Προς το περιεχόμενο

Τα νέα Microsoft Lumia 950 και Lumia 950XL με το Windows Continuum γίνονται... PCs


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το οτι γινεται PC ειναι φοβερο για καποιους!

 

Το μέλλον αυτό θα είναι. Θα κουβαλάμε στις τσέπες μας pocket PC και θα τα συνδέουμε σε dock στο γράφειο στο σπίτι κτλ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η microsoft αργεί πάρα πολύ, αλλά πλησιάζει όλο και πιο πολύ σε αυτό που ζητάμε, να έχουμε το PC μας στην τσέπη μας. Όταν, επιτέλους, το κάνει αυτό, το android θα σβήσει.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή έχεις monitor, πληκτρολόγιο, ποντίκι και δεν έχεις Pc;Δεν μου φαίνεται τόσο χρήσιμη αυτή η δυνατότητα. Στα θετικά ότι η μπαταρία είναι αποσπώμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους!

Αν και ακόμα δεν λέει αν θα υποστηρίζει OTG.

Μπορεί εγώ να μην θέλω το dock.

Γενικά όμως κάνανε τεράστιο άλμα σε όλα τα νέα προϊόντα τους!!! 

μπράβο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μιλησει στην παρουσιαση για τα windows phone 10 εκτενεστερα και ποτε θα ειναι available?! Αντε MS γιατι σε 4 ωρες δουλευω θελω να την πεσω και λιγο..! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν οι φωτο ειναι οι τελικες δε μου αρεσουν αλλα 2 πραγματα... το windows button που αν βλεπω καλα δεν ειναι πανω στη συσκευη οπως στο 930 και η καμερα του xl εξεχει οπως στο 1020 .. εμενα προσωπικα αυτα τα δυο δε μου αρεσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνανε μωρέ αλλά εφαρμογές δεν έχουν , έψαχνα στο 535 του γιου μου να κατεβάσω εφαρμογή για κάμερα εσωτερικού χώρου pnp και δεν μου έβγαλε καμία το store παρά μόνο για ip κάμερες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η microsoft αργεί πάρα πολύ, αλλά πλησιάζει όλο και πιο πολύ σε αυτό που ζητάμε, να έχουμε το PC μας στην τσέπη μας. Όταν, επιτέλους, το κάνει αυτό, το android θα σβήσει.

Ίσα-ίσα όσο η τεχνολογία μεταφέρεται στο δίκτυο και όσο εξελίσσονται οι φορητές συσκευές τόσο περισσότερο θα αναπτύσσεται η google.Η εποχή που η microsoft οδηγούσε τις εξελίξεις τελείωσε οριστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το οτι ολη την παρουσιαση την κανει ελληνας ο παναγιωτης πανου δεν το αναφερει κανενας ντροπη σας

Δεν χρειαζεται αναφορα το οτι ειναι Ελληνας δεν παιζει ρολο, θα μπορουσε να ειναι και Ινδός ή οποιαδηποτε αλλης εθνικότητας.

Σε international εταιριες και στο κεφαλαιο, δεν παιζει ρολο η φυλη και το χρωμα ή η καταγωγη γιατι το χρημα δεν εχει εθνικότητα.

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειδα κανα ωραιο βίντεο με τα καινούργια Lumia!!!!!μονο για το surface pro 4 και το surface book είχε!!!!!Α εδώ που τα λέμε το surface book πολύ ωραιο παιδιά εχει κανει δουλεια η Microsoft

Sent from my RM-1045_1050

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...