Προς το περιεχόμενο

I7 6700k overclocking


tmaestros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κλαίω πραγματικά..... Κουβαδάκι αγαπητέ Μπόλεκ είναι ή ψύξη σου, για τα υπόλοιπα ούτε καν με ενδιαφέρει αν και κάνεις λάθος μην σου πω τίποτα και σου πέσει το epenni

καλα mr bean οτι νανε γραφεις...τελειως ασχετος λεμε...!!οσα δεν φτανει η αλεπου......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε το καλό να χαρείς τον 6700 σου, καλά όσο για τα μυνήματα οτι να ναι, εγγύηση έχει ναι τέλος.

Δηλαδή αν κάποιος σας έγραφε σε αγγελία οτι έχει εναν π.χ. ι5 2500Κ και τον δίνει με την εργοστασιακή ψύκτρα του και χωρίς να έχει κάνει ποτέ ο/c θα τον πιστεύατε έτσι?

Μερικούς μάλλον το δούλεμα το τραβάει ο οργανισμός τους, σαν τους μαντράδες που δίνουν αμάξι με 70000 χιλιόμετρα (άσχετα αν έχει κάνει 170000 και έχει γυρισμένο κοντέρ) επίσης το αμάξι το είχε γιατρός ή ναυτικός και ήταν μόνιμα σε γκαραζ και αγρατζούνιστο......

Τα μεταχειρισμένα έχουν λόγο ύπαρξης λόγω του ότι προσφέρουν εξαιρετικό vfm όπου μπορεί κάποιος να αγοράσει περισσότερες επιδόσεις με χαμηλότερη τιμή κάνοντας ορισμένες παραχωρήσεις ως προς την νεότητα του εκάστοτε hardware, και ναι ενα μικρό ρίσκο υπάρχει πάντα ζυγίζεις τι θέλεις και τι ψάχνεις και ανάλογα πράτεις, αν κάποιος θέλει και μτχ και σε κατάσταση εργοστασιακή και την χαμηλότερη τιμή ε μάλλον ορισμένοι δεν έχουν επαφή με την πραγματικότητα μα καθόλου, αν πάλι φοβάσαι και τον ίσκιο σου τότε πάς κατ ευθείαν σε καινούριο μέχρι ότι τιμή σε παίρνει δηλαδή αφού φοβάσαι να πάρεις μια π.χ. hd 7850 κανα 80αρι πηγαίνεις και σκάς 200€ και την αγοράζεις του κουτιού με άλλο κουτί και bios σαν r7 370, ότι νομιζει ο καθένας και ότι γουστάρει ΤΟ ΜΟΝΟ σίγουρο είναι ότι δεν μπορεί κάποιος να έχει και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο Πούλησα κάρτα με εγγύηση σε καλή τιμή τέλος ότι είπα ίσχυε, βρέθηκε ο κατάλληλος άνθρωπος την πήρε και την χαίρεται, τώρα να πώ πόσα μυνήματα μου ήρθαν που εκτός οτι παζάρευαν την τιμή είχαν και την απαίτηση να τους κάνω και κατ' οίκον επίδειξη, σε ορισμένους φαίνεται φυσιολογικό να βάλουν να δείξουν το σπίτι τους σε ενα χ 'αγνωστο απο μία αγγελία στο insomnia......

Προφανώς πριν γράψεις το σεντόνι δεν είχες διαβάσει το προηγούμενο θέμα.

Εάν εσύ πουλάς τα σάπια για καλά δεν πάει να πει ότι δεν θα στην πει κανείς.

Πουλάς κάτι και αναφέρεις τι και πως ΑΝ θέλεις βέβαια να είσαι σωστός.

Αν μιλάμε για 15χρονα με 0 ηθική ναι λέμε οκ έβαλα καλή τιμή την πήρε την βαλουτα ας σκάσει στα χέρια του.

