Προς το περιεχόμενο

Τα νέα Microsoft Lumia 950 και Lumia 950XL με το Windows Continuum γίνονται... PCs


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι άλλο χρειάζεσαι; Ούτε ο ίδιος νομίζω δεν ξέρεις τι θες...

Μην το πάμε τώρα έτσι το ύφος... Όχι πώς ενδιαφέρει κανέναν, αλλά έγραψα ακριβώς τί θέλω, ξαναδιάβασέ το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μην το πάμε τώρα έτσι το ύφος... Όχι πώς ενδιαφέρει κανέναν, αλλά έγραψα ακριβώς τί θέλω, ξαναδιάβασέ το.

Δεν το πάω κάπως... Σου απάντησα, αλλά δεν διάβασες προφανώς. Αυτό που ζητάς ήδη γίνεται. Συγχρονίζονται οι ρυθμίσεις και τα apps με το account σου. Τι άλλο ζητάς;

Ό,τι έχεις κατεβασμένο στο PC από metro apps, μπορείς να τα δεις στο account σου και να τα έχεις και στο κινητό.

Με το που το συνδέσεις στο dock, έχεις πρόσβαση στις εφαρμογές αυτές από ένα kinda desktop περιβάλλον. Τι περισσότερο ζητάς;

Μόνο με καλώδιο, θα έκανε mirror την οθόνη του κινητού, και δεν θα είχε το ίδιο support με περιφερειακά και δη με flash και εξωτ. σκληρούς. Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω τι περισσότερο ζητάς από κινητό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ...?? LUMIA 920 = 185γρ... LUMIA 930 = 167 γρ.... και μη γελιομαστε, σε τετοιες διαφορες δε καταλαβαινεις κατι... για την θερμοτητα οκ αλλα αυτο ειναι και αναλογο με τη χρηση

 

 

Έχω γράψει και αλλού, Oneplus One= 167γρ - Oneplus Two 175γρ ... και η διαφορά είναι παραπάνω από αισθητή. Και μετά το Two πήρα την "πλαστικούρα" Xiaomi Redmi note 2 στα χέρια μου (160γρ) και το προτιμώ με χίλια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΥΤΟ ΔΕ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΤΟΥ LG G4 ? 

Λίγο πολύ ναι, έμενα προσωπικά μου αρέσει, έχει άλλα χρώματα και σχέδια http://www.phonearena.com/news/Third-party-back-covers-for-the-Lumia-950-and-Lumia-950-XL-appear-online-leather-variants-included_id74473

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο πολύ ναι, έμενα προσωπικά μου αρέσει, έχει άλλα χρώματα και σχέδια http://www.phonearena.com/news/Third-party-back-covers-for-the-Lumia-950-and-Lumia-950-XL-appear-online-leather-variants-included_id74473

Καλη φαση, δεν το ειχα προσεξει το δερμα, θα το τσεκαρω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...