Προς το περιεχόμενο

Αυξημένες οι επίσημες τιμές των iPhone 6s και iPhone 6s Plus στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Πάντα θα υπάρχει δικαιολογία. Κάτι τέτοια έλεγαν και τότε που τσάκιζε σαν χαρτόνι στην κωλότσεπη. Τα ίδια και τότε που δεν έπιανε σήμα.

 

Έχεις δει πολλά στραβά iphone 6 & plus στα τόσα που κυκλοφορούν έξω??? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 315
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Έχεις δει πολλά στραβά iphone 6 & plus στα τόσα που κυκλοφορούν έξω??? :P

 

Όχι γιατί τα προσέχουν σαν κόρη οφθαλμού τόσο που έχει τσούξει για να τα αγοράσουν. :P

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας επεξεργαστής με περισσότερους πυρήνες από κάποιον άλλο, τρέχει καλύτερα benchmarks που είναι φτιαγμένα για να εκμεταλλεύονται πολλούς πυρήνες.

Βέβαια πρέπει να είσαι ψαγμένος πολύ και να ξέρεις από καταχωρητές και data bus για να βγάλεις αυτό το συμπέρασμα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι 36 και στηνω υπολογιστες. Ειμαι αρκετα καλος η δεν φτουραω μια που ειπα οτι επειδη η apple μας χρεωνει ακριβα τα γιγαμπαιτ της καλυτερα να παρουμε HDD με αυτα τα λεφτα?

Εχεις απολυτο δικιο 100ευρω για μεταβαση απο 16 σε 64ειναι πανακριβα και ντροπη της Apple που το κανει. Παλι καλα που στην αντιπερα οχθη η Samsung χρεωνει 30 και 40ευρω για μεγαλυτερο εσωτερικο χωρο οπως μπορουμε να δουμε και στο Skroutz για τις τιμες στα αντιστοιχα ακριβα Galaxy S6 και Galaxy S6 edge 32gb και S6 edge 64gb...Oh wait η χρηματικη διαφορα ειναι μεγαλυτερη απο οτι στο Iphone 6 16Gb σε σχεση με το Iphone 64gb......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος έχει πιάσει στα χέρια του xiaomi η Meizu συσκευή καταλαβαίνει Πόσο τεράστια είναι η κοροϊδία και από την Apple και απο τη Samsung.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Όχι γιατί τα προσέχουν σαν κόρη οφθαλμού τόσο που έχει τσούξει για να τα αγοράσουν. :P

 

Πόσα θα δώσω αύριο το πρωί αν αποφασίσω να πάρω το Edge plus από τα επίσημα καταστήματα??? 869 τα 32gb είναι καλά? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσα θα δώσω αύριο το πρωί αν αποφασίσω να πάρω το Edge plus από τα επίσημα καταστήματα??? 869 είναι καλά? :P

 

Ναι αυτό όμως δεν λυγίζει ακόμα και να μην σε νοιάζουν τα λεφτά... :P Αλλά ας μην γίνομαι γραφικός. Το πρόβλημα αυτό αφορούσε το παλιό μοντέλο. Τώρα το καινούργιο δεν λυγίζει (μιας και το παραδέχτηκε εμμέσως η Apple) αλλά μας ζεσταίνει. :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις απολυτο δικιο 100ευρω για μεταβαση απο 16 σε 64ειναι πανακριβα και ντροπη της Apple που το κανει. Παλι καλα που στην αντιπερα οχθη η Samsung χρεωνει 30 και 40ευρω για μεγαλυτερο εσωτερικο χωρο οπως μπορουμε να δουμε και στο Skroutz για τις τιμες στα αντιστοιχα ακριβα Galaxy S6 και Galaxy S6 edge 32gb και S6 edge 64gb...Oh wait η χρηματικη διαφορα ειναι μεγαλυτερη απο οτι στο Iphone 6 16Gb σε σχεση με το Iphone 64gb......

