Προς το περιεχόμενο

[USB Led] Original Xiaomi LED Light @ Banggood - 1.09€ (ή 0,89€ έκαστο για 3 τεμάχια+) [ΤΕΛΟΣ]


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 261
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Not yet. Τα περιμένω απο 27/10

 

 

Μια απο τα ιδια  :wacko:

 

Αλλη μια απο τα ιδια. Παραγγελια (πρωτη χρονικα) 24-10, αποστολη 30-10, τιποτα ακομα. Δευτερη παραγγελια τους, 25-10, αποστολη 6-11 τιποτα ακομα φυσικα. Αλλο προιον, παραγγελια χαραμα 24-10, απο 25-10 απεσταλμενο υποτιθεται, επισης ακομα τιποτα. Αθηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλη μια απο τα ιδια. Παραγγελια (πρωτη χρονικα) 24-10, αποστολη 30-10, τιποτα ακομα. Δευτερη παραγγελια τους, 25-10, αποστολη 6-11 τιποτα ακομα φυσικα. Αλλο προιον, παραγγελια χαραμα 24-10, απο 25-10 απεσταλμενο υποτιθεται, επισης ακομα τιποτα. Αθηνα.

Αυτο το υποτιθεται που γραφεις υποψιαζομαι και εγω...εχουμε σχεδον ιδιες παραγγελιες στα ledακια και ουτε εμενα εχουν ερθει...απλα νομιζω οτι γραφουν οτι το εκαναν αποστολη και δεν το εχουν κανει..ουτως η αλλιως σ λεει δεν θα το μαθουν δεν εχει tracking number..μηπως μας δουλευουν στον τομεα αυτο της αποστολης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα τα ρίξω στα τοπικά ΕΛΤΑ. Ο ταχυδρόμος έρχεται σε πολυκατοικία αρκετών διαμερισμάτων 1-2 φορές την εβδομάδα ενώ παλιά ερχόταν (σχεδόν) κάθε μέρα. Πχ. αυτή την εβδομάδα ήρθε μόνο την Τρίτη. Και μιλάμε για μια κεντρικότατη περιοχή 8χλμ  μακριά από την Ακρόπολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι να πω..εγω δεν μπορω να ριξω ευθυνη στον ταχυδρομο τον ελτα της περιοχης μου γιατι ο ανθρωπος σε εμενα ερχεται καθε μερα. (Αθηνα κορυδαλλο ειμαι)

Οποτε οι κινεζοι μας δουλευουν η κατι αλλο ευθυνεται για την τοσο μεγαλη καθυστερηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έχω παραγγείλει την ίδια ημερομηνία με άλλους εδώ μέσα από κάποια "προσφορά από Κίνα" και γράψει κάποιος ότι παρέλαβε, το 90% των περιπτώσεων μετά από 2-3 εργάσιμες μέρες παραλαμβάνω και εγώ όταν δεήσει και περάσει ο ταχυδρόμος. Εν αναμονή λοιπόν αν θα παραλάβω αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν θέλω να σας απογοητεύσω αλλά εγώ περιμένω από 8-10 το ledακι μου!

Επικοινώνησα ήδη με banggood και μου είπαν να περιμένω λίγες μέρες ακόμα και να ξαναεπικοινωνήσω από Δευτέρα.

 

2pzmpw6.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα εχουν παραλαβει ατομα το οποια εχουν παραγγειλει ιδιες μερες με μας νομιζω θα ρθουνε οπου να ναι και σε μας. Δεν θελω να τα ριξω στο  bangggod γιατι μεχρι στιγμης σε οσες παραγγελιες εχω κανει ηταν ολα μια χαρα και απο θεμα παραδοσης. Και γω στα ΕΛΤΑ θα τα ριξω  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το να περιμενω τον ταχυδρομο να μου φερει τα δεματακια μου δεν μπορω να περασω απο ελτα και να ρωτησω αν εχουν τιποτα στο ονομα μου;μπας και μειωσω λιγο την αναμονη.γιατι μπορει ο ανθρωπος επειδη στην γειτονια μου και εδω τριγυρω απ οτι εχω δει κανει πολυ κοσμος παραγγελιες μηπως δεν μπορει και μοιραζει λιγα λιγα καθε μερα ωστε να μην κανει πολλες διαδρομες με τα ποδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το να περιμενω τον ταχυδρομο να μου φερει τα δεματακια μου δεν μπορω να περασω απο ελτα και να ρωτησω αν εχουν τιποτα στο ονομα μου;μπας και μειωσω λιγο την αναμονη.γιατι μπορει ο ανθρωπος επειδη στην γειτονια μου και εδω τριγυρω απ οτι εχω δει κανει πολυ κοσμος παραγγελιες μηπως δεν μπορει και μοιραζει λιγα λιγα καθε μερα ωστε να μην κανει πολλες διαδρομες με τα ποδια.

 

Είναι ανάλογα σε ποιον υπάλληλο θα πέσεις. Αν έχει τη διάθεση και τον χρόνο θα ρίξει μια ματιά αν υπάρχει κανένα δέμα στο όνομά σου.

 

Εγώ συνήθως πάω το απόγευμα (το κατάστημα που με εξυπηρετεί έχει διευρυμένο ωράριο) που δεν έχει τόσο κόσμο και ψάχνουν πιο εύκολα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο για την διαθεση του υπαλληλου ισχυει πραγματικα. Ασχετα που μπορει να μην εχει να κανει τιποτα αν δεν γουσταρει να σε εξυπηρετησει δεν θα το κανει  :P Εδω (Ηρακλειο) οταν πας και βαριονται  σου "πετανε" ενα καταλογο και σου λενε βρες αν υπαρχει το ονομα σου απο την ταδε μεχρι την ταδε ημερομηνια μεσα στον καταλογο.

 

Αν υπαρχει σημαινει οτι το δεμα σου ειναι στον ταχυδρομιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ κάτι ledακια που είχα παραγγείλει πριν την προσφορά Untracked έκαναν 36 μέρες. Μια μέρα πριν ζήτησα και μου έδωσαν άμεσα refund. Την επομένη έφτασαν  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα το ριξω στις untracked παραγγελιες.Οσες εχουν tracking ερχονται στο μισο χρονο.Δεν γινεται μια απο 8/10 και να μην εχει ερθει και αλλη με 3/11 να εχει ερθει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...