Προς το περιεχόμενο

Celebrity crush / έρωτας με διάσημο


sadako-san

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Renton από Trainspotting. Μετά έμαθα λέγεται Ewan McGregor και δεν έχω ξεκολλήσει ακόμα, μου τρέχουν τα σάλια όταν τον βλέπω.

Πωωωω τώρα μιλάς σωστά. Και γω θυμάμαι μια υγρασία στα σκέλια μου

 

 

252C730700000578-2931970-image-m-5_14225

ήταν γκαβλάκι τότε, μετά έγινε κυριλλέ....

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωω τώρα μιλάς σωστά. Και γω θυμάμαι μια υγρασία στα σκέλια μου

Για οταν νιωσεις παλι υγρασια.... http://www.insomnia.gr/topic/142222-%CE%BA%CE%B1%CE%B8%CE%BF%CE%B4%CE%AE%CE%B3%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%B1-%CE%B1%CF%86%CF%85%CE%B3%CF%81%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B1/

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το δείτε από τη σκοπιά του διάσημου όμως είναι λίγο κάπως τα πράγματα.. έχεις θαυμαστές που είτε σε θέλουν για μια αρπαχτή είτε είναι "ερωτευμένοι" χωρίς να σε έχουν γνωρίσει. Και κάποιος που είναι εκτός του παιχνιδιού της δημοσιότητας είναι ευάλωτος και καταλήγει να νιώθει λίγος για πολλούς λόγους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράψατε όλοι για ηθοποιούς και μπερδεύτηκα και εγώ ο άμοιρος , ο δυστυχής και έγραψα και γω τις δικές μου.

 

Αλλά έχω και τραγουδίστριες..χιχιχι. Και με αυτές είμαι ερωτευμένος always...

 

Simone Simons

Cristina Scabbia

Sharon Den Adel

Liv Kristine

Tarja the one and only

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα περα απ τη πλακα το βρισκω ολο αυτο το celebrity crash  βλακεια...Γιατι για τον απολυτο λογο δεν ξερεις πως ειναι στη πραματικη ζωη ο η ηθοπιος.

βεβαια αλλο να τον την βλεπεις ερωτικα και να σκεφτεσαι πως θα ταν, va @#@#@@#@. :lol: αυτο συμβαινει και γυρω μας ,απλα στη συγκ περιπτωση το ολο cc  ειναι να ερωτευεσαι καποια που δεν εχεις γνωρισει ποτε σου,και βασικα την ερωτευεσαι γιατι την βλεπεις. σα χαρακτηρα στη τβ.

Βεβαια ειναι και το γεγονος πως οι  celebs  γενικα ιδιως του χολυγουντ εχουν αυτο το εγωκεντρικο,να θεωρουν τον εαυτο τους mini gods     ,και ετσι και να γνωριζες μια κουκλαρα θεα του ,θα αρκουσουνα μονο στο για  η αυτογραφο.τιποτα παραπανω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εβλεπες that 70's show?

Οχι τρελε μου, εγω επαθα κολλημα μαζι της οταν ειδα το max payne. Πιο πριν δεν ηξερα ποια ηταν.

 

Επίσης τιμητική αναφορά στην τραγουδίστρια των Evanescence, Amy Lee:

 

Amy-Lee-amy-lee-25790396-1707-2560.jpg

Επεξ/σία από NinjaMan
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

90210 fanboy spotted.  :D

 

Guilty as charged!

 

Προτιμουσα τη Shannen Doherty (Brenda) η οποια εφυγε σχετικα νωρις απο τη σειρα. Η Tiffany ηρθε να καλυψει το κενο αλλα δεν το καταφερε επαρκως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...