Προς το περιεχόμενο

Αυξημένες οι επίσημες τιμές των iPhone 6s και iPhone 6s Plus στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφου υπαρχουν ανθρωποι οι οποιοι θα παρακαλανε να τα αγορασουν ακομα και στα € 3000 τι συζηταμε? Οποιος νομιζει πως δεν μπορει να ζησει χωρις το νεο μηλο, ας παει να τα αγορασει. Εμεις οι υπολοιποι, θα αγορασουμε οτι μας συμφερει καλυτερα, ο καθενας αναλογα με τις αναγκες του. Η τιμη του για εμενα προσωπικα ειναι τραγικη, αλλα οταν υπαρχει ζητηση, αυτα γινονται. Ας μην ξεχναμε πως καποτε εδω σχεδον ολοι αγοραζαν μανιωδως ακινητα και οι τιμες ειχαν ξεφυγει εντελως...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανάκριβα σαν σκέτες συσκευές και εκτός τόπου και χρόνου στην υφεσιακη Ελλάδα.

Στο εξωτερικό όμως που το τσιμπάς με 100-200 δολάρια σε unlimited data plan είναι μονόδρομος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ι see a fun fan here...

καμια εταιρια δεν ειναι φιλανθρωπικη αλλα το να σε κοροιδευουν σε τοσο μεγαλο βαθμο και να τους υποστηριζει κανεις ή να κατηγορα καποιον για μια συγκριση με ξεπερνα

εσυ το βρηκες...ουδεποτε ειχα προιον apple 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ το βρηκες...ουδεποτε ειχα προιον apple 

ε τοτε πως γινεται να αξιολογας μια εταιρια με ετσι σχολιασμο ,εγω ειχα αρκετα και την εγκαταλειψα ,απο ipad 1 μεχρι το air και mac mini αλλα την εγκαταλειψα οταν αντιληφθηκα οτι μπορω να αναβαθμιζω ποιο οικονομικα και με περισοτερες δυνατοτητες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχοντας το 6+ στα 16gb, περναω στο 6S+ στα 64gb... αν δεν το δωσω δωρακι το 6+ θα το πουλησω ενα 600αρι και θα δωσω αλλα 400...fair enough για τα δεδομενα μου...

ειναι το καλυτερο κινητο που εχω συνανατησει (και σαν 2ο παντα εχω ενα android - LG G3 - Nexus 5 klp).

Απροβληματιστο σε ΟΛΑ του

Οχι οτι θα με χαλουσε να εχει και 200 λιγοτερα, αλλα τι να κανεις! that's life..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε ένας δεν είδε ή διάβασε την ανακοίνωση της Apple οτι οι τιμές θα παραμείνουν ίδιες? Δεν μπορεί κάποιος να καταλάβει οτι η τιμολογιακή απόφαση για καπέλο είναι της εγχώριας εισαγωγικής εταιρείας? Παραμένει πολύ ακριβό, αλλά είναι το flagship με την μικρότερη μεταπωλητική "χασούρα". Η ετιαρεία κρατάει την τιμή της σταθερή για ένα χρόνο και εγγυάται τουλάχιστον 3-4 update. Κάντε την αναγωγή στη Sammy και ελάτε να πειτε που είναι οι τιμές της και που είναι τα update της. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχοντας το 6+ στα 16gb, περναω στο 6S+ στα 64gb... αν δεν το δωσω δωρακι το 6+ θα το πουλησω ενα 600αρι και θα δωσω αλλα 400...fair enough για τα δεδομενα μου...

ειναι το καλυτερο κινητο που εχω συνανατησει (και σαν 2ο παντα εχω ενα android - LG G3 - Nexus 5 klp).

Απροβληματιστο σε ΟΛΑ του

Οχι οτι θα με χαλουσε να εχει και 200 λιγοτερα, αλλα τι να κανεις! that's life..

Σαν δεύτερο κινητό έχεις το G3??? Και πως τα κουβαλάς?  Έχεις και μία τσάντα μαζί σου στο μέγεθος σαν αυτές των γυναικών να φανταστώ? Μένω άφωνος.. Αυτά ακούω και σκέφτομαι πόσο δύσκολη έχουμε κάνει την καθημερινότητα μας με πράγματα που νομίζουμε πως μας είναι απαραίτητα. Έχουμε περάσει στο άλλο άκρο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχοντας το 6+ στα 16gb, περναω στο 6S+ στα 64gb... αν δεν το δωσω δωρακι το 6+ θα το πουλησω ενα 600αρι και θα δωσω αλλα 400...fair enough για τα δεδομενα μου...

ειναι το καλυτερο κινητο που εχω συνανατησει (και σαν 2ο παντα εχω ενα android - LG G3 - Nexus 5 klp).

Απροβληματιστο σε ΟΛΑ του

Οχι οτι θα με χαλουσε να εχει και 200 λιγοτερα, αλλα τι να κανεις! that's life..

Το καλυτερο κινητο που εχεις συναντησει και το πουλας σε λιγοτερο απο ενα χρονο...Κατι δεν στεκει με το παραπανω.

 

Επεισης τα +400ευρω(600εχει το Iphone 6 τωρα και 430 το G4) το Fair enough παλι που το ειδες για τα δεδομενα σου????

 

Αν δεν ειχες χρηματικο θεμα δεν θα αγοραζες εξ αρχης μοντελο ανω των 16Gb????

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που όταν σκας 8 κατοσταρικα για ενα κινητό ειναι φυσικό, ενό όραν τα σκάς για ενα λαπτοπ πχ σε κοιτανε σαν εξωγήινο είναι ανεπανάληπτο.

  • Like 27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να το ξαναπω .. ειχα μακιντος τον πρωτο kai 2 macbook επειτα ειχα iphone to πρωτο και τα 3,3s,4,4ς,5,6 ολα δηλαδη και ipad retina ..οκ η apple καταλαβαινω ειναι εταιρια σοφτγουεαρ και ντηζαιν αλλα.. οσο τα χρησιμοποιεις καταλαβαινεις οτι τα pc και τα linux(android) ειναι τελικα πιο ευκολα πιο φτηνα και με περισσοτερες δυνατοτητες .. δηλαδη επειδη η apple exei δυνατο marketing πρεπει να με πεισει οτι διπυρηνο με επιδοσεις μισες (3dmark physics μονο αυτο ισχυει) απο ενα snapdragon με καμερα 12 μπ και 720p αναλυση ! εχει 900 ευρω δεν ειναι λογικο .. δεν ειναι καθολου λογικο .. ΕΚΤΟΣ και αν κανει κατι που δε κανουν τα αλλα.. συγνωμη το αντιθετο συμβαινει τα αλλα κανουν πιο πολλα

περαν αυτου ωραιο και καλο το 6 το πληρωσαμε και αυτο για τη γυναικα μεχρι που δεν αντεξε να μενει απο μπαταρια μπηκε και μεσα το πλαινο με μια πτωσουλα λες και ηταν απο χαρτι και τωρα παιζει και αυτη αντροιντ    

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...