Κατσε ρε φιλος, ειπε κανεις οτι κανω πλατες στην samsung και μου την κοπανας ολη την ωρα? LG G3 εχω και ελα εδω να μου πεις περι value for money και σχεσεις τιμης ως προς του τι παιρνεις στο χερι σου. Εντελως ουδετερα να σου πω, πως αν εσκαγα 900 κατοσταρικα και ειμουν χρονια πισω σε καμερα, οθονη και μνημη (ram) και πανω απ'ολα μεγεθος, θα ειμουν πολυ εκνευρισμενος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ναι αυτό όμως δεν λυγίζει ακόμα και να μην σε νοιάζουν τα λεφτά... :P Αλλά ας μην γίνομαι γραφικός. Το πρόβλημα αυτό αφορούσε το παλιό μοντέλο. Τώρα το καινούργιο δεν λυγίζει (μιας και το παραδέχτηκε εμμέσως η Apple) αλλά μας ζεσταίνει. :D

 

Για την ώρα εμένα με ζεσταίνει το galaxy s6 και πιο πριν με ζέσταινε ακόμη πιο πολύ το Z3 (αυτό ζεσταινόταν τόσο που 2 φορές έλιωσε η κόλλα της πρόσοψης και πετούσε η οθόνη από τη γωνία)... :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ώρα εμένα με ζεσταίνει το galaxy s6 και πιο πριν με ζέσταινε ακόμη πιο πολύ το Z3 (αυτό ζεσταινόταν τόσο που 2 φορές έλιωσε η κόλλα της πρόσοψης και πετούσε η οθόνη από τη γωνία)... :P

 

Όλα ζεσταίνουν. Το θέμα είναι τι θερμαντική απόδοση έχει το καθένα. :P Και όταν αρχίζουν και σταματάνε τα διάφορα components (flash for instance) τότε ξέρεις ότι παίζει δυνατά μπάλα!

 

ΥΓ: Μάλλον η συζήτηση για την θέρμανση πρέπει να γίνει σε άλλο θέμα και να συμπεριλάβουμε και το νέο μοντέλο της Apple

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Όλα ζεσταίνουν. Το θέμα είναι τι θερμαντική απόδοση έχει το καθένα. :P Και όταν αρχίζουν και σταματάνε τα διάφορα components (flash for instance) τότε ξέρεις ότι παίζει δυνατά μπάλα!

 

ΥΓ: Μάλλον η συζήτηση για την θέρμανση πρέπει να γίνει σε άλλο θέμα και αν συμπεριλάβουμε και το νέο μοντέλο της Apple

 

Οπότε εσύ είδες μια αναφορά και έβγαλες συμπέρασμα για όλα?

 

Οπότε με αυτό: http://www.cultofandroid.com/72742/samsung-galaxy-s6-edges-bending-problem-is-worse-than-iphones/λέμε πως το edge έχει θέμα και όχι μόνο λυγίζει αλλά σπάει ταυτόχρονα? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντελως ουδετερα να σου πω, πως αν εσκαγα 900 κατοσταρικα και ειμουν χρονια πισω σε καμερα, οθονη και μνημη (ram) και πανω απ'ολα μεγεθος, θα ειμουν πολυ εκνευρισμενος!

Ναι γιατί αυτή τη στιγμή μη ξεχνάμε πως τα 6 και 6s σέρνονται σε επιδόσεις και από κάμερα χάλια. Το plus από την άλλη είναι και αυτό πολύ μικρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε εσύ είδες μια αναφορά και έβγαλες συμπέρασμα για όλα?

 

Το μέλλον θα δείξει. Ας ελπίσουμε πως όντως είναι μεμονωμένες περιπτώσεις. ;) Πάντως σίγουρα αν ήμουν κάποιος από αυτούς δεν θα ένιωθα και τόσο καλά να έχω δώσει 4ψήφιο αριθμό χρημάτων και να μου πετούσε τέτοια "καυτά" μηνυματάκια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το μέλλον θα δείξει. Ας ελπίσουμε πως όντως είναι μεμονωμένες περιπτώσεις. ;) Πάντως σίγουρα αν ήμουν κάποιος από αυτούς δεν θα ένιωθα και τόσο καλά να έχω δώσει 4ψήφιο αριθμό χρημάτων και να μου πετούσε τέτοια "καυτά" μηνυματάκια. 

 

http://www.cultofandroid.com/72742/samsung-galaxy-s6-edges-bending-problem-is-worse-than-iphones/

 

Αρα και από εδώ συμπεραίνουμε πως και όλα τα edge έχουν θέμα και σπάνε όταν κάθεσαι πάνω τους? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...