Προς το περιεχόμενο

Intenso 500GB Usb 3 29.00 [ΤΕΛΟΣ]


VonLoutsos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

α ρε παλιε ,χρονια μπροστα εισαι ,τεσπα ,υπαρχει καταστημα διπλα μου, τι αλλο να παρω? ισως να μην τον παρουν πισω

ξερεις ποσα χρονια ειμαι εδω μεσα ; δεν θες να μαθεις :)

 

Θα στο παρουν πισω ρε συ ενταξει χαλαρωσε..πηγαινε τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις παρελαβα ,μια χαρα δουλευει ο δισκος ,πρασινο λαμπακι εχει αναμενο σε usb2 , usb3 δεν εχω ,ολα οκ  :)

 

edit τελικα τα εχει τα προβληματα ο δισκος ,σε sata2 δε μου δουλευει καθολου ,δεν ανταποκρινετε μου γραφει σε win10 ,στο tablet με sata3 δουλευει μια χαρα, αρα μαπα το καρπουζι ,τωρα να το παω πισω η οχι?

Οταν τον βαζεις πανω στο pc, μηπως τρεχει καποιο διαγνωστικο προγραμμα πχ το hard disk sentinel?

Αυτο που προσεξα οταν βαζεις τον δισκο στον υπολογιστη, και τρεχει την ιδια ωρα το hard disk sentinel κανει κατι κουλα ο δισκος.Αν κλεισεις το hard disk sentinel ο δισκος δουλευει αψογα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν τον βαζεις πανω στο pc, μηπως τρεχει καποιο διαγνωστικο προγραμμα πχ το hard disk sentinel?

Αυτο που προσεξα οταν βαζεις τον δισκο στον υπολογιστη, και τρεχει την ιδια ωρα το hard disk sentinel κανει κατι κουλα ο δισκος.Αν κλεισεις το hard disk sentinel ο δισκος δουλευει αψογα.

λες να ειναι αυτο φιλε? εκανα reboot ,δεν ετρεξα τον sentinel και δουλευει οντως μια χαρα ,για να δουμε, θα το παρακολουθησω ,ευχαριστω.

ξερεις ποσα χρονια ειμαι εδω μεσα ; δεν θες να μαθεις :)

 

Θα στο παρουν πισω ρε συ ενταξει χαλαρωσε..πηγαινε τωρα.

οχι φιλε, μη μου λες ποσα χρονια εχεις εδω μεσα γιατι θα τρομαξω  :o

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φιλε μου αυτο ειναι.Τρωει σκαλωμα οταν δουλευει το hard disk sentinel.

Τσεκαρισμενο απο πολλες μεριες.Ο δικος μου τον περασα απο seatools for windows (seagate εχει μεσα) και περασε ολα τα τεστ.

Τον εχω και δουλευει απο το μεσημερι αψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φιλε μου αυτο ειναι.Τρωει σκαλωμα οταν δουλευει το hard disk sentinel.

Τσεκαρισμενο απο πολλες μεριες.Ο δικος μου τον περασα απο seatools for windows (seagate εχει μεσα) και περασε ολα τα τεστ.

Τον εχω και δουλευει απο το μεσημερι αψογα.

μαλιστα, ωραιος ,ο δικος μου τι δισκο εχει μεσα? πως θα το δω? ολα ιδια ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λες να ειναι αυτο φιλε? εκανα reboot ,δεν ετρεξα τον sentinel και δουλευει οντως μια χαρα ,για να δουμε, θα το παρακολουθησω ,ευχαριστω.

οχι φιλε, μη μου λες ποσα χρονια εχεις εδω μεσα γιατι θα τρομαξω  :o

θα τρομαξεις γιατι εισαι και μικρουλης :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα τρομαξεις γιατι εισαι και μικρουλης :)

ευχαριστω πολυ για το κοπλιμεντο ,κατσε να φωναξω την γυναικα μου και τα παιδια μου γιατι με φωναζουν συνεχεια γέρο  :-D

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ για το κοπλιμεντο ,κατσε να φωναξω την γυναικα μου και τα παιδια μου γιατι με φωναζουν συνεχεια γέρο  :-D

χαχα απο τωρα ; Δηλαδη στα 60 τι θα σε λενε ;;;; χχααχχαχα  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα. Ταχύτητες περίπου 70-75mb/s εγγραφή αλλά μπλέ λαμπάκι. Στην αρχή έβγαλε και σφάλμα εγκατάστασης driver. Υπάρχει περίπτωση να μην παίζει σε usb3;  (Σε usb3 θύρα τον έχω αλλα δεν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...