Τέλος το έχει εγγύηση είναι σχετικό, πόσο θα περιμένω εγώ μέχρι να βγεί ή αντικατάσταση; Μην αναφέρω να έχεις κάνα loop και να θέλει αλλαγή ή κάρτα γραφικών εκεί βρασε ριγανη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν ενα τετοιο συστημα το λες κουβαδακι..καταλαβαινω πολλα......περιμενω τις μετρησεις τις δικες σ...να γελασω λιγο....!!γτ ειπαμε εγω εχω κουβαδακι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα mr bean οτι νανε γραφεις...τελειως ασχετος λεμε...!!οσα δεν φτανει η αλεπου......

Να φτάσω τι καρδιά μου; Το ρεύμα σου ή τις θερμοκρασίες σου; Γιατί στα άλλα.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ένα κουτί για αρχή κάνε μια ψύξη της προκοπής μάθε και πως κάνουν OC και όταν με το καλό κατεβεις από το δέντρο σου τα λέμε ;)

περιμενω τις μετρησεις σ..να γελασω λιγο mr bean.....!!

Γιατί είδα καμία δικιά σου; Εκτός αν θεωρεις σοβαρή μέτρηση το CB που είδα. Εμένα σαν 4790Κ στην ίδια συχνότητα μου φάνηκε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημασια δεν εχει το κουτι..αλα το εσωτερικο....εσυ μαλλον κουτι εχει καλο με λαμπακια κ χαιρεσαι.... και εσωτερικο κουβα....γτ δεν βλεπω να ανεβαζεις τις αποδοσεις σ...!!παρε αλλη μια να μαθαινεις μικρε απο αποδοσεις...

post-86369-0-47866000-1446592280_thumb.jpg

post-86369-0-19364000-1446592296_thumb.jpg

post-86369-0-86691100-1446592308_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαέστρο, αστο μικρέ, you are way over your head...

 

Εδώ ο Γιαννάκης ακόμα ξεδιπλώνει την 5η του για να περάσει σε συχνότητα και single score των Sheogorath. :ph34r: 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι τα ίδια.... Δεν πρόλαβε να βγάλει άλλες;

Toυ έσκασε απο το πολύ Vcore. Ακους εκεί 4.8 με 1.44 και 72 βαθμούς με την 1 πόντο 120άρα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαέστρο, αστο μικρέ, you are way over your head...

 

Εδώ ο Γιαννάκης ακόμα ξεδιπλώνει την 5η του για να περάσει σε συχνότητα και single score των Sheogorath. :ph34r:

Χαχαχαχα κλαίω τώρα που θυμήθηκα την τσόντα που γύρισε ο Sheogorath.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαέστρο, αστο μικρέ, you are way over your head...

 

Εδώ ο Γιαννάκης ακόμα ξεδιπλώνει την 5η του για να περάσει σε συχνότητα και single score των Sheogorath. :ph34r: 

ασε τα λογια palpatin κ ανεβασε καμια φωτο με αποδοση του συστηματος σ...!!αν με περασεις τοτε μπορεις να μιλας..αλλιως δεν θελω αλλους λασπολογους εδω μεσα..!!εγω μιλω με εικονες οχι με χαζες λασπολογιες κ στον αερα κουτσομπολια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι τα ίδια.... Δεν πρόλαβε να βγάλει άλλες;

ακομη περιμενω τις φωτο σ.......αστω μεγαλε....μονο λογια εισαι.....!!βαρεθηκα να σχολιαζουν ολοι οι ασχετοι εδω μεσα λασπολογοι...που εχουν ενα κουβα κ μολις δουν κατι καλυτερο ορμανε σαν κορακια.....!!τραγικοι απλααα........τους λες ανεβασε το δικο σ pc κ σ μιλανε για τον καιρο στην Ιταλια μετα....!!

Tώρα τρέχω να το βάλω στο άζωτο για σένα ;)

 

Incomming...

τραγικος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και είσαι πραγματικά τραγικός, είμαι εδώ και 10 μέρες εκτός Ελλάδος και θα επιστρέψω όταν θα έχεις εσύ της διακοπές από το σχολείο. Μέχρι τότε δεν είναι τίποτα μπες HWBot να γελασουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...