Προς το περιεχόμενο

FIFA ή PES; Ποιο είναι το καλύτερο;


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματικα αυτο που ελληνες ειναι 80% προακηδες ανεξαρτητως ποιοτητας των τιτλων με ξεπερναει! Το φιφα ειναι ετη φωτος μπροστα ακομα απο το προ σε ολους τους τομεις ειδικα αν παιζεις σε slow/manual και με sliders...Απορω πως δεν το βλεπουν οι κολλημενοι...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δεν ανοιξανε αναλογα θεματα στις ενοτητες του φόρουμ και η συζητηση για τα 2 ποδοσφαιρακια βρίσκεται σε ενα καλό επίπεδο,αποφάσισε το ίδιο το ινσόμνια να βάλει πρωτοσέλιδο ενα θέμα vs που θα καταλήξει flame.

Φιφα ή Προ?
Κιθαρίστας ή ντραμερ?
Πάολα ή Παντελίδης?

Σφαχτήτε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί τρολοθέμα είναι αυτό αδερφάκι μου;;;;

 

edit: Παρακαλώ να διορθωθεί ο τίτλος και αντί για "ποιο είναι το καλύτερο" να γίνει "ποιό είναι το γ@μιστερότερο"!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FIFA απο τότε που ημουν 14 ετών με αυτό μεγαλώσαμε τοτε δεν ξέραμε κάν τις ειναι το PES και τα PS...γιαυτούς που μεγάλωσαν με commodore και amiga

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειράζει που εγώ παίζω ακόμα Pro Evolution Soccer 5 ?!!

Ναι!!! Υπάρχει και το 6

Σοβαρά τώρα. Το τελευταίο pro που ασχολήθηκα ήταν το 13. Το 16 ψήνομαι να το αγοράσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η τεράστια δημοτικότητα του PES στην Ελλάδα πρέπει κάποια στιγμή να γίνει αντικείμενο έρευνας.

 

Βρέξει χιονίσει το PES σε πωλήσεις θα είναι πρώτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το fifa για μενα τουλάχιστον σαν τρόπος παιχνιδιού είναι πιο ρεαλιστικό από το προ στο προ τρέχουν οι παίκτες πχ.. λες και είναι ρομποτακια όλο το παιχνίδι .. Ενώ στο fifa παράδειγμα αν ένας παίκτης φτασει στο κόκκινο και δεν τον βγάλεις αλλαγή μπορεί να τραυματιστει! Το οποίο μπορεί να γίνει και στην πραγματικότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και παντα προτιμουσα το pro απο το 2013 και μετα εχει χαλασει αρκετα, πλεον πιστευω αξιζει πιο πολυ το fifa αλλα εχω συνηθισει το gameplay του pro..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1996-2006 ISS PRO EVOLUTION ΚΑΙ ΑΠΟ 2010 ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ FIFA. Τo pro απο το 2006 και μετα φθινει και ειναι η σκια του παλιου, ενω το fifa που εως το 2006 και κατι ηταν χειροτερο απο τραγικο εχει φτασει σημερα να ειναι οτι ηταν το pro πριν 10 χρονια και βαλε. Για οσους γνωριζουν απο ποδοσφαιρακια και θυμουνται εποχες pro98 ή και we με γιαπωνεζικες ομαδες καταλαβαινουν για τι πραγμα μιλαμε, που ηταν το προ κ που κατεληξε. Εχω ΟΛΑ τα ποδοσφαιρακια που υπηρξαν, εχοντας κανει απειρες συγκρισεις και αυτα ειναι τα συμπερασματα μου. Μιλαω απο εποχες matchday, italia 90, kickoff, sensible soccer εως adidas power soccer three lions libero grande viva football κλπ κλπ κλπ. Για οσους ξερουν κι εχουν ασχοληθει σοβαρα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...