δεν το σκέφτηκα για 26Ε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο manual πάντως αναφέρει το παρακάτω:

Power supply under USB 2.0: If your USB 3.0 hard disc is not recognized on your PC with a USB 2.0 connection, this could probably be caused by the power supply. In this case, please connect an USB hub with an external power supply.

 

Πιθανά σε όσους δεν παίζει σε usb2, το πρόβλημα να οφείλεται στο ρεύμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και επειδη μερικοι ειστε αντε μην πω....ΤΟΝ παραγγειλα και ειναι ηδη στο καταστημα ο δικος αλλα ΔΕΝ προκειται να παω να τον παρω.

Οποιος στειλει πρωτος μηνυμα ας παει να τον παρει αυριο ( δινω αριθμο παραγγελιας).

 

Για θεσσαλονικη παιδια Cosmos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτά που διαβάζω χαίρομαι που δεν τον έκανα παραγγελία.

 

 

και επειδη μερικοι ειστε αντε μην πω....ΤΟΝ παραγγειλα και ειναι ηδη στο καταστημα 

 

:confused:

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει λόγος για καυγάδες.Όλα τα πράγματα έχουν ίσες πιθανότητες να βρεθούν ελαττωματικά ή να χαλάσουν στην πορεία. Αν κάποιος ξέρει κάτι που θα το αγοράσει και είναι σίγουρος ότι δεν θα χαλάσει ποτέ να το πει να το πάρουμε και εμείς.

 

Για ισες πιθανοτητες δεν θα το ελεγα. Αλλη πιθανοτητα θα εχει να χαλασει ενα ποιοτικο προιον και αλλη ενα πιο "κινεζικο". Το σιγουρο βεβαια ειναι οτι και τα δυο εχουν καποια πιθανοτητα αστοχιας υλικου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το κάνετε όπως το ποστ 32  και το ανοίξετε όμορφα το καπάκι, μετά μπορεί να χρησιμοποιηθεί ξανά αν βάλετε κάποιον άλλον δίσκο που έχετε! Έβγαλα από το laptop μου τον παλιό σκληρό που είχε κατεστραμμένους τομείς, και τους έκανα αλλαγή με του intenso και όλα ρολόι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μολις παρελαβα ,μια χαρα δουλευει ο δισκος ,πρασινο λαμπακι εχει αναμενο σε usb2 , usb3 δεν εχω ,ολα οκ  :)

 

edit τελικα τα εχει τα προβληματα ο δισκος ,σε sata2 δε μου δουλευει καθολου ,δεν ανταποκρινετε μου γραφει σε win10 ,στο tablet με sata3 δουλευει μια χαρα, αρα μαπα το καρπουζι ,τωρα να το παω πισω η οχι?

Επεξ/σία από arma1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις παρελαβα ,μια χαρα δουλευει ο δισκος ,πρασινο λαμπακι εχει αναμενο σε usb2 , usb3 δεν εχω ,ολα οκ  :)

 

edit τελικα τα εχει τα προβληματα ο δισκος ,σε sata2 δε μου δουλευει καθολου ,δεν ανταποκρινετε μου γραφει σε win10 ,στο tablet με sata3 δουλευει μια χαρα, αρα μαπα το καρπουζι ,τωρα να το παω πισω η οχι?

Οταν μιλαει ο παλιος....γιαυτο δεν πηγα να τον παρω και γιαυτο τον εδωσα αλλου τον κωδικο παραγγελιας. Δεν θα τρεχω πανω κατω στο cosmos για αλλαγη στην αλλαγη να φαω αλλα 30 ευρω σε βενζινη....φιλε να το πας πισω και παρε κατι αλλο αν δεν εχει τον ιδιο.

καλη δυναμη !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν μιλαει ο παλιος....γιαυτο δεν πηγα να τον παρω και γιαυτο τον εδωσα αλλου τον κωδικο παραγγελιας. Δεν θα τρεχω πανω κατω στο cosmos για αλλαγη στην αλλαγη να φαω αλλα 30 ευρω σε βενζινη....φιλε να το πας πισω και παρε κατι αλλο αν δεν εχει τον ιδιο.

καλη δυναμη !

α ρε παλιε ,χρονια μπροστα εισαι ,τεσπα ,υπαρχει καταστημα διπλα μου, τι αλλο να παρω? ισως να μην τον παρουν πισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...