Προς το περιεχόμενο

Τα νέα Microsoft Lumia 950 και Lumia 950XL με το Windows Continuum γίνονται... PCs


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδή έχεις monitor, πληκτρολόγιο, ποντίκι και δεν έχεις Pc;Δεν μου φαίνεται τόσο χρήσιμη αυτή η δυνατότητα. Στα θετικά ότι η μπαταρία είναι αποσπώμενη.

 

Το γεγονός ότι μπορώ να έχω το PC μου μαζί μου και να το συνδέω οπουδήποτε με ένα απλό doc δεν σου φαίνεται χρήσιμο; 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειαζεται αναφορα το οτι ειναι Ελληνας δεν παιζει ρολο, θα μπορουσε να ειναι και Ινδός ή οποιαδηποτε αλλης εθνικότητας.

Σε international εταιριες και στο κεφαλαιο, δεν παιζει ρολο η φυλη και το χρωμα ή η καταγωγη γιατι το χρημα δεν εχει εθνικότητα.

για αυτο τα τελευταια χρονια διωξανε τους πακιστανους και ινδους και αρχισε σαν εταιρια να παρουσιαζει ωραια προιοντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γεγονός ότι μπορώ να έχω το PC μου μαζί μου και να το συνδέω οπουδήποτε με ένα απλό doc δεν σου φαίνεται χρήσιμο;

Θα έχεις πάντα μαζί σου πληκτρολόγιο και ποντίκι;Εκτός από αυτό, το τηλέφωνο από μόνο του μπορεί να καλύψει τις βασικές ανάγκες ενός χρηστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι το συνδεεις σε TV (ή μόνιτορ) με ασύρματα ποντίκι πληκτρολόγιο είναι κάτι νέο που δεν είχε ο ανταγωνισμός (όχι dnla ούτε Chromecast - ουτε το μήλο ούτε ή γουγλ έχουν κάτι παρόμοιο.) Δεν ήμουν οπαδός μέχρι τώρα των παραθύρων, αλλά κέρδισαν τον σεβασμό μου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι το συνδεεις σε TV (ή μόνιτορ) με ασύρματα ποντίκι πληκτρολόγιο είναι κάτι νέο που δεν είχε ο ανταγωνισμός (όχι dnla ούτε Chromecast - ουτε το μήλο ούτε ή γουγλ έχουν κάτι παρόμοιο.) Δεν ήμουν οπαδός μέχρι τώρα των παραθύρων, αλλά κέρδισαν τον σεβασμό μου.

Πρώτη το είχε ανακοινώσει αυτό η Ubuntu. Ακόμα σε beta είναι νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους!

Αν και ακόμα δεν λέει αν θα υποστηρίζει OTG.

Μπορεί εγώ να μην θέλω το dock.

Γενικά όμως κάνανε τεράστιο άλμα σε όλα τα νέα προϊόντα τους!!! 

μπράβο!!!

Υποστηρίζει OTG.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έχεις πάντα μαζί σου πληκτρολόγιο και ποντίκι;Εκτός από αυτό, το τηλέφωνο από μόνο του μπορεί να καλύψει τις βασικές ανάγκες ενός χρηστή.

 

Προφανώς και όχι αλλά πρόσβαση σε αυτά μπορείς να έχεις οπουδήποτε. Το τηλέφωνο από μόνο του μπορεί να μην σε βοηθάει παντού, θεωρώ ότι είναι πολύ καλή επιλογή/δυνατότητα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...