Προς το περιεχόμενο

FIFA ή PES; Ποιο είναι το καλύτερο;


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η πλάκα ποια είναι? Ότι η Ελλάδα παραμένει από τις λίγες χώρες τόσα χρόνια που το PES κάνει περισσότερες πωλήσεις από το FIFA και το ευχαριστώ της KONAMI πιο είναι? Αφαιρούν ότι ελληνική ομάδα είχαν τόσα χρόνια και απομείνει μόνο ο ολυμπιακός. Good Job!

Και άντε θα μου πείτε ελληνικό πρωτάθλημα, ελληνικές ομάδες ποιος ασχολείται? ΟΚ. Αλλά,αλλά....Δε νοείται 2015 και να μην έχει ακόμη γερμανικό πρωτάθλημα. Ας μην έχει τα κανονικά ονόμα, ας τις λέει Bαυαροι, φιλέλληνες, νότιοι, βόριοι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητουν τα ιδια χρηματα με το φιφα και σου λενε κατσε και φτιαξε φανελες μονος σου,περνα μπαλες μονος σου,περνα μεταγραφες μονος σου,περνα σταδια μονος σου!!Μηπως θα επρεπε να λεγεται pro evolution soccer early access σαν το dirt rally και κοντα στον Μαρτιο να ολοκληρωνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια θα τρελαθω θα πηδηχτω απο το παραθυρο. 
ολοι οι φιλοι μου χρονια οπαδοι πριξες του προ λενε εδω και καμια 5αρα χρονια ΦΙΦΑ. κι ας παιζουν προ λενε ΦΙΦΑ. Εσεις εδω ακομα και φετος (οπως και το 14που το προ ηταν σκουπιδι ) λετε PES 
δηλαδη τα παιξατε και τα δυο και καταληκατε σε PES?
η σαν κλασσικος ελληναρας PS+PES>XBOX+οτιδηποτε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Η πλάκα ποια είναι? Ότι η Ελλάδα παραμένει από τις λίγες χώρες τόσα χρόνια που το PES κάνει περισσότερες πωλήσεις από το FIFA και το ευχαριστώ της KONAMI πιο είναι? Αφαιρούν ότι ελληνική ομάδα είχαν τόσα χρόνια και απομείνει μόνο ο ολυμπιακός. Good Job!

 

Και άντε θα μου πείτε ελληνικό πρωτάθλημα, ελληνικές ομάδες ποιος ασχολείται? ΟΚ. Αλλά,αλλά....Δε νοείται 2015 και να μην έχει ακόμη γερμανικό πρωτάθλημα. Ας μην έχει τα κανονικά ονόμα, ας τις λέει Bαυαροι, φιλέλληνες, νότιοι, βόριοι.

Δεν είναι μόνο ποιος ασχολείται με ελληνικές ομάδες αλλά πόσες είναι οι πωλήσεις, το ότι περνάει το FIFA δεν λέει κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FIFA δαγκωτό για 'μένα. Το PES τα τελευταία χρόνια δεν μου λέει απολύτως τίποτα αλλά, ας μη γελιόμαστε: έχει νόημα το τι γράφει ο καθένας σε τόσες σελίδες comments; Αφού στο φινάλε, αυτός που γουστάρει FIFA, θα πάρει FIFA, κι εκείνος που θέλει Pro, θα πάει στο Pro...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα απαραδεκτοι οι server της Konami!!To lag που υπαρχει στο online δεν παλευεται!Οπως καθε χρονο αγορασα και τα 2 για pc και μπορω να πω πως τα λεφτα για το fifa επιασαν τοπο σε σχεση με το pro!

καλά ναι σε online κλαιω τον χρόνο μου με το πες15..